Володимир Зеленський – представник покоління, яке формувалося на ідеології незалежної України

Я дуже радий, що мій вибір співпав з вибором більшості (31%) українців. Цілком нормально і реально бачити перемогу у першому турі президентських виборів Володимира Зеленського з великим відривом в 16%.

Старі політики повинні відійти в минуле. До них немає ні віри, ні надії. Вони викривили поняття “політика” і паразитували на державі та народові. Їх час пройшов.

Мені також імпонують інші кандидати: Ігорь Смешко та Анатолій Гриценко. Я бачу подальше об'єднання молодого ентузіазму, політичної мудрості та державницького професіоналізму.  

Перемога Зеленського – це протистояння поколінь  

Володимир, як і я, - представник того покоління, свідоме формування національних цінностей та ідеології якого відбувалося в перші роки незалежності України. Нам тоді було по 13-18 років, і ми вірили в зміни, успішність України, як однієї з найбільш розвинутих республік колишнього СРСР, в побудову демократичного суспільства, ринкової економіки. Політична еліта, яка отримала Україну у спадок, за ці 28 років фактично приватизувала країну та народ, розбазарила ті здобутки, яких досягли наші попередні покоління. Отже перемога Зеленського – це протистояння поколінь, вимога часу: тут і зараз піднімати країну, налагоджувати економіку, впроваджувати реальні реформи в усіх сферах життя, будувати реально демократичну, соціальну і сильно економічну державу.

Мені імпонує, що команда переможця скористалась розробкою сучасних айті-технологій для моніторингу виборчої кампанії та підрахунку голосів. Система контролю за процесом голосування, яку вони запровадили, надзвичайно проста та легка. Команда Зеленського показала, що потрібно застосовувати найновіші розробки вітчизняних айті-технологій, не потрібно боятись втілювати в життя нові розробки.

Багато хто називає Зеленського клоуном, звинувачуючи у нищівній критиці влади, не маючи державницького досвіду. Та зважте, що він один, хто при будь-якій владі висміював її недолугість, критикуючи за політичне кумівство, викриваючи моральну злиденність політиків та ненажерливість. Політики посміхалися, але не розуміли кварталівців, не виправляли свої помилки.  

Він завжди на позитиві, завжди з посмішкою. Зеленський, щоб не говорили його опоненти, - не феномен цієї передвиборчої кампанії, він - цілковита закономірність. Україна тим і відрізняється від багатьох держав, які були у складі Радянського Союзу, що у нас не показна демократія, а реальна. Ми вільні робити свій вибір попри будь-які тиски та фальшування. Ми не Росія, Білорусія, Казахстан чи інші пострадянські країни, у яких демократією, спотворюючи вибір народу, прикривають прояви диктатури та тоталітаризму,

Українці неодноразово доводили світовій спільноті, що ми демократична держава, вільна країна, яка спроможна впроваджувати європейські цінності, не втрачаючи національної сутності та історичного надбання. І ми будемо розвиватись, створюючи привабливу економіку, втілюючи нові технології, змінюючи недіючі закони на дієві, поліпшуючи соціальні стандарти, відстоюючи мир. Переконаний, що найближчому майбутньому, ми всі зрозуміємо, наскільки Україна зробила крок вперед та правильний вибір. Я вірю в зміни, і на своєму рівні буду робити все, що від мене залежить.  

 

Коментарі (5)
 • Дмитрий Григоренко

  Не удивлюсь если Порох с потрохами начнет выкупать голоса под второй тур. Трехкратное отставание от оппонента - разрыв серьезный. И маячат перед сладеньким не молочные берега в Испании, но реальная перспектива кукареканья на параше. А потому Зеленского с его командой сейчас будут топить изо всех сил. Остается ВладСанычу только терпения пожелать и довести начатое до логичного завершения.
 • Vera Shestakova

  Я тоже считаю, что Зеленский не феномен, а закономерность.  Украинцам настолько осточертела действующая власть, которая полностью себя дискредитировала, что они готовы собрать всю волю в кулак и смести этот мусор на выборах.
 • Мария

  Зеленский - представитель молодого поколения,  а т.е. будущего Украины. Люди полностью разочарованы в "профессиональных политиках" из старой школы. "Зе" - это реально глоток свежего воздуха, думаю, что он как политик войдет в историю.
 • Артем Вишенский

  У Зе нет опыта? Да Бог с вами. Ребята с момента создания Квартала всю нашу политику вдоль и поперек прошерстили. И в отличии от Порошенки не за спинами ховались, а со сцены правду-матку рубили несмотря на то, кто был у власти. А попрошенко потихому на чужом горбу на трон засел, рабство и продажу с молотка устроил всего, что хоть какую-то ценность представляло, страну разделил так, что и не собрать теперь до купы. Зеленский творческий трудяга, но не барыга. Сладких речей не говорит и громкими заявлениями про "кули в лоб" не бросается. А потому есть надежда на то, что бережет силы на реальные дела уже во главе государства. А молодость (политическая), в сплаве с отсутствием привычки перекладывать проблемы и ошибки на других, сейчас для него скорее один из важных плюсов. Не замыленным взглядом легче будет трезво оценить тот ущерб, что причинили стране барыги при власти.
 • Maryna Myshuk

  Згодна на всі 210% з Вами. Прийшов час зректися старого політиканства, корупції, знущання над людьми. Зеленський не профі політик, але має бажання допомогти країні рухатись вперед, а не переливати з пустого в порожнє. Дуже сподіваюсь, що він переможе в другому турі, що його молодість, оптимізм, креативність та віра допоможуть знайти правильні шляхи співпраці з досвідченими незаплямованими професіоналами, а молодь отримає шанс формувати політичне проєвропейське ядро України
Права на справедливий суд і “право на надію”

Іван Покотило був незаконно засуджений до смертної кари в кінці 90-х років минулого століття за нібито організацію “бандитських...

Володимир Зеленський – представник покоління, яке формувалося на ідеології незалежної України

Я дуже радий, що мій вибір співпав з вибором більшості (31%) українців. Цілком нормально і реально бачити перемогу у першому...

Не видавайте за реформи ті ями, які ви інспектуєте

У квітні минулого року Прем’єр-міністр Володимир Гройсман написав у Twitter, що впродовж найближчих п’яти років...

Голосуватимуть і мертві, і заробітчани…

Спочатку ЦВК повідомила, що надрукує 60,36 мільйонів виборчих бюлетенів. Як запевняли - для двох турів. Спочатку ЦВК розподілила...

Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

19:25 «Особливо молоді й немає»: Владислав Телень про хід виборів play_circle_filled 18:32 Розпочався Страсний тиждень. В кожного дня є своє призначення 17:23 Мороз у травні і спека в кінці квітня: синоптик розповіла про погодні катаклізми 16:43 Вибори президента: на 15 годину вже проголосували понад 45% вінничан Від читача 17:37 Представники ЗМІ фіксують порушення на виборчих дільницях 16:29 Тиждень після виборів президента: що очікує долар, євро та рубль? 15:44 «Щоб надія кожного виправдалася»: Гройсман проголосував у школі № 10 play_circle_filled photo_camera 15:41 Через тиждень Великдень: що можна і не можна святити в церкві? 15:01 Борщ по-вінницьки: в Україні різко подорожчали страви традиційної кухні play_circle_filled 14:20 Вибори президента: вінничани голосують за пенсійним посвідченням(ОПОРА) 13:40 У поминальну неділю вінничан до кладовища возитимуть безкоштовно 13:20 Графік планових відключень світла на наступному тижні (22 – 26 квітня) 13:02 Вибори президента: як вінничани голосують за нового гаранта. Добірка з соцмереж 12:39 Вибори президента: на 11 годину вже проголосували понад 17% вінничан 12:28 Звідки пригнати авто? Головні автоновини — за 5 хвилин: тиждень №16 12:02 «Гоп-стоп» посеред вулиці: на Вінниччині молодики пограбували двох німців 11:07 Вибори президента: на Вінниччині комісія видає бюлетені без паспортів (ОПОРА) 10:51 Курс валют НБУ на 21 квітня. За скільки сьогодні продають євро? 10:15 Вибори президента: як відкрилися виборчі дільниці Вінниччини? 09:47 В Україні стартує другий тур президентських виборів. Коли оголосять перші результати?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up