Зустріч випускників вінницької школи № 33

У вінницькій загальноосвітній школі № 33 в суботу 4 лютого відбулась зустріч випускників. З цього приводу був організований невеличкий концерт. Актова зала була заповнена колишніми випускниками й вчителями. Приємно, що на початку концерту прозвучав гімн України. В ці нелегкі для країни часи саме гімн надихає, дає можливість відчути велич духу українського народу, нагадує нам, що єднання – це єдиний шлях до подолання усіх перешкод. А зустріч випускників, це унікальна можливість налагодити комунікації між людьми, на майже родинному рівні. Бо школа – це завжди родина, яка впливає на наш інтелектуальний розвиток, виховує, об’єднує й завжди пам’ятає всіх нас.
Директор школи Наталія Анатоліївна Сидоренко у своїй вітальній промові сказала такі слова: «Цього свята немає в жодному календарі України, але тим не менш воно дуже важливе для кожного з нас». І це дійсно так. 
Традиційно хліб-сіль вручили представникові влади. Заступник вінницького міського голови Форманюк Микола Вікторович, який також є випускником школи № 33 передав усім вітання від ще одного випускника нашої школи, мера міста Вінниця Моргунова Сергія Анатолійовича. Микола Вікторович повідомив, що цього року у бюджет міста вже закладені кошти на ремонт даху школи, а на наступний рік планується її утеплення та вдосконалення шкільного стадіону. 
Потім усім присутнім була показана презентація з фото вчителів,  від часу заснування школи й по сьогоднішній день. Кожне фото випускники вшановували гучними оплесками. Вшанували хвилиною мовчання всіх учнів, які не дожили до цьогорічної зустрічі випускників.
Зворушливими також були яскраві музичні та танцювальні номери, які підготували учні школи № 33. 
Більше дивіться у відео.

Особисто мені до вподоби той факт, що моя рідна школа № 33 є повністю доступною для людей з інвалідністю. Наявність пандуса, ліфта та доступного туалету у школі – це те, що допомагає мені не відчувати свою інвалідність, робить мене тим самим підлітком, який колись почувався в школі як у дома. Ця доступність ніби нагадує всім, що повага має бути до кожної людини не зважаючи на її вади. 
Щиро дякую всім хто долучився до організації цього свята. Радий був зануритись в атмосферу теплих спогадів разом зі своїми вчителями та колишніми учнями нашої школи. До нових зустрічей. 

Коментарі (2)
  • Игорь
    А школам, в которых, не учились деятели типо Моргунова и Форманюка так и ходить дальше без крыши , стадиона и не обогретыми? Судя по расчистке улиц Винницы от снега наши вожди родились и выросли в районе Соборной, где родился, там и пригодился
    Юрій Прокопенко reply Игорь
    Ігоре, я розумію Ваше обурення але чому б Вам не запитати це в них особисто, принаймні вони є у мережі. А потім поділитися з нами відповіддю.
Департамент туризму запросив двох експерток з Києва, дослідити безбар’єрність у Вінниці - і це не жарт.

У Вінниці, 30 липня, для рестораторів і готельєрів пройшов семінар з безбар’єрності, на який департамент маркетингу...

Вінницькій ГО «Гармонія» виповнилося 22 роки!

Вінницькій ГО «Гармонія» 18 березня виповнилося 22 роки! ГО «Гармонію» знають і шанують не тільки...

Презентація книги поезій «Васи́льки» Ірини Зелененької

         На базі освітнього хабу «NotBox» кафедри української літератури Вінницького...

Калитко, Каданов, Куценко – поезія та пісні над вінницькими дахами

         У п’ятницю, 8 липня, я побував на благодійних поетичних читаннях Катерини Калитко,...

Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Історичну браму храму Святого Флоріана у Шаргороді майже відреставрували photo_camera 20:07 П'янючий водій лаявся та кидався на патрульних вночі на Келецькій 19:22 «Ми побачили порожній і розорений Могилів»: знайшли 300-річні записи посла з Данії 19:13 Після +38 погода різко зміниться. Коли Вінниччину накриють дощі та грози photo_camera Від читача 12:52 В Україні почали продавати два нові газовані напої без цукру — зі смаком крем-соди та полуниці з вершками 18:55 Зробила гінекологічну операцію — отримала опік ІІІ ступеня і келоїд на пів руки. У клініці тепер мовчанка 18:07 75-річний господар будинку травмувався під час пожежі у селі Кобильня 17:36 Вступна кампанія побила рекорд — майже 1,2 мільйона заяв. Які університети у Вінниці стали фаворитами? 17:04 Підлітки ризикують життям заради TikTok: поліція звернулася до дітей і батьків play_circle_filled 16:06 Риболовля замість лікарняних стін: на Вінниччині влаштували відпочинок для поранених воїнів play_circle_filled photo_camera 15:14 Один недопалок — і понад шість гектарів у вогні: що горіло на Вінниччині photo_camera 14:20 Відстрочка від мобілізації по-новому: вінницька адвокатка пояснила важливе рішення уряду 14:05 Три гектари землі біля водойми повернули Якушинецькій громаді 13:13 Під ударами тисяч російських дронів: українські захисники відбили 259 атак photo_camera 12:27 Реконструкція очисних на Сабарові. У Вінниці готують грандіозний проєкт за 4 мільярди 12:20 «Далі буде»: український центр далекобійних дронів анонсував продовження ударів по цілях у РФ (соціальна реклама) 12:09 Під час жнив у селі Шершні загорівся комбайн, у Вінниці — гараж із автомобілем photo_camera 11:25 Атака росії забрала життя людей на станції Квітнева: поїзди до Вінниччини запізнюються photo_camera 11:10 Белла винюхала кокаїн: на Вінниччині митники викрили іноземця з наркотиками play_circle_filled photo_camera 10:28 Частина Вінниці майже на добу залишиться без води: де знизять тиск і триватимуть ремонти
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up