У зоні ООС помер 20-річний солдат Олексій Саєнко. Що відомо про трагедію?

У зоні ООС помер 20-річний солдат Олексій Саєнко. Що відомо про трагедію?
  • Чергова сумна звістка прилетіла з буремного сходу України. Загинув 20-річний військовослужбовець.
  • Що відомо про обставини трагедії?

— Солдат Олексій Миколайович Саєнко родом з села Сподахи Вінницького району. Хлопцю було всього 20 років, — повідомляють у Вінницькій ОДА.

Обставини смерті уточнюються. Наші джерела повідомляють, що Олексій застрелив себе сам.

«30 березня близько 23.50 в місці тимчасової дислокації в/ч А3085 поблизу лінії розмежування - село Золотий Колодязь Покровського району Донецької області внаслідок пострілу в голову з АКС-74У покінчив життя самогубством солдат С. За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч.1 ст.115 КК України (з поміткою самогубство)», — повідомляє сайт Резонанс.

За інформаціє джерела, у телефоні загиблого солдата правоохоронці знайшли відеофайл, який він записавав у присустності інших військових. На відео зафіксовано момент самостійного здійснення пострілу солдатом із автомату собі в підборіддя.

— Наразі тривають слідчі дії тривають. Допитано свідків із цього військового підрозділу, зокрема, присутніх у бліндажі. Напередодні вони змінилися після наряду з охорони й оборони військового табору та перебували у вільній зміні. Загиблий та військові, присутні у бліндажі, займали рівнозначні посади та не перебували в підпорядкуванні, — акцентував співрозмовник Резонансу. 

Він також зазначив, що остаточну відповідь на питання чи вживав військовослужбовець перед смертю алкоголь чи наркотичні речовини — надасть судово-медична експертиза.

Він був призваний на строкову військову службу Немирівським РВК 16 червня 2020 року, згодом підписав контракт.

У бійця залишились батько і мати, а також брат-близнюк і сестра.

Поховання Олексія Саєнка відбудеться у рідному селі Сподахи.

Час поховання уточнюється (орієнтовно 3 квітня 2021 року).

Читайте також:

Свіжі дані про коронавірус: за добу в Україні померли понад 400 хворих

На Вінниччині виявили мутований «британський» штам коронавірусу

Павлик з Могилів-Подільського вже на небесах. Дитина померла в лікарні

Помер водій BMW з аварії на Зодчих: він був у комі п'ять днів

 

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:03 У Вінниці встановили нові пандуси та перевірили ветклініки. Як місто стає безбар'єрним photo_camera 19:04 У серпні частина вінничан отримає третю платіжку за газ. Кому доведеться платити 18:02 Ставка Герінга, аеродром і Козятин на старій плівці. Що зберегла кінохроніка часів Другої світової play_circle_filled photo_camera 17:25 За межею життя: розповідаємо про Центральне кладовище, яке зберігає історію Вінниці play_circle_filled Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 17:04 У 15 громадах Вінниччини активно ремонтували дороги. Що вже зробили play_circle_filled 16:19 Де заночувати з наметом неподалік Вінниці: 10 мальовничих локацій 16:10 Успіння Пресвятої Богородиці у 2026 році. Коли святкуватимуть в Україні та що варто знати 15:09 Яйця, хліб і м'ясо знову дорожчають. Які продукти змінять ціни вже у серпні 14:29 Вінницькі команди стартували у чемпіонаті України з футболу перемогами 14:12 П’ять років у організмі дитини залишалися магніти: вінницькі лікарі видалили дев’ять кульок photo_camera 13:53 «Він трохи не дожив до 110 років»: згадуємо найстарішого довгожителя Вінниці 13:07 Як охолодити квартиру без кондиціонера під час спеки. Прості способи, які справді працюють 12:31 Від 12,5 до 56,5 тисяч гривень: скільки коштує навчання у вишах Вінниці у 2026 році 11:56 Водію, який збив 13-річного мопедиста у Вінницьких Хуторах, повідомили про підозру 10:42 Моторошні кадри з місця смертельної ДТП біля Брацлава. Рятувальники завершили ліквідацію наслідків photo_camera 09:53 У Вінниці зафіксували рекордну спеку. Як уберегтися від перегріву 09:10 Застрелився через нерозділене кохання: на Космонавтів знайшли тіло військового з передсмертною запискою 08:09 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 2 серпня 21:00 Посилки з AliExpress та Temu можуть подорожчати. Уряд хоче скасувати ПДВ-пільгу до 150 євро
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up