ua і світ

В четвер, 6 квітня 2017 року, Європарламент проголосував за безвізовий режим для України. Ми зібрали дописи вінничан,...

Сьогодні, 6 квітня, Європейський парламент проголосував за надання безвізового режиму з ЄС для громадян України. Очікується,...

Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні Сумі Шігекі відвідав Вінницю. Він вручив сертифікат на висадження у нашому...

Візажист – про професію, перемогу у конкурсі стилістів і стажування у Парижі Що буде модним у 2017 році –...

Не першоквітневий жарт - з 1 квітня українці зможуть протягом трьох місяців перебувати в Албанії. Причому візу відкривати не треба.

Комітет Європарламенту затвердив «безвіз» для України. За обіцянками послів ЄС, скористатися такою можливістю українці зможуть уже цим літом.  

Відомий в минулому цілитель Анатолій Кашпіровський, який 25 років пропрацював психіатром у Вінницькій лікарні імені Ющенка, спрогнозував майбутнє України.

Вінничани чекають, коли впровадять безвізовий режим для України. Відомо, що 11 травня 2017 рок відбудеться засідання Ради Євросоюзу, на якому мають остаточно затвердити безвізовий режим для громадян України.

Володимир Гройсман, прем'єр-міністр України, зробив заяву про те, що в разі реалізації всіх запланованих реформ в країні, тільки через десять років Україна буде готова вступити в Європейський Союз і зможе подати заявку.

Представники Державної служби зайнятості України, а також Міністерство закордонних справ (МЗС) порахували, скільки громадян України офіційно працевлаштовані за кордоном.

Рада міста Варшави проголосувала за надання скверу в центрі польської столиці імені Василя Стуса, який родом з Вінницької області. Сквер знаходиться на перехресті Алеї Незалежності та вулиці Стефана Баторія.

Вже цієї ночі відбудеться місячне затемнення, яке відкриває коридор зимових затемнень. В лютому на землян чекає ще сонячне затемнення. Романтики вірять, що під час цього місячного затемнення можна буде загадувати бажання. І воно збудеться.

Британська студія Dorothy представила світову карту World Song Map, на якій позначили країни назвами пісень.  

Український блогер Павло Правий у Facebook прокоментував новину про те, що хакери включили український гімн в одному з найбільших торгових центрів Москви.