ua і світ

Турецька влада відмінила візовий режим з Україною. Тепер вінничани зможуть відвідувати Туреччину за внутрішніми...

Надання безвізового режиму Україні не є гарантією того, що всі вінничани зможуть без проблем відвідати країни Євросоєзу. Існує...

Сьогодні, 17 травня 2017 року, відбулося урочисте підписання безвізового режиму з Україною.

Сьогодні, 17 травня 2017 року, Голова Європейського парламенту Антоніо Таяні  підпише рішення про безвізовий режим...

Міжнародні авіалінії України до Дня Європи роблять подарунок вінничанами  – 10-ти відсоткову знижку на перльоти до Тель-Авіву (Ізраіль) та Варшави (Польща) з Вінниці.

Нещодавно Європейський парламент ухвалив рішення про безвізовий режим для України. Частина українців радіє цьому, інша налаштована скептично. Ми зібрали найрозповсюдженіші запитання та знайшли на них відповіді.

Українці можуть безкоштовно вивчити англійську. Допоможе їм у цьому Skills Academу. Організатори зазначають, що ті хто пройде навчання зможе - спілкуватись англійською будь-де, будь-коли, будь з ким.

Відомий брюссельський журналіст Рікард Йозвяк повідомляє про те, що безвіз для громадян України почне працювати зовсім скоро - з 11 червня поточного року.

В четвер, 6 квітня 2017 року, Європарламент проголосував за безвізовий режим для України. Ми зібрали дописи вінничан, що вони думають з цього приводу.

Сьогодні, 6 квітня, Європейський парламент проголосував за надання безвізового режиму з ЄС для громадян України. Очікується, що фактично безвіз набуде чинності на початку червня. Ми запитали вінничан, що вони думають про це та чи планують поїздку до Європи?

Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні Сумі Шігекі відвідав Вінницю. Він вручив сертифікат на висадження у нашому місті 80 дерев сакури та передав медичне обладнання у військовий госпіталь.

Візажист – про професію, перемогу у конкурсі стилістів і стажування у Парижі Що буде модним у 2017 році – в макіяжі, одязі і зачісках Чим парижанки відрізняються від вінничанок

Не першоквітневий жарт - з 1 квітня українці зможуть протягом трьох місяців перебувати в Албанії. Причому візу відкривати не треба.

Комітет Європарламенту затвердив «безвіз» для України. За обіцянками послів ЄС, скористатися такою можливістю українці зможуть уже цим літом.