Віталій ПАВЛОВСЬКИЙ - Всі Статті (22)

Журналісти RIA/20хвилин 20 хвилин Вадим Павлов та Віталій Павловський провели ще одне розслідування стосовно незаконної автозаправки. На цей раз у Хмільнику. Наливайка без жодних документів працювала кілька років в 70 метрах від відділення поліції. Слідчі відкрили кримінальне провадження, а головне управління призначило перевірку.  Тому що в поле зору наших журналістів потрапив один з керівників поліції Хмільника, який користується шикарною AUDI A8, але чомусь не вніс її в декларацію. Та й і паркує він своє авто на території незаконної заправки.  

Вже кілька місяців за журналістами RIA/20 хвилин та їх друзями стежать невідомі люди.  Вони міняють автомобілі, змінюють номерні знаки, які іноді не можливо «пробити» по базах.  Один з таких автомобілів з «спостереження» ми вичислили. Все зняли на відео.  Розповідаємо все по черзі.  

У Вінниці є кілька АЗС «Спектр-Ойл», які працюють вже не один рік. Журналісти RIA/20 хвилин провели розслідування щодо цих автозаправок.  Розповідаємо, як податкова скасовує ліцензії на продаж пального, а суди чомусь скасовують постанови. А ще, хто тримає ці автозаправки й хто допомагає їм працювати, не дивлячись на порушення. Тут і чернівецький прокурор, працівники поліції, судді й люди, пов’язані з криміналом.  

Журналісти RIA/20хвилин Вадим Павлов і Віталій Павловський провели власне розслідування щодо незаконної торгівлі і виготовлення цигарок поза Законом. Викрили кілька точок продажу цих цигарок і вийшли на цех, де займалися виготовленням контрафакту  Розказуємо усю історію і куди ведуть ноги. 

Кілька десятків вінничан зібралися під стінами міської ради з плакатами та вимогою направляти бюджетні кошти на військові потреби, а не на закупівлю бруківки та вживаних автобусів.

Авто, яке відібрали у п’яних водіїв, називають у Латвії машини-«алкашки». Дві з них латвієць привіз військовим з нашої області. Він проживає у нас з 2009 року. Що привело його сюди? Чим займається і чому вирішив допомагати військовим на фронті? Чи погодяться депутати від Вінниці ініціювати прийняття такого закону, як у Латвії — про конфіскацію автомобілів у п’яних водіїв і передачу їх на фронт?

У п'ятницю, 12 травня, на водоймах Вінниччини загинула людина. Тіло потопельника дістали рятувальники.

Після того, як росіяни обстріляли нашу енергоінфраструктуру, у місті почали ставити «Пункти незламності». Вони вже зараз забезпечують потребу в підзарядці гаджетів, тут можна зігрітися та під'єднатися до інтернету. А чи повністю ці пункти готові до роботи? Група активістів із нашим журналістом це перевірили.

Близько двох тисяч дітей у Вінниці почали вчитися за партами у школах. А коли будуть лунати повітряні тривоги, то під потреби учнів та педагогів підготували укриття. В якому вони стані? Чим обладнані? Які мають недоліки та що треба доробити? Журналісти 20minut.ua перевірили укриття, де будуть ховатись школярі під час повітряних тривог.

У Вінниці під виглядом СТО діяла нарколабораторія. Поліція затримала п’ятьох чоловіків, які були причетні до виробництва амфетаміну. Це було 28 червня. Вже шостого липня чотирьох з них відпустили під заставу у 200 тисяч гривень кожному.  Хто ці обвинувачені люди? Де це СТО? Все у нашому розслідуванні. 

keyboard_arrow_up