З'явилося три версії аварії на Донбасі, в якій загинув 21-річний вінничанин

З'явилося три версії аварії на Донбасі, в якій загинув 21-річний вінничанин
У понеділок, 5 січня, сталася жахлива аварія, через яку загинуло 13 військових, в тому числі і нацгвардієць з Вінницької області Пантелеймон Рожанський. Ще 20 хлопців отримали травми. Зараз військова прокуратура з'ясовує причини аварії - їх наразі три. Ймовірно, водій КрАЗУ виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з "Богданом".

«Він виїхав на зустрічну смугу для обгону цивільної маршрутки і не розрахував швидкості. Спочатку зачепив легкову машину, в якій їхав супровід. Потім автобус, в якому їхали 28 чоловік, а далі зачепив КАМАЗ, де також їхали хлопці», – це розповів волонтер Армен Нігосян, який переказав почуте від постраждалих бійців.

Наразі вже з'явилося три ймовірні причини аварії:
1. Машини їхали колоною, КрАЗ розвернуло та в нього влетів на високій швидкості автобус із нацгвардійцями. Водій КамАЗу щоб уникнути зіткнення з автобусом, вивернув руля у кювет. 
2.  КрАЗ стояв на узбіччі без габаритних вогнів. Саме тому в ньго влетів "Богдан". 
3. Водій на КрАЗі без включеного світла виїхав на зустрічну смугу, задів супроводжуючий колону автомобіль і зіткнувся з пасажирським "Богданом".

В цій аварії загинув 21-річний Пантелеймон Рожанський з Літина. Він служив старшим-стрільцем в батальйоні спеціального призначення ім. С. Кульчицького військової частини №3066 Національної гвардії України.
До речі, згідно з експертизою правоохоронців, всі водії і пасажири були тверезі.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Topoнтуй
    Да какая разница? Главное результат. Бог, он все видит...
    Місцевий reply Topoнтуй
    Дійсно, бог все бачить ( якщо він є), і кожен мусить отримати по своїх заслугах.
    Topoнтуй reply Місцевий
    Эти уже отрымалы. Остальные на очереди.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:12 Сьогодні — День взаєморозуміння і миру. Історія, заборони та прикмети 23 лютого 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 16 по 23 лютого, які ви могли пропустити 20:57 Чемпіонка навчилася стріляти на фронті: відкрили міську спартакіаду «Сила титанів» photo_camera 20:09 До 215 тисяч ікринок: як розмножується щука і чому її не можна зараз ловити Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 19:16 Минув другий рік з дня смерті Людмили Алфімової — головної героїні фільму «Весілля в Малинівці» play_circle_filled photo_camera 18:23 Засолені ґрунти та хворі дерева: як зимова боротьба з ожеледицею нищить довкілля регіону 18:11 У Вінниці просять відтермінувати освітню реформу. Мінімум — до завершення війни в Україні 17:13 Світло вимкнуть миттєво: чотири випадки, коли енергетики не будуть вас попереджати 17:12 Зима готує підступний фінал. Синоптики дали тривожний прогноз на кінець лютого 16:49 Універсальний солдат неба: 14-та бригада Нацгвардії показала роботу дронів «Вампір» play_circle_filled 16:47 Йому б ще жити й творити: Тульчинщина прощається з 25-річним Героєм Артемом Трачуком 16:35 Судова драма на мільярди: чому родині Порошенків не дали «розділити» активи 16:35 Пів століття відданості освіті: не стало легендарного проректора Вінницького педуніверситету 16:01 Кіберполіція попереджає про розсилку шкідливих файлів. Як не стати жертвою шахраїв 15:09 Будинок князів Гедройц. Історія будинку, зведеного у Вінниці на землі поляків photo_camera 14:26 Нарахували 19 «розкішних» авто на Вінниччині. Які елітні марки купували торік? photo_camera 13:30 Ворог тисне на трьох напрямках: що відбувається на передовій 13:12 Як вам стан доріг у Вінниці наприкінці зими? Ми запитали 12:43 Пенсії родинам загиблих воїнів зростуть. Скільки платитимуть з 1 березня?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up