Наші на «Голосі країни». Кого з суддів розвернула Ірина Бояркіна з Погребища?

Наші на «Голосі країни». Кого з суддів розвернула Ірина Бояркіна з Погребища?
  • Фіналістка Нацвідбору на «Євробачення-2018» Ірина Бояркіна, солістка проекту Vilna, взяла участь в шоу «Голос країни. Перезавантаження».
  • У програмі, що вийшла в ефір вчора, 14 лютого, до співачки з Вінниччини повернулося троє членів жюрі.

У неділю, 14 лютого, на каналі «1+1» вийшов спеціальний випуск шоу «Голос країни», в якому всі пісні присвятили любові. На сцену вийшла співачка з міста Погребище Ірина Бояркіна.

Два роки тому журналіст RIA зустрівся з солісткою Іриною Василенко та поговорив про її дитинство у (не) депресивному місті та перший гурт із «піратською» назвою:

На сцені шоу Голос співачка виступила з піснею Chris Isaak — Wicked Game. До неї повернула своє крісло Надія Дорофєєва, а потім Олег Винник і Дмитро Монатік.

Глядачі запам’ятали дівчину у 2018 році за участю у відборі на пісенний конкурс Євробачення, де в складі проекту Vilna вона виступила з піснею Forest Song.

Крім музики, Бояркіна займалася ще однієї творчою професією — вона працювала 2D дизайнером у відомій кіностудії.

Ірина також виступає під псевдонімом ERIA, співає в Rock MOZART Le Concert. Глядачам вона знайома ще і як Ірина Василенко — фіналістка шоу Х-фактор.

У розмові з ведучими ранкового шоу Ірина розповіла, що хотіла б потрапити в команду Монатіка або Тіни Кароль. 

 

Читайте також:

Рок-опера MOZART: враження вінничан і готовність француза Поля Манондіза підкорювати «Євробачення-2019»

В Андрія виявили рак та лікарі дають шанс. Для життя треба 210 тисяч гривень

Три простих кроки: як вінничанам змінити постачальника газу (Інструкція)

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • Юрий Бочков
    ВІТАЄМО НАШУ ЗЕМЛЯЧКУ  ІРИНУ БОЯРКІНУ\\ ВАСИЛЕНКО\\ з успішним дебютом в голосі.Такий талант і феноменальний голос це заявка на перемогу.ГОРДИМОСЬ І ВБОЛІВАЄМ.
  • Нинель Жовнир
    вчерашнее шоу дало заряд и надежды на неделю.Просто кайф от жюри и исполнителей, такого давно не было. Спасибо Борисюк, Мейхер, Сумской вы вернули нам настроение и хочется, чтобы это продолжалось. Спасибо большое.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Сонце змінять грози. Якою буде погода на Вінниччині у вихідні 20:07 Біля Західного автовокзалу завершують ремонт дороги. Де ще у Вінниці оновили покриття 19:41 Тренер став переможцем чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації 19:30 На чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон» вінничани здобули 13 золотих нагород photo_camera Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 19:11 Понад пів сотні вінничан вийшли на велику толоку — приводили до ладу набережну Південного Бугу 18:36 Заблукав і опинився посеред поля. На Тульчинщині кінологи зі службовими собаками врятували чоловіка 17:57 На Пирогова через сильний витік води частково обмежили рух. Працює реверсний проїзд play_circle_filled 17:12 У Серебринцях проведуть фестиваль з козацькими забавами та вогняним шоу — для Вінниці створять Дідуха 17:10 «Говорітє по-русскі?»: у Болгарії журналіст чув російську менше, ніж у Вінниці 16:32 BMW від тестя, квартира від тещі, таунхаус від бізнес-партнера: як живе головний митник Вінниці? 16:04 Вінницький суд виніс вирок депутату рф, який забезпечував окупантів технікою та спорядженням 15:29 «Пропускати таке на великому екрані — майже гріх!» До 22 липня у Вінниці триває ретроспектива генія сучасного кіно Паоло Соррентіно play_circle_filled photo_camera 15:15 У Вінниці демонтують паркани: що прибрали та чому це роблять photo_camera 14:03 118 мільйонів на дороги Вінниччини. Які автошляхи ремонтуватимуть першими та що мають зробити громади 13:12 Замість клумби — паркінг. Як хочуть змінити перехрестя біля Театральної? photo_camera 12:56 Зник безвісти, щоб торгувати арсеналом: СБУ накрила масштабний канал збуту зброї з фронту photo_camera 11:49 «Ціни не відповідають можливостям»: вінничани вимагають переглянути вартість проїзду та умови пересадки 11:05 На Вінниччині викрили нелегальних перевізників, які без ліцензій возили пасажирів до Європи 10:03 Вінницького екснардепа Руслана Демчака екстрадували з Німеччини. Його судитимуть за відмивання 20 мільйонів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up