У транспорті багато пенсіонерів. Чи потрібно вводити платний проїзд? (ОПИТУВАННЯ)

У транспорті багато пенсіонерів. Чи потрібно вводити платний проїзд? (ОПИТУВАННЯ)
  • У транспорті ввели обмеження на час карантину. В салон не запускають більше десяти пасажирів.
  • Але вінничани зазначають, що трамваї, тролейбуси та автобуси заполоняють пенсіонери.

На час дії карантину для запобігання поширенню коронавірусу без нагальної потреби не варто їздити у громадському транспорті. В першу чергу на свої робочі місця мають дістатися медики, рятувальники, поліцейські, працівники служб, які забезпечують життєдіяльність міста, а також аптек та продовольчих магазинів. 

— Сьогодні вранці чекала годину автобус, щоб добратися на роботу. Пенсіонери з великими сумками були спритнішими. Тож я запізнилася на зміну, — розповідає вінничанка Тетяна, яка працює медсестрою у лікарні на Старому місті.

За словами директора «Вінницька транспортна компанія» Михайла Луценко, вінничани ігнорують вимоги Уряду.

— Мушу попередити: якщо наші пасажири  і далі порушуватимуть правила карантину в муніципальному транспорті – ми будемо вимушені обмежити, а то й зупинити його випуск на лінії, — наголошує він.

Опитування

Чи потрібно вводити платний проїзд під час карантину для всіх пасажирів?

У Вінниці, нагадаємо, встановили 10 цілодобових блокпостів Нацгвардії і поліції.

 

Читайте також:

Головне про коронавірус за сьогодні, другий день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, третій день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, четвертий день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, п'ятий день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, шостий день карантину

Головне про коронавірус за сьогодні, сьомий день карантину

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (331)
  • Vlad Podil'skiy
    Чого ви всі так завелись? Нехай собі пхаються та їздять - нам же, потім, менше з податків будуть вираховувати пенсійні збори через цей "пенсіонеровірус".
    Анатолій reply Vlad Podil'skiy
    Серйозно??? Менше будуть вираховувати?
  • ОБА НА
    В такій ситуації перехворіють усі. Залежить від імунітету. А він кульгає не тільки у пенсіонерів.Сидіти дома потрібно усім.
  • Игор Василич
    Скоро начнут умирать как в Италии!!!пусть катаются камикадзе!!
  • Олег Трофимовський
    Так.Скільки можна кататися
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Вінничанам повернуть до 40 тисяч за купівлю акумуляторів 20:20 На Донеччині втратив зір і руку. Як ветеран війни Максим Губань вчиться користуватися біопротезом play_circle_filled photo_camera 20:13 Вареники в однострої: як вінницька етнографиня вчила військових святкувати Колодія play_circle_filled photo_camera 19:28 Гранти для бізнесу від 100 тисяч: у Вінниці запрацював Сервіс податкової підтримки play_circle_filled Від читача 10:05 «Зимова казка в Долині УБД» від Гайсинського районного осередку ГО «Захист держави» 19:04 Операції у прямому ефірі: у Вінниці зібралися найкращі кардіологи України 18:03 Світла не було по 20 годин, а рахунки — космічні. Що відбувається з платіжками за електроенергію? 17:56 Один втік, другого обміняли: як «беркутівці» не потрапили у в'язницю за вбивства вінничан на Майдані 17:12 Мільйон за неякісний асфальт. У Хмільницькому районі судитимуть дорожників 16:37 Вінницю чекають погодні «гойдалки» з лютим морозом та дощем 16:18 390 робочих місць і понад мільярд гривень інвестицій. У Жмеринці з’явиться індустріальний парк 15:40 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 15:08 На Вінниччині модернізують пункт пропуску «Бронниця» photo_camera 14:14 Майже по 200 тисяч за дрон. У Вінниці замовили партію безпілотників із тепловізорами 13:47 Наркотики за крипту: у Вінниці накрили бізнес з майном на шість мільйонів play_circle_filled photo_camera 13:05 Смертельна троща вантажівок MAN та DAF біля Тучі: 48-річний водій помер у лікарні 12:16 Прокурори відвоювали у фермерів шість гектарів нацпарку, які ті засівали 11 років photo_camera 11:05 Смертельна пожежа у Студениці. Чоловік загинув у власному домі через куріння photo_camera 10:11 У селі на Оратівщині жінка отруїлася чадним газом 10:00 Йому лише 9: історія Івана, який чекає брата і мріє про мир (соціальна реклама)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up