ua і світ

Відновити переправу через Дністер просять у Ямпільському районі. Пором відремонтували після надзвичайної події, але він не працює. Як врятували плавзасіб, який міг зруйнувати опори моста на території Молдови?

«Бойові бджілки» збирають листівки і новорічні подарунки для тих, чиї рідні не повернулися з війни. Перші вітання надійшли з Німеччини. Як можна долучитися до акції?

Вінничанка Надія Яворовенко про локдаун у французькому Ліоні. На вулицю тільки з документами і поясненням поліцейському, чому вийшов з дому. Всі промислової магазини, басейни, спортзали на замку, ресторани і кафе готують «на винос». Щоб вийти на протест, потрібен дозвіл префектури. Як містяни сприймають такі обмеження?

Народний депутат Геннадій Вацак нагадав уряду про обіцянку збудувати міст у Ямполі. Зрушити питання його попросили виборці. Перша спроба побудувати водну переправу була у 1903 році. Друга — у 1940 році. Яка ситуація нині?

Понад півстоліття тому у столиці далекої від нас Аргентини вийшла книга про містечко Теплик. Хто її написав? Як вдалося дізнатися про неї? Сто примірник копії цього видання з незвичною історією тепер мають у Теплику.

Надзвичайним і Повноважним Послом України в Державі Ізраїль призначили Євгена Корнійчука, який народився і виріс у Вінниці. На початку 80-х його батько Володимир очолював обласне управління міліції, пізніше був заступником міністра. Мати Ольга вчителювала, нещодавно її не стало. За що нинішній Посол у свій час перебував під вартою у Лук’янівському слідчому ізоляторі?

Фермерське господарство села Стрільчинці Немирівського району поставлятиме ягідну продукцію у Бельгію. Співпраці господарства із зарубіжними партнерами сприяли дипломати. Один з них — Кріс Бекерс — побував у селі, переконався, з ким будуть працювати бельгійці. Що ще показали гостю та яке з бельгійських міст подасть руку дружби Немирову?

Акція на підтримку білорусів у протистоянні з владою відбулася у Вінниці на Майдані Героїв Небесної сотні. На гілці пам’ятного знака «Вишня» пов’язали стрічку з кольорами білоруського прапора. Хто прийшов і про що говорили?

Швейцарці передали Вінниці свої трамваї, а тепер приїжджають подивитися на ретро-вагони. 25-річний Лукас з Цюриха недавно орендував «Міраж» білого кольору і годину катався на ньому по Вінниці. «Сліпа корова» єдиний вагон у світі з цієї серії, який ще експлуатується у нашому місті. Побачити вінницькі трамваї приїздять любителі транспорту не  тільки зі Швейцарії...

До 32-х країн світу — від сусідньої Польщі до далеких Тайваню, Японії і Китаю  — експортували продукти харчування з Вінниччини. На їх експорті заробили протягом п’яти місяців 106 мільйонів доларів. За цей час в область завезли продуктів на 11 мільйонів умовних одиниць.

keyboard_arrow_up