Тетяна ПАРХОМЧУК
380672200277
Тетяна ПАРХОМЧУК - Всі Статті (87)

Агресор біля воріт. У країні, як виявилось, маса не патріотичних, заблукалих, одурманених кремлівською пропагандою сепаратистів, це окрім тих, кого десантували із сусідньої «братньої» країни.

Допоки новоспечений віце–прем’єр–міністр України з питань регіональної політики Володимир Гройсман збирається ініціювати перевірку європейськими партнерами усіх програм Мінрегіонрозвитку, після чого всі матеріали мають бути направлені до правоохоронних органів, Генеральна прокуратура України уже два тижні вивчає результати «аудиту» Народної Ради Вінницької області.

Журналісти опинились під прицілом. Спочатку ті, хто був на передовій подій, що відбувались на Майдані, тепер – у Криму. Але Майдан перемістився в регіони вже «розборами польотів» і відслідковуванням шляхів бізнес-імперій чималої кількості відомих у країні прізвищ, і, знову ж таки, роботи місцевих медіа.

Не будемо зайвий раз вдаватись до патетики характеристики нинішньої ситуації і загроз, що насуваються на нашу Україну з Кремля через територію Криму.

Вважається, що сміливі кадрові експерименти завжди хороші у той час, коли потрібно розвивати, а не рятувати. Однак у нашій ситуації сміливі кадрові кроки у царині призначень голів ОДА, треба вірити, виправдають себе.

Подібних нашому прикладів історичних змін немає жодна країна світу, навряд чи є багато випадків швидкості, з якою відбуваються ці зміни: те, що вчора було ніби-то реальністю, сьогодні – вже на звалищі історії.

Вибухи у Вінницькій ОДА. Задушливий газ. Залита водою підлога фойє. Забаракидовані коридори. Вибиті вікна вхідних дверей до адміністративного приміщення. Усе це неодмінні атрибути революційних ситуацій. А ще оголошення очікуваного результату – вимоги відставки голови ОДА Івана Мовчана, паралельно із захопленням адміністративної будівлі активістами Майдану та створення Народної ради.

Позачергова сесія обласної ради 25 січня мала приймати бюджет на 2014 рік і голосувати за звернення депутатів Вінницької обласної ради шостого скликання до президента України та Верховної Ради щодо суспільно - політичної ситуації в Україні. До початку сесії перед приміщенням вінницької ОДА вже стояло декілька тисяч мітингуючих.

Останні події в Україні просто наштовхують на роздуми куди серйозніші, ніж були до цього. Фрагменти бойових дій у столиці України – ось нові страшні асоціації, що виникають у головах чималої кількості мислячих людей.

Після того як майданним шляхом не було повалено режим – навіть уряд не відправили у відставку - лідерам опозиції і тим політикам, хто відносить себе до опозиційних, уже зараз спало на думку розпочати президентську кампанію.

keyboard_arrow_up