Комуністичний пережиток чи вираз феміністського руху? Опитування до 8 Березня

Комуністичний пережиток чи вираз феміністського руху? Опитування до 8 Березня
  • Сьогодні, 8 березня, державний вихідний. Усе через суперечливе нині свято — Міжнародний жіночий день.
  • Чи варте свято 8 березня державного вихідного дня та що це: комуністична згадка чи найзначніша з феміністичних дат?

Міжнародний жіночий день 8 березня — це свято весни та жіночності. Це щорічне феміністське свято, символ боротьби за права людини для жінок, проти сексизму та гендерної нерівності, що відзначається 8 березня. Найзначніша з феміністичних дат.

Свято з нетерпінням очікують жінки. Та, останні роки все частіше святкування хочуть скасувати. Називають його пережитком радянського минулого. 

Хто б там що не говорив — дата 8 Березня залишається офіційним вихідним. 

Опитування

Що для вас день 8 березня?

Зазвичай цього дня жінкам дарують квіти та подарунки. Однак цей жест феміністки знаходять недоречним. Вони вважають, що Міжнародний жіночий день повинен привернути увагу до гендерної нерівності. 

 

Читайте також:

Сьогодні вітаємо Олександрів та Антонін. Історія та прикмети 8 березня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (143)
  • Fvt Tkachenko
    Та хай буде.
  • Сергій Норіцин
    А те що це всесвітній день, нічого? Зразу все до політики прив'язують... Хто зараз забороняє жінкам займатися улюбленою справою чи роботою? - ніхто. А поважати і любити жінок треба!
  • Наталия Войт
    Самі ви комуністична згадка.
  • Оксана Молокова Сторожук
    Звісно жінку потрібно любити і цінувати щодня, але як ви уявляєте букети і подарунки кожен день. А свято 8 Березня це ще один привід порадувати жінок. Не розумію що в цьому поганого. І вихідний також потрібен. Якщо католиків 12%,  а на католицьке Різдво державний вихідний, то 8 Березня економіку не розвалить. Тільки не розумію до чого 8 березня Т.Г.Шевченко.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:29 Турніри Utmost Cup отримали статус Всеукраїнських 21:01 Понад 12 тисяч людей під забороною: хто потрапив до санкційних списків України photo_camera 20:16 Тандем, що рятує життя. У Вінниці пройшли масштабні збори військових кінологів photo_camera 19:19 Психологія, спорт і право: п'ять перевірених локацій для ветеранів у Вінниці Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 18:22 «У військкомат не пустили, з поліції вигнали»: як учениці з псом Патроном зібрали для армії майже 200 тисяч 17:53 Ноги затисло в ножах: у Липовці рятувальники визволили чоловіка з пастки мотоблока 17:09 У Вінниці відкрили експозицію про легендарний 40-й полк Нацгвардії photo_camera 16:26 Для військових хочуть купити фургон. Витратять 2,2 мільйона гривень 16:10 За 40 000 у Липовці нетверезий мотоцикліст намагався «відкупитися» від копів 15:17 Дев’ять пожеж за добу: рятувальники гасили магазини, автівки та смітники photo_camera 14:52 Один у реанімації, інший з пораненнями: у Вінниці чоловік з ножем накинувся на ТЦК 14:22 Вінниця — №1 за підтримкою ЗСУ. Скільки місто віддало армії у 2025 році 14:02 Врятуйте річку Скельну. Вінничан кличуть на велике прибирання photo_camera 13:13 Росіяни засипають українські позиції авіабомбами: 260 ударів за 24 години photo_camera 12:12 Куди у Вінниці важко доїхати громадським транспортом? Ми запитали 12:08 Житель Глухівців постраждав під час самостійного гасіння пожежі 11:10 Вважався зниклим три місяці. Підтвердили загибель Михайла Паламара з села Вільшанка 11:06 Поліція посилює контроль на Великдень: храми перевірять кінологи та вибухотехніки 10:50 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 30 березня — 4 квітня photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up