За тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад вісім тисяч людей. 29 % хворих — діти

За тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад вісім тисяч людей. 29 % хворих — діти
  • На Вінниччині спеціалісти постійно здійснюють моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Вони відзначають, що наразі найбільше хворих у чотирьох районах та Вінниці.

— На 09-му тижні 2021 року у Вінницькій області спостерігається низький рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ, захворюваність склала 552,0 випадків на 100 тис. нас. та є на 2,4 % нижчим базового рівня. Впродовж тижня за медичною допомогою з приводу ГРВІ звернулось 8491 особа, серед захворілих  2465 (29,0 %) дітей. Було госпіталізовано 84 особи в т. ч. 52 дитини. Летальних випадків не зареєстровано, — йдеться у повідомленні вінницького лабораторного центру. — З початку епідемічного сезону у вірусологічній лабораторії методом ПЛР досліджено 1 зразок матеріалу, отримано 1 позитивний результат на вірус грипу типу А.

Найвищі рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались минулого тижня у Вінниці та чотирьох районах: Барському, Вінницькому, Піщанському та Тиврівському.

Щеплення від грипу з початку епідемічного сезону зробили 22 тисячі 603 жителі області.

Як не сплутати та розрізнити грип від ГРВІ, дізнавайтеся з наступної інфографіки:

Також грип можна спутати з COVID-19. Головне — не ставити самостійно собі діагнозів, а вчасно звертатися до лікаря.

 

Читайте також:

Вінниччина продовжує ставити «ковідні» рекорди. Дані станом на 8 березня

Де у березні 2021 запланували відключити світло? Графік на місяць

Комуністичний пережиток чи вираз феміністського руху? Опитування до 8 Березня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Безкоштовні майстер-класи, ігри та конкурси: що підготували бібліотеки Вінниці на літо photo_camera 20:03 Вінничани вибороли 15 медалей на чемпіонаті України з універсального бою photo_camera 19:47 У Вінниці будують «хмарочоси», але пожежна техніка дістає лише до 14-го поверху. Чи є це проблемою? photo_camera 19:05 Квести, екскурсії та майстер-класи: у «Гармонії» розпочався літній табір для дітей Від читача 15:08 Як уберегтися від шахраїв при покупках на торговельних онлайн-майданчиках: 18:30 Через два дні після випуску — на роботу за фахом у МХП: історія Вікторії Ганаги (Новини компаній) 18:22 Скандал на НМТ у Вінниці: чи дозволили випускниці ліцею №22 перескласти іспит після технічного збою play_circle_filled photo_camera 18:10 У лікарні імені Ющенка збиратимуть кошти для українських захисників photo_camera 17:31 Вода зі стелі та затоплений коридор: що відомо про потоп у гуртожитку ВНТУ? play_circle_filled photo_camera 17:31 Бійці Сил спецоперацій «взяли» висоту-223: що робили військові на телевежі у Вінниці? 17:13 Орден «За мужність» отримав сапер 120-ї бригади Іван Ковчук photo_camera 16:06 Полум’я ледь не перекинулося на сусідні будівлі: подробиці пожеж на Вінниччині play_circle_filled 15:15 Суд визнав урізану індексацію пенсій незаконною: ЮК "Мережа права" виграла апеляцію (Новини компаній) 15:07 Смертельна аварія біля Гордіївки: загинула 66-річна пасажирка photo_camera 14:15 У кількох містах Вінниччини зафіксували відхилення у якості питної води photo_camera 13:19 «Скринінг здоров’я 40+»: чому вінничанам варто встигнути до 30 червня 12:18 Злива підтопила дитячий садок у Калинівці 12:04 Викрили «паперову мобілізацію» на Гайсинщині: двом працівникам ТЦК оголосили підозру 11:20 Мамографія, денситометрія та КТ: де у Вінниці пройти обстеження за доступними цінами та без черг? (Новини компаній) 11:03 Продав 16 дронів свого підрозділу: на Донеччині затримали військового медика photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up