Кiно

Вчора, 13 жовтня, у Вінниці відбулась прем'єра військово-історичної драми режисера Валерія Шалиги «Відлуння». Стрічка розповідає про події Другої світової війни, зокрема перших місяців окупації у Вінниці та масове знищення євреїв 19 вересня 1941 року.  Чимало сцен були відзняті на вулиці Соборній та інших колоритних вуличках середмістя, де збереглись характерні будинки  тих часів.

Традиційно у першу неділю жовтня відзначають День вчителя. Своїх викладачів вітають як теперішні школярі, так і ті, хто закінчив школу багато років тому. А щоб пригадати своє навчання і зануритись у шкільну атмосферу, радимо обрати фільм на вечір з нашої добірки.  

Сьогодні перед багатьма батьками постає питання про те, які сучасні фільми можна подивитися з дітьми? Адже улюблені старі картини вже багато раз переглянуті, а дитині хочеться побачити щось новеньке. 

Найочікуваніші фільми вересня 2021 вже можна подивитися у кінотеатрах. Шан-Чі та легенда десяти кілець, 007: Не час помирати, У пастці, Стілвотер та порція мультфільмів. Зібрали найкращі фільми та мультики, які вийдуть на екрани у вересні!

Найочікуваніші фільми серпня 2021 вже можна подивитися у кінотеатрах. Персонаж, Місія навиліт, Кендімен, Не дихай 2 та порція мультфільмів.  

Збирайтесь родиною і дивіться кращі фільми світу для дітей від 4 до 10 років. Усі стрічки безкоштовні і до 6 червня доступні вінничанам онлайн українською мовою. Після перегляду ви ще й відчуєте себе кіножурі –  можете віддати голос за найкращу, на вашу думку, стрічку! Далі – розповідаємо детально про всі сюрпризи 8-го міжнародного «Чілдрен Кінофесту».

Якщо людині пощастило в житті, то в неї була і є мама. Мама, яка завжди хвилюється і контролює, чи не голодні діти, чи тепло вони вдягнуті і чи нічого в них бува не болить.

Найкрутіші прем'єри серіалів квітня 2021 точно припадуть до душі фанатам фантастики, драми та детективів. Ми зібрали найкращі новинки серіалів, які вийдуть у другий місяць весни.

На носі перше квітня — День сміху. Пропонуємо переглянути комедії з неперевершеним гумором, які покращать навіть найпохмуріший настрій.   У добірку ввійшли ретро-фільми, які не втрачають свого лоску навіть з часом.  

Ці кіносцени абсолютно ідеальні на думку глядачів. Перегляньте легендарні кадри з фільмів та серіалів.  Перевірте, чи ваша улюблена сцена потрапила в цей список?  

keyboard_arrow_up