Кiно

Найочікуваніші фільми серпня 2021 вже можна подивитися у кінотеатрах. Персонаж, Місія навиліт, Кендімен, Не дихай 2 та порція мультфільмів.  

Збирайтесь родиною і дивіться кращі фільми світу для дітей від 4 до 10 років. Усі стрічки безкоштовні і до 6 червня доступні вінничанам онлайн українською мовою. Після перегляду ви ще й відчуєте себе кіножурі –  можете віддати голос за найкращу, на вашу думку, стрічку! Далі – розповідаємо детально про всі сюрпризи 8-го міжнародного «Чілдрен Кінофесту».

Якщо людині пощастило в житті, то в неї була і є мама. Мама, яка завжди хвилюється і контролює, чи не голодні діти, чи тепло вони вдягнуті і чи нічого в них бува не болить.

Найкрутіші прем'єри серіалів квітня 2021 точно припадуть до душі фанатам фантастики, драми та детективів. Ми зібрали найкращі новинки серіалів, які вийдуть у другий місяць весни.

На носі перше квітня — День сміху. Пропонуємо переглянути комедії з неперевершеним гумором, які покращать навіть найпохмуріший настрій.   У добірку ввійшли ретро-фільми, які не втрачають свого лоску навіть з часом.  

Ці кіносцени абсолютно ідеальні на думку глядачів. Перегляньте легендарні кадри з фільмів та серіалів.  Перевірте, чи ваша улюблена сцена потрапила в цей список?  

В історії є безліч історій про жінок, які змінювали світ. Боролися за право голосу, за можливість представляти країну на політичній арені чи просто бути поруч з тим, кого любиш. Ми підготували добірку кінострічок про жінок, які ламали стереотипи і незважаючи на складнощі у патріархальному світі, виборювали право на гідне життя та можливість займатися улюбленою справою.

«Вхід через балкон» — нова українська короткометражка тривалістю 26 хвилин. Досліджував феномен українських балконів режисер Роман Блажан.

Перегляд улюбленого фільму — хороший відпочинок перед насиченим робочим тижнем. А кіновихідний у приємній компанії — запорука гарного настрою на довгий час. Ми підготували добірку з 14-ти кінокартин, які можуть створити романтичну атмосферу перед Днем всіх закоханих і налаштувати на святковий лад.

Неділя — це ідеальний день, аби влаштувати собі кіновихідний.  Журналісти «20 хвилин» підготували підбірку різножанрових серіалів, які можна переглянути за кілька годин.

keyboard_arrow_up