ua і світ

Представники Державної служби зайнятості України, а також Міністерство закордонних справ (МЗС) порахували, скільки громадян...

Рада міста Варшави проголосувала за надання скверу в центрі польської столиці імені Василя Стуса, який родом з Вінницької...

Вже цієї ночі відбудеться місячне затемнення, яке відкриває коридор зимових затемнень. В лютому на землян чекає ще сонячне...

Британська студія Dorothy представила світову карту World Song Map, на якій позначили країни назвами пісень.  

Вінницьку колгоспницю згадали, коли говорили про український гімн у Москві

Український блогер Павло Правий у Facebook прокоментував новину про те, що хакери включили український гімн в одному з найбільших торгових центрів Москви.  

Вінничанка Світлана Ярова поїде до Японії представляти Україну

Вінничанка, депутат Вінницької міської ради Світлана Ярова разом із іншими молодими українцями стане учасником програми уряду Японії під назвою «Корабель молодих лідерів світу» (Ship for World Youth Leaders Program).  

На кордоні із Вінниччиною базуються півтори тисячі російських військових

На територіях, які нещодавно стали «відноситися» до Російської Федерації, з'явилися військові бази. Тисячі російських солдатів знаходяться на кордонах України. Є вони і на кордоні із Вінниччиною.    

Чи може заробітчанка в Італії  претендувати на пенсію в Україні

Багато людей в кризових умовах їдуть шукати заробітку за кордоном. Тим, хто працює нелегально, на велику пенсію розраховувати нічого. Якщо заробітчанин працює закордоном законно, як йому довести це рідній державі, щоб зарахувався страховий стаж?

Саміт Україна – ЄС: безвізовий режим поки оголошувати не будуть (ФОТОЖАБИ)

Сьогодні, 24 листопада 2016 року, в  бельгійському Брюсселі стартує саміт Україна-Євросоюз. Уже відомо, що про введення безвізового режиму на саміті поки оголошувати не будуть. Українські користувачі соцмереж почали відзначати настання 24 листопада, викладаючи фотожаби на Порошенка.

Клімкін: перш, ніж поїхати в Росію, потрібно три рази подумати (ОПИТУВАННЯ)

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав усіх громадян України утриматися від поїздок до Росії найближчим часом через затримання українського кореспондента Романа Сущенко.

Підсумки міжнародного розслідування: «Боїнг» збили з російського «Бука»

«Бук», з якого був збитий «Боїнг», доставили з Росії. Слідчі встановили, звідки була запущена ракета. Росія не надала всієї інформації. Розслідування буде продовжено.  

Українська молодіжна діаспора святкує День Незалежності у Вінниці

День Незалежності на Європейській площі у Вінниці святкують представники молодої української діаспори. Серед них є і ровесник Незалежності України з Румунії.

Президент Петро Порошенко розказав коли ЄС скасує візовий режим

Вчора, 19 серпня, президент України прибув до Харкова, щоб взяти участь у відкритті ювілейної, тридцятої за рахунком станції метрополітену «Перемога».  Харків’яни готувались до зустрічі. Вони навіть пофарбували асфальт.

Захоплююче відео NASA про рік на Землі з космосу вже переглянули мільйони

Агентство  NASA  записала цілий рік життя на Землі зі своєї орбіти. Поліхроматична камера захоплювала картину кожні дві години, показуючи, як планета буде виглядати для людського ока. Пропонуємо вам цей вражаючий ролик.