Аварія на вулиці Шевченка: водійка на «Део» не розминулась з автівкою «ВАЗ»

Аварія на вулиці Шевченка: водійка на «Део» не розминулась з автівкою «ВАЗ»
  • Поліція розслідує обставини автопригоди за участі двох автівок.
  • За кермом автівок були жінки. Слідчі розповіли подробиці.

​​​​​​Вчора, 11 травня, у Вінниці сталась ДТП за участі автомобілів «Део» та «ВАЗ». 

— За попередньою інформацією слідства, аварія сталась по вулиці Шевченка. 57-річна кермувальниця «Део» допустила зіткнення із автомобілем «ВАЗ», за кермом якого перебувала 35-річна вінничанка, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Внаслідок водійка «ВАЗа» отримала тілесні ушкодження та госпіталізована до лікарні. 

Автомобілі забрали на арешт майданчик.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за першою частиною статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий строк.

 

Читайте  також:

Учаснику ООС потрібна операція за 100 тисяч гривень. Родина благає про допомогу

У горах травмувався 33-річний турист з Вінниці. Подивіться відео, як його рятували

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Читач98
    Бобрусь, у Вас трійки були з української мови та літератури у школі?
  • Читач98
    Водійка із автівкою не розминулись?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Хлопчик, який вижив після удару по Вінниці: Роман Олексів отримав нагороду в Берліні photo_camera 20:26 Захисники з Рибчинців та Лип’ятина віддали життя за свободу України 20:04 У Жмеринському районі зупинили вантажівку з нелегальним лісом 19:57 Річна інфляція на Вінниччині: овочі, яйця та м'ясо стали лідерами зростання цін Від читача 10:05 «Зимова казка в Долині УБД» від Гайсинського районного осередку ГО «Захист держави» 19:34 «Укрзалізниця» перенесла відправлення з Харкова на вечір: що це дає пасажирам трьох областей 18:33 Космос, діти й мрії 70-х: у Вінниці офіційно визнали унікальні мозаїки photo_camera 18:32 Зламаний ніс та заяви до поліції: що відомо про конфлікт директора водоканалу в Гнівані з мешканцем? 17:10 Поліція викрила чоловіка, який примушував неповнолітню до сексу 16:32 У Вінниці знову зафіксували зачинене укриття під час тривоги. Як реагує мерія на скарги жителів? 15:15 Колишній кінотеатр «Росія»: що відомо про майбутнє будівлі на Соборній photo_camera 14:10 Від кабелів до автомобільних коліс: у Калинівці поліція спіймала серійного крадія 13:23 У Вінниці для армії замовляють 100 безпілотників. Бюджет — 14,7 мільйона гривень 13:07 Замість грошей вимагав бензин: посадовець постане перед судом за торгівлю довідками 12:30 Хочеш сісти за кермо цього року? ТОП-6 автошкіл Вінниці (партнерський проєкт) 11:54 Палала адмінбудівля і хати: за добу в області загасили шість пожеж 11:10 Вакансії в супермаркеті «Грош» та 71 актуальна пропозиція роботи у Вінниці 10:46 Місто працює після тривоги: кому вимкнуть воду та світло 10:30 Бути на крок попереду навіть у війну: «Еверест» відкриває еру 5-гігабітного інтернету у Вінниці (Новини компаній) 09:22 Ракети та «шахеди» літали над Вінниччиною: хроніка нічного терору 17 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up