У важкому стані в лікарні 15-річна вінничанка з підозрою на коронавірус (Брифінг Скальського)

У важкому стані в лікарні 15-річна вінничанка з підозрою на коронавірус (Брифінг Скальського)
  • На Вінниччині станом на сьогодні, 30 березня, зареєстрували 79 підозр на коронавірус COVID-19, лабораторно підтвердили 23 випадки захворювання.

За  даними  Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України, станом 11 годину 30 березня  у  Вінницькій  області  у 39 випадках коронавірус не виявили. Зразки матеріалів від  17 хворих ще досліджуються. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу в ОДА повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

Він також зазначив, що за вчорашній день відібрали понад 200 зразків матеріалу для лабораторних досліджень, які передано до обласного лабораторного центру.

—  Матеріал відбирався, в першу чергу, від критичних медичних працівників, а також від контактних осіб по вже виявлених випадках. Тож сьогодні ми будемо мати нову статистику, — каже Скальський.

Також голова ОДА повідомив про новий випадок підозри на COVID-19 у 15-річної дівчини з Гайсинського району, яку ушпиталили в Гайсинську ЦРЛ. Стан дівчини важкий, проте швидкий тест на грип та коронавірус негативний. Проводиться лабораторне дослідження шляхом ПЛР-тесту.

 

 

Очільник області зазначив, що пацієнти з лабораторно підтвердженими випадками та з підозрою на Covid -19 перебувають на стаціонарному лікуванні в боксованих  палатах під постійним медичним спостереженням. На даний час стан пацієнтів стабільний, окрім випадку із дитиною, яка перебуває на лікуванні в Могилів-Подільській лікарні, стан її залишається важким.

— Наразі у всіх виявлених випадках захворювання на коронавірус визначені контактні особи, які самоізольовані та знаходяться під медико-санітарним наглядом, — повідомляє губернатор.

За його словами, у лікарнях області розгорнули 524  інфекційних ліжка.

—  При потребі, кількість ліжок для лікування хворих на коронавірусну хворобу, або з підозрою на неї, буде збільшена, шляхом перепрофілювання інших ліжок або цілих медичних закладів, згідно плану, — обіцяє Скальський.

В Україні, нагадаємо, зареєстровано 480 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. В усіх областях, за виключенням Миколаївської, на даний час зафіксовано випадки захворювання на COVID-19.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (44)
  • Надежда Гесик
    Яка може бути статистика, коли тести не робляться навіть тоді, коли є симптоми:висока температура, запалення легень?
  • Лиля Лакеева
    Можна все сперти на вірус
    Вася Пупкін reply Лиля Лакеева
    Так,навіть "несподівану" вагітність :)
  • Жека Делов
    Мені цікаво , яка ця підозра і на яких симптомах вона заснована.
  • Ирина Хонякина
    А хто такий "губернатор"??! Ми прокинемось не в своїй країні???!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Війна забрала дім, але не професію: історія рятувальника з Луганщини 20:09 Через безпекову ситуацію на Вінниччині скасували традиційну хресну ходу до Почаєва 19:35 Садиба Чєткова: як вчитель гімнастики збудував дім, вартістю 22 мільйони доларів 19:04 За півтора місяця обікрали вісім квартир у Вінниці. Двоє чоловіків отримали вироки Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 18:11 Жінок без дітей — до війська? В Україні зареєстрували петиції про зміну правил мобілізації 18:04 Гору Лисківка захистили у суді: аукціон скасували, дозвіл на копалини ліквідували, але… 17:03 Через ремонт на перехресті Соборної та Театральної перекриють рух 16:03 На Вінниччині за один вечір сталися три ДТП з двоколісним транспортом: травмувалися четверо людей 15:35 Вінничан запрошують безкоштовно переглянути матч між «Нивою» і «Вільхівцями» 15:17 Домбровський, Гройсман, Моргунов: як міські голови змінювали Вінницю впродовж останніх 30 років? 14:35 Україна повернула тіла 261 загиблого військовослужбовця. Їх мають ідентифікувати 13:50 Росіяни вдруге за день атакували пасажирський потяг на Одещині. Є загиблі play_circle_filled 13:34 Тіньовий дим Вінниччини. Хто і як заробляє на нелегальних цигарках та скільки втрачає бюджет 12:53 Зеленський анонсував нові правила НМТ. Що може змінитися у 2027 році? 12:07 Понад 20 тисяч вінничан та ВПО вже звернулися за компенсацією за воду play_circle_filled 11:02 На Вінниччині чоловік екскаватором заблокував авто ТЦК. Суд призначив 85 тисяч гривень штрафу 10:14 Повітряні сили обмежили дані про російську балістику у ранкових зведеннях: що змінилося 09:48 Де у Вінниці 13 серпня вимкнули воду? АДРЕСИ 09:08 Додому повернулися Героями: Вінниця прощається з Михайлом Брацлавським та Миколою Бондарцем
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up