Бізнес-ідея: відкриваємо готель для тварин

Бізнес-ідея: відкриваємо готель для тварин
Готелі для домашніх улюбленців на Заході стали звичайним явищем ще в 70 роки минулого століття. Там цей бізнес виявився доволі вигідним, а от у нас, через відверту його сезонність, зайнятися ним ризикують поки що одиниці

Готель для домашніх тварин може стати справжньою знахідкою для власників чотириногих, які їдуть у відпустку і не знають, куди прилаштувати свого домашнього улюбленця. А для власників подібних закладів – джерелом прибутку, якщо правильно підійти до реалізації задуму.

Що це таке

У готелі домашні улюбленці не просто ночують. Тут їм обіцяють відпочинок не гірший, ніж той, що чекає на їхніх власників, які їдуть на курорт. У котячо-собачому «меню» - прогулянки на свіжому повітрі, окремі посадочні місця, харчування за графіком та огляд ветеринара, за необхідності та при бажанні власника.

Відео дня
> У вінницькому готелі для тварин, який знаходиться за сім кілометрів від міста, вартість добового перебування домашнього улюбленця складає 50 гривень.

Як це зробити

Обладнуючи готель для тварин, перш за все потрібно добре подумати про місце його розташування. Під’їзд до готелю має бути зручним, щоб його могли легко знайти власники потенційних постояльців. Але при цьому готель має знаходитися на відстані як мінімум 150 метрів від житлових будинків.

Ідеальний варіант - заміський будинок або будинок у лісопарковій зоні, де з тваринами можна погуляти. Ще один варіант - розмістити зооготель при якому-небудь ветеринарному центрі.

Територію готелю, щоб з тваринами нічого не трапилося, потрібно огородити досить високим та міцним парканом. А простір навколо готелю можна розділити на умовні зони, щоб тварин легше було вигулювати.

Розмір вольєрів для котів і кішок – не менше метра на півтора. Для собак – у залежності від породи. Тобто потрібно подбати про те, щоб у готелі були вольєри різних розмірів.

Що ж стосується персоналу, то в штаті зооготелю мають бути кінолог, ветеринарний лікар, адміністратор, бухгалтер. Кінологи будуть займатися вигулом і годуванням тварин. Ветеринар зобов'язаний стежити за здоров'ям вихованців, при кожному надходженні нової тварини він повинен її оглянути і записати дані в спеціальну книгу. Те ж саме робиться і при поверненні тварини назад у руки господареві.

Особливості харчування потрібно узгоджувати з господарем тварини. Але в готелі завжди повинен бути запас сухого корму. У середньому велика собака з'їдає за день 600 грамів корму.

Скільки це коштує

Вартість інвестицій залежить від того, де саме планують обладнання готелю. Наприклад, якщо в наявності уже є дача, яку цілком можна перетворити на готель для тварин, то сума такого переобладнання складе від 30 тисяч гривень. Але остаточна сума залежатиме від того, що саме ви плануєте бачити в готелі: скільки буде вольєрів, чи будуть вони утеплені, з якого матеріалу вони будуть побудовані. Також потрібно передбачити кошторис на придбання усіляких іграшок для тварин, ліків, корму та холодильників для зберігання харчів.

Якщо ж заміської дачі немає – логічно передбачити кошти для її купівлі. Як варіант – можна орендувати заміське приміщення.

Потім, коли готель уже запрацює, потрібно передбачити ще й зарплату працівникам.

Нюанси

Готель для тварин – це доволі сезонний бізнес, в основному така послуга затребувана тоді, коли самі власники чотирилапих відправляються на відпочинок, тобто влітку. В інші сезони затребуваність послуги знижується. Тому, якщо плануєте працювати цілий рік, потрібно розвивати ряд вторинних послуг: заняття тварин з кінологами, консультації ветеринара, ветеринарна аптека тощо.

Термін окупності бізнесу залежить від вкладених коштів та кількості постояльців. Так, при завантаженості готелю не менше шести тварин на день і сумі вкладених коштів 30 тисяч гривень ці інвестиції можуть окупитися вже за чотири місяці.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Безпілотники, названі на честь полеглих захисників з Мурованокуриловецької громади, посилюють українське військо 20:17 Вихованцям «Паростка» влаштували концерт «Музична весна» та конкурс «Відгадай мелодію» 20:02 Вінницькі лікарі пересадили серце від померлого донора 19:05 Призначають додатковий поїзд «Київ — Кам'янець-Подільський» на пікові дні квітня і травня Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:05 Заклади Вінниці: найцікавіші кав'ярні, кнайпи та кафе міста (партнерський проєкт) 17:48 У Вінниці оновлюють в'їзні знаки. Роботи стартували на Немирівському шосе 16:33 У більшості справ жертвами є діти: як на Вінниччині судять за сексуальне домагання та насильство? 16:30 У ДТП загинув 33-річний жмеринчанин Сергій Бондар, який десять років боронив Україну 16:16 З Бару, Немирова і Калинівки: люди, яких знає Україна та світ. Частина 2 photo_camera 16:03 У Глухівецькій громаді стався конфлікт між місцевими жителями та поліцією 15:31 Які зарплати у керівництва вінницької Нацполіції? Про їх фінанси дізналися з декларацій 14:35 Вінниця отримала свій "Google-офіс": що там особливого? (Новини компаній) 14:31 Релакс-запис, чай і храм: як учні вінницького автоінструктора складають іспит з першого разу? play_circle_filled photo_camera 14:02 Чоловік у Могилів-Подільському побив колишню дружину на очах у доньки 13:05 «Вінницяпобутхім» передали Фонду держмайна: кінець російського впливу чи початок нової гри? 12:04 Гори сміття виросли біля лікарні: Калинівка б'є на сполох play_circle_filled 11:02 Викрили схему розкрадання на закупівлі армійських ліжок на Вінниччині. Держава втратила 2,7 мільйона play_circle_filled 10:40 Де відсвяткувати день народження дитини? Добірка найкрутіших місць Вінниці (партнерський проєкт) 10:08 Оформив «бойові» за тил: на Вінниччині військовому світить до восьми років за махінації з виплатами
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up