У Запоріжжі від грипу померла вагітна жінка. Яка ситуація у Вінницькій області?

У Запоріжжі від грипу померла вагітна жінка. Яка ситуація у Вінницькій області?
  • В Україні померла вагітна жінка. У неї виявили грип типу А.
  • Яка ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ в області?

Про загибель жінки від грипу 13 січня на своїй сторінці у Facebook повідомляє Центр громадського здоров'я. 

— 31-річна жінка захворіла 24 грудня. 31 грудня у зв'язку із відшаруванням плаценти проведено кесарів розтин. Жінка померла 3 січня, за результатами лабораторних досліджень підтверджено грип типу А не субтипований. Хвора мала супутній стан: хронічне захворювання на гепатит С, — зазначають у повідомленні. 

Дитина вижила і сьогодні, 13 січня, із відділення реанімації її було переведено у відділення для недоношених дітей.

Загалом з жовтня 2019 року зафіксовано вже три летальні випадки внаслідок грипу.

Як інформує Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України, На 2-му тижні 2020 року у Вінницькій області спостерігається низький рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ. Впродовж минулого тижня за медичною допомогою  з приводу ГРВІ звернулось 5 тисяч 657 людей, серед захворілих 3284 (58,0 %) дитини. Летальних випадків не зареєстровано.

Читайте також:

Понад 80 тисяч захворілих: корисні звички для профілактики грипу

Грип в області: з початку епідемічного сезону щеплено понад 13 тисяч людей

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Лиза Волик
    Мы а прошлом году этим штампом болели. Тяжёлый правда. У мужа восполнение лёгких уже было на 3 день и показал только рентген
    Поэтому!!! Делайте рентген обязательно!!!
  • Валентина Швец
    Медики что хочешь  напишут в заключении Им не покажешь ничего и своей вины они не признают Это все знают
  • Марта Паюл
    Треба було вчасно до лікаря іти.
  • Микола Побережний
    Профілактуйте і буде все добре.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 5 по 12 січня, які ви могли пропустити 20:03 Годівниці рятують життя: у нацпарку розпочали підгодівлю диких звірів photo_camera 19:22 Унікальні фотографії маєтку Уруських в селі Лісове: що приховують кадри садиби, якої вже немає photo_camera 19:04 Салют — не свято, а злочин: на Вінниччині вже винесли два вироки за піротехніку Від читача 18:59 Гайсинський районний осередок ГО «Захист Держави» — це про досвід і живу роботу з людьми 18:36 З крісла начальника відділу — в окопи Покровська: як керівник з прокуратури став штурмовиком photo_camera 18:13 Одне серце та дві нирки: у Вінниці медики врятували три життя за одну добу play_circle_filled photo_camera 17:43 Ас крос-кантрі з Вінниці Володимир Обухівський змагається за путівку на Олімпіаду-2028 17:41 «Домовитися» не вдалося. Вінницький екзаменатор відмовився від хабаря у 500 доларів 17:07 Майстер з Вінниччини сплів найбільшого різдвяного павука й потрапив до Книги рекордів 17:05 Що падало з неба над Вінницею: синоптики пояснили феномен льодяної крупи photo_camera 16:46 Морози посилюються. Вінничан попереджають про найхолодніші ночі зими 16:16 Прозорість, доступність, інвестиції: чим відзначилась Вінниця у 2025 році 15:31 Цифри у платіжці не збігаються з лічильником? Як самостійно змінити помилкові показники світла 15:05 Екстремальні морози та блекаути: як зберегти тепло в оселі та власне здоров’я 14:58 Суд покарав диверсантів, які підпалювали залізничні колії 14:06 Від напису «Я люблю Вінницю» до снігового коня в Гайсині. Як боєць ЗСУ створює мистецтво photo_camera 13:08 Трактор із лісом без документів. У Гущинцях патрульні виявили ймовірну крадіжку деревини 12:05 Блогерка з Вінниччини Кенді Суперстар заробила понад 400 тисяч доларів на YouTube, і це збурило людей 11:11 Шість пожеж за 24 години: чому вінничанам варто ще раз перевірити свої печі та розетки photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up