ua і світ

Візажист – про професію, перемогу у конкурсі стилістів і стажування у Парижі Що буде модним у 2017 році –...

Не першоквітневий жарт - з 1 квітня українці зможуть протягом трьох місяців перебувати в Албанії. Причому візу відкривати...

Комітет Європарламенту затвердив «безвіз» для України. За обіцянками послів ЄС, скористатися такою можливістю...

Відомий в минулому цілитель Анатолій Кашпіровський, який 25 років пропрацював психіатром у Вінницькій лікарні імені...

Вінничани чекають, коли впровадять безвізовий режим для України. Відомо, що 11 травня 2017 рок відбудеться засідання Ради Євросоюзу, на якому мають остаточно затвердити безвізовий режим для громадян України.

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України, зробив заяву про те, що в разі реалізації всіх запланованих реформ в країні, тільки через десять років Україна буде готова вступити в Європейський Союз і зможе подати заявку.

Представники Державної служби зайнятості України, а також Міністерство закордонних справ (МЗС) порахували, скільки громадян України офіційно працевлаштовані за кордоном.

Рада міста Варшави проголосувала за надання скверу в центрі польської столиці імені Василя Стуса, який родом з Вінницької області. Сквер знаходиться на перехресті Алеї Незалежності та вулиці Стефана Баторія.

Вже цієї ночі відбудеться місячне затемнення, яке відкриває коридор зимових затемнень. В лютому на землян чекає ще сонячне затемнення. Романтики вірять, що під час цього місячного затемнення можна буде загадувати бажання. І воно збудеться.

Британська студія Dorothy представила світову карту World Song Map, на якій позначили країни назвами пісень.  

Український блогер Павло Правий у Facebook прокоментував новину про те, що хакери включили український гімн в одному з найбільших торгових центрів Москви.  

Вінничанка, депутат Вінницької міської ради Світлана Ярова разом із іншими молодими українцями стане учасником програми уряду Японії під назвою «Корабель молодих лідерів світу» (Ship for World Youth Leaders Program).  

На територіях, які нещодавно стали «відноситися» до Російської Федерації, з'явилися військові бази. Тисячі російських солдатів знаходяться на кордонах України. Є вони і на кордоні із Вінниччиною.    

Багато людей в кризових умовах їдуть шукати заробітку за кордоном. Тим, хто працює нелегально, на велику пенсію розраховувати нічого. Якщо заробітчанин працює закордоном законно, як йому довести це рідній державі, щоб зарахувався страховий стаж?