ua і світ

У четвер, 18 лютого, американський ровер Perseverance успішно приземлився на Марсі й передав на Землю перші фотографії з Червоної планети. Світлини моментально розійшлися по соцмережах.

У далекій Антарктиді є покажчик зі словом «Vinnitsa». Встановлений на станції «Академік Вернадський», їй виповнюється сьогодні, 6 лютого, 25 років. Google навіть логотип змінив з нагоди такої дати. За час існування станції на ній працювали шестеро вінничан. Поспілкувалися з тим з них, хто найдовше із земляків провів на шостому континенті.

Шукають організацію, яка підготує техніко-економічні обґрунтування на будівництво мосту через Дністер. Інформацію про тендер розміщено на сайті Служби автодоріг в області. Це вже четверта спроба в історії Ямполя з наведення переправи. Чи вдасться нинішній владі здійснити стрибок через Дністер, покаже час.  

Інколи хочеться бути готовим до сюрпризів долі, у такі випадки навіть розважальний тест може допомогти. Достатньо просто обрати одну з культ, яка припала найбільше до душі, та отримати своє передбачення.

Торговельними партнерами вінницьких підприємців 39 країн Азії. Найбільше продукції закуповує Китай. Що ми імпортуємо для області з азійських країн і скільки?  

Сьогодні Київ відвідала новообрана Президент Молдови Мая Санду. Після зустрічі з Володимиром Зеленським наш глава держави згадував про міст через Дністер. В якому контексті йшла розмова?

До вінницьких школярів завітав полярник Євген Дикий, щоб розповісти про подробиці життя та роботи на білому континенті. Науковець працював на станції «Академік Вернадський» та проводив океанографічні дослідження у Південному океані в Антарктиді.

Жмеринчанин  Марк Лещенко переміг на міжнародному конкурсі з декоративно-прикладного мистецтва "Зірки Версалю" у Франції. Юний митець робить вироби з пластиліну. Але це не єдине його захоплення

«Кращий волонтер-2020» — такого звання удостоїли Сергія Брушніцького.  Через тиждень після того нагородили орденом «За розбудову України». Він тренує людей з інвалідністю за власною методикою. Підготував п’ять чемпіонів світу з паратхеквандо. Держава не помічає заслуг патріота, зате їх оцінили люди.

Відновити переправу через Дністер просять у Ямпільському районі. Пором відремонтували після надзвичайної події, але він не працює. Як врятували плавзасіб, який міг зруйнувати опори моста на території Молдови?

keyboard_arrow_up