Віталій ПАВЛОВСЬКИЙ - Всі Статті (9)

Наприкінці липня у Вінниці зникла родина Казьміних. Вони виїхали в сторону Житомира і зникли.  Вже за тиждень їх знайшли в Закарпатській області, живими та неушкодженими. Нібито вони їхали на відпочинок.  Але журналісти RIA розкопали те, що ця родина валютників просто накивала п’ятами...тому що взяли у борг сотні тисяч доларів.  В поліції вже є п’ять заяв про шахрайство. А у редакції в розпорядженні є відео, коли валютники знайшли свого «колегу по цеху» в одному з готелів...у Луцьку.

Два тижні шукали родину Казьміних з дитиною, які поїхали на BMW і зникли.  У вівторок, 4 серпня, на Закарпатті родину вінницьких валютників знайшли та доставили у поліцію. Є інформація, що родина позичила 500 тисяч доларів та знову переховується. Чому боржників відпустили з поліції та де вони можуть перебувати зараз, читайте у нашому матеріалі.

Начальник вінницької обласної поліції Іван Іщенко 19 лютого влаштував бенкет зі своїми заступниками в дитячому таборі МВС під Гостевією.  Все це на відео зафіксували журналісти RIA, представники громадських організацій і активісти Дорожнього контролю.  Що там відбувалось? Про п’янку, втечу поліцейських лісом і погрози обшуками — у матеріалі.

В Барському районі Вінницької області працівники поліції зупинили автівку «Chevrolet».

Біля насіннєвого заводу сталося ДТП. Постраждалих немає, але в результаті утворився затор.  

Начальник кримінального розшуку Вінниці Кирило Даценко «обмивав» нового начальника та гасав по місту п’яний. Коли його зупинили копи, він спробував відмазатись. Але не допомогло навіть те, що в аналізи Доценко підливав воду.

Вночі чоловік закинувся наркотиками та гасав на автівці по Вінниці. Як з’ясувалось, одного виду наркотиків йому було мало.   Водій нюхав через трубку одне, капав з піпетки інше, та ще догнався третім видом зілля.

На Гніванському шосе перекинувся «ЗІЛ-130». Вантажівка була заповнена дровами. Вони повипадали та встелили частину проїжджої частини дороги.  

Негода продовжує шкодити на автошляхах Вінницької області.

keyboard_arrow_up