Для чого «Вінницяобленерго» Jeep G.Cherokee з панорамним дахом? Ми дізналися

- Енергетики купили Jeep Grand Cherokee 2023 року випуску за майже три мільйони гривень.
- Комплектація позашляховика розлога — крім систем стійкості тут ще є сидіння з масажем, панорамний дах та оздоблення шкірою в салоні.
- Чому обрали саме такий автомобіль та як його будуть використовувати?
Раніше ми розповідали, що компанія «Вінницяобленерго» купила позашляховик Jeep Grand Cherokee 2023 року. Ціна — 2 мільйони 880 тисяч гривень.
Під капотом бензиновий двигун Pentastar об’ємом 3,6 л, потужністю 285 кінських сил та восьмиступенева автоматична коробка передач.
Є антиблокувальна система, електронна система контролю стійкості на підйомах та спусках, пневматична підвіска, система моніторингу «сліпих зон» та багато іншого.
Крім того, в авто є панорамний двосекційний дах, чотиризонний клімат-контроль, кермо та елементи салону з оздобленням шкірою. Передні сидіння будуть з пам’яттю та масажем, а підігрів і вентиляція передбачені для обох рядів сидінь.
Ми зверталися до пресслужби «Вінницяобленерго», щоб дізнатися в чому потреба купувати саме такий позашляховик? Та як його будуть використовувати? І нещодавно отримали відповідь.
Купили за власні зароблені кошти
У компанії зазначили, що автомобіль Jeep G.Cherokee купили за гроші, що були отримані від господарської діяльності, не пов’язаної з розподілом електроенергії, а саме — за кошти, зароблені на додаткових послугах (проєктні та монтажні роботи тощо).
«АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» спрямовує прибуток одержаний внаслідок ведення господарської діяльності на розвиток Товариства, задоволення економічних і соціальних потреб Товариства для досягнення найкращих показників надійності і якості забезпечення споживачів Вінницької області електричною енергією», — йдеться у відповідь на наш запит.
Модель обрали через її технічні характеристики: надійність, повний привід, пневмопідвіску, семимісний салон і високий рівень прохідності, що дозволяє використовувати авто замість кількох у важкодоступних місцях.
Як джип будуть використовувати
А як щодо, наприклад, необхідності у двосекційному панорамному даху?
«Оснащення цього автомобіля сучасними опціями безпеки та комфорту входить у його базову комплектацію», — повідомили нам енергетики.
Позашляховик, за відповіддю «Вінницяобленерго», призначений для термінового реагування на аварійні ситуації, координації дій у надзвичайних умовах і взаємодії з іншими службами.
У компанії наголосили, що це — зважене рішення, яке підвищить ефективність роботи енергетиків. Економічна доцільність підтверджується також тим, що вартість аналогічних за характеристиками автомобілів інших марок є вищою.
Також зазначено, що в поточному році вже закупили 10 нових Mitsubishi L200 для оперативних бригад.
На автопарк витратили понад 116 мільйонів
З 2016 року по сьогодні «Вінницяобленерго» провела 13 закупівель для придбання різних транспортних засобів.
Серед покупок — Ford Torneo, Ford Ranger (12 одиниць), Fiat Doblo Combi Corto (шість одиниць), вантажний спецавтомобіль на базі Ford Transit, пікапи Mitsubishi L200 (53 транспортних засоби), сідельний тягач Ford Trucks з напівпричепом МАЗ, Peugeot Landtrek (15 одиниць), Renault Duster (дві одиниці), Jeep Grand Cherokee.
Загалом на всі ці закупки витратили 116 мільйонів 988 тисяч гривень, про що дізналися з «Прозорро».
Читайте також:
Понад 500 тисяч піде на обслуговування фонтанів у Вінниці. Подробиці тендеру
Установка сонячних панелей у Вінниці: скільки коштує і що це дає бізнесу?
Зарплата понад 50 тисяч гривень щомісяця. Розібрали декларації старост округів Вінницької громади
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
(Але система Start/Stop, яка економить паливо😂)