ua і світ

Вінничанка Наталія Демчук пройшла 218 кілометрів по Іспанії  Подолала частину  шляху паломників Середніх віків  Це дорога до могили одного з апостолів Ісуса Христа – Якова До цього місця більшість прямує на богомоління Наша землячка йшла не на прощу Що вона шукала у далекій Іспанії?

В Іллінцях представили Регіональний план управління побутовими відходами Документ напрацьовували протягом року спільно з представниками українсько-швейцарського проєкту  DESPRO Від 350 до 500 тисяч тонн різних типів відходів виробляється упродовж року на території області Як рятуватися від такої кількості сміття?

Чотири відсотки українських заробітчан стають жертвами торгівлі людьми Поради фахівців з безпечної міграції: крім документів, не забудьте про кодове слово На яку допомогу мають право особи зі статусом постраждалих від трудового та сексуального рабства Журналіст «20 хвилин/RIA» став очевидцем перевірки знань безробітних - результати викликають занепокоєння

Документльний фільм про Івана Демянюка покажуть 4 листопада на стрімінговому сервісі Netflix   Назва картини -  “The Devil Next Door” (Диявол по сусідству) Це розповідь про нашого земляка з Козятинського району, якого судили у трьох країнах – Ізраїлі, США і Німеччині за посібництво гітлерівцям Земляки Дем'янюка не вірять в те, що колишній хлопець з простої селянської родини міг стати катом До того ж у їхньому селі було два Дем'янюки і обидва Івани  

Виставку копій старовинних географічних мап представлено у державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського  Їх авторами є відомі історичні постаті минулого  Британці, голландці, італійці, німці, французи відтворили тодішню територію Європи, де завжди була Україна Коли Володимир хрестив Київську Русь, Московії ще не існувало. Брехня -  називати себе старшим братом Як її, брехню, спростовує вінничанин?

Оксамитовий сезон на Кіпрі припадає на жовтень Нині на острові +27-25 градусів. Температура води майже така само – після літньої спеки море залишається теплим упродовж всього жовтня Кіпріоти кажуть, що в них 360 сонячних днів А що нині з цінами  на райському острові?

24-річного Дениса Лазарчука перевели з реанімації у неврологічне відділення університетської клініки 20 вересня хлопець повертався із заробітків у Фінляндії Бус українських перевізників, яким він їхав, на слизькій дорозі злетів у кювет Два водії обійшлися легкими травмами і переляком, а єдиного пасажира у важкому стані швидка доставила в лікарню Що далі чекає українця у Фінляндії?

Одинадцятий Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька-2019» розпочався виставою за п’єсою німецького письменника Генріха Діка Майстер слова з Німеччини привіз до Вінниці казку про дівчинку з добрим серцем –Агаю Виставу поставили незвично – актори були на сцені разом з ляльками Як вінницькі лялькарі налагодили стосунки з новим автором? Який сюрприз підготували гостю?  

Вранці 20 вересня 23-річний Денис Лазарчук повертався із заробітків у Фінляндії У бусі їхав він і двоє водіїв Чорний лід став причиною аварії Авто перекинулося на відрізку дороги між містами Куопіо і Сайнйокі Що сталося з водіями і пасажиром?

Завод збудує відома у світі компанія HEAD Виготовлятимуть лижі, кріплення до них, лижні черевики Перша черга підприємства має запрацювати у 2021 році Приблизно тисяча робочих місць буде на заводі після введення в дію всього комплексу Чому саме Вінницю обрав потужний інвестор?

keyboard_arrow_up