ua і світ

Два містаТуреччини розташовані на березі моря. Це курортні міста, які найближчі до аеропорту Даламан.

Найближчим часом Київ може отримати ще одне залізничне сполучення з польським Перемишлем. Новий маршрут проходитиме через...

В травні цього року один з провідних розробників RIA.com і тімлідер проекту AUTO.RIA – Олег Гаврилюк – став учасником...

Департамент консульської служби МЗС України поінформував всіх громадян про причини, за якими їм може бути відмовлено у в'їзді...

Джерела у фракціях Народний фронт і Блок Петра Порошенка заявили про те, що парламентарії можуть проголосувати за введення візового режиму з Росією.

Турецька влада відмінила візовий режим з Україною. Тепер вінничани зможуть відвідувати Туреччину за внутрішніми паспортами (ID карткою).

Надання безвізового режиму Україні не є гарантією того, що всі вінничани зможуть без проблем відвідати країни Євросоєзу. Існує кілька причин, за якими шлях до Європи буде закритий.

Сьогодні, 17 травня 2017 року, відбулося урочисте підписання безвізового режиму з Україною.

Сьогодні, 17 травня 2017 року, Голова Європейського парламенту Антоніо Таяні  підпише рішення про безвізовий режим для України. Вінничани зможуть побачити, як це відбуватиметься.  Підписання транслюватиметься он-лайн.  Де можна подивитись пряму трансляцію, читайте далі.

Міжнародні авіалінії України до Дня Європи роблять подарунок вінничанами  – 10-ти відсоткову знижку на перльоти до Тель-Авіву (Ізраіль) та Варшави (Польща) з Вінниці.

Нещодавно Європейський парламент ухвалив рішення про безвізовий режим для України. Частина українців радіє цьому, інша налаштована скептично. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання та знайшли на них відповіді.

Українці можуть безкоштовно вивчити англійську. Допоможе їм у цьому Skills Academу. Організатори зазначають, що ті хто пройде навчання зможе - спілкуватись англійською будь-де, будь-коли, будь з ким.

Відомий брюссельський журналіст Рікард Йозвяк повідомляє про те, що безвіз для громадян України почне працювати зовсім скоро - з 11 червня поточного року.

В четвер, 6 квітня 2017 року, Європарламент проголосував за безвізовий режим для України. Ми зібрали дописи вінничан, що вони думають з цього приводу.