Ситуація стала ще складніша. В Україні та на Вінниччині стрімко поширюється COVID-19

Ситуація стала ще складніша. В Україні та на Вінниччині стрімко поширюється COVID-19
  • Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 11 березня.
  • Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 1,4 мільйона, одужали — понад мільйон.
  • За добу виявили 9 тисяч 084 нових випадки по країні, з них 659 на Вінниччині.

— 9 084 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 11 березня 2021 року. Зокрема, захворіли 442 дитини та 348 медпрацівників, — пише у фейсбук Максим Степанов.

Також за минулу добу:

  • госпіталізовано – 4 250 осіб;
  • летальних випадків – 262;
  • одужало – 5 330 осіб;
  • здійснено тестувань за добу – 106 464 (зокрема методом ПЛР – 47 365, методом ІФА – 18 615, досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 40 484).

За весь час пандемії в Україні:

Відео дня
  • захворіло – 1 425 522 особи;
  • одужало – 1 210 246 осіб;
  • летальних випадків – 27 685;
  • проведено ПЛР-тестувань – 7 235 711.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (853), Вінницькій (659), Львівській (600), Одеській (588) та Чернівецькій (587) областях.

Кількість захворювань в регіонах за добу:

  • м. Київ – 853 випадки;
  • Вінницька область – 659 випадків;
  • Волинська область – 171 випадок;
  • Дніпропетровська область – 339 випадків;
  • Донецька область – 276 випадків;
  • Житомирська область – 384 випадки;
  • Закарпатська область – 463 випадки;
  • Запорізька область – 249 випадків;
  • Івано-Франківська область – 533 випадки;
  • Київська область – 510 випадків;
  • Кіровоградська область – 68 випадків;
  • Луганська область – 67 випадків;
  • Львівська область – 600 випадків;
  • Миколаївська область – 143 випадки;
  • Одеська область – 588 випадків;
  • Полтавська область – 358 випадків;
  • Рівненська область – 267 випадків;
  • Сумська область – 185 випадків;
  • Тернопільська область – 355 випадків;
  • Харківська область – 558 випадків;
  • Херсонська область – 44 випадки;
  • Хмельницька область – 507 випадків;
  • Черкаська область – 254 випадки;
  • Чернівецька область – 587 випадків;
  • Чернігівська область – 66 випадків.

Вінниччина

У нашій області за добу виявили 659 нових випадків та чотири летальних. 

Темпи зростання нових підтверджених випадків

За даними сервісу Worldometers, станом на 9.00 11 березня 2021 року у світі — 117 мільйонів 991 тисяча людей інфікованих коронавірусом.

Порівняли статистику захворюваності в Україні та сусідніх державах. 

А також з іншими країнами Європи:

 

Читайте також:

Зміни не будуть відчутні. Вінницька районна лікарня працюватиме, як і раніше

На Вінниччині виявили перший позитивний результат на вірус грипу типу А

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (18)
  • Василь Голубаха
    Доброго дня!  Якщо комусь знадобиться після виписки з лікарні кисневий концентратор то можете звернутись по поводу оренди на тиждень або більше у Вінниці 0931123850 , американські апарати на 5л кисню 93% концентрація перевірені. Є нмецькі Respironics EverFlo і американські DeVILBISS 525KS , DeVILBISS 515АKS. Доставка по Вінниці і районах Вінницької області. Кількість апаратів пока невелика. Маски і канюлі до апаратів як опція.
  • Жарук Олександр
    Скоро всім піз...ць
  • Ксения Мишина
    О, ужас, вы все умрёте!)))
    Irina Hospodarets reply Ксения Мишина
    Вам дуже смішно? Ви бачили, що в лікарнях робиться?!
    Наталья Горошко reply Irina Hospodarets
    я видела. это все - фуфло.
    Irina Hospodarets reply Наталья Горошко
    Раз кажете, що це "фуфло", то значить не бачили. Тоді б говорили по іншому.
  • Сергей
    "Карантин по українськи:
    Тролейбусом їздити не можна, але автобусам в режимі спецперевезення можна;
    Маленьким магазинам треба закритись, але у великих супермаркетах без відстані і з великим скупченням можна;
    Промисловому ринку на вулиці не можна працювати, а гірськолижним курортам можна;
    Комунальним садкам не можна працювати, але приватним якщо дуже треба можна;
    Ломбардам можна працювати, а капці продавати ні;....
    Перелік можна продовжувати!!!
    Такий карантин до одного місця і нічого не дає! Краще відмінити і дати людям працювати, а концентрувати зусилля на вакцинації та додаткових ліжках в медичних закладах! Резерви є, але хто б то слухав!!! Бо виглядає і місць не має і ще малий бізнес вб’єм до кінця! Тому треба припиняти цей фарс у вигляді червоної зони, бо це імітація бурхливої діяльності!"

    Руслан Марцінків, мер Івано-франківська
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:04 Рятувальники винесли непритомну жінку з палаючого будинку в Брацлаві photo_camera 19:11 Радісна звістка: п'ятеро вінничан повернулися додому з полону. Наймолодшому — 20 play_circle_filled photo_camera 19:09 На Привокзальній Volkswagen збив 55-річного пішохода 18:20 Підлітки з Балаклії позмагалися з вінничанами в футболі, легкій атлетиці і боксі photo_camera Від читача 13:38 Петиція для коханого чоловіка і найкращого татка 18:17 У Вінниці затримали 27-річного наркозакладчика з амфетаміном 17:25 Пенсії зростають, але не встигають за цінами. Які виплати у вінничан? 17:14 «Нива» не змогла продовжити переможну серію. Поступилася в Чернігові 16:43 На Вінниччині за добу ліквідували 28 масштабних пожеж на відкритих територіях photo_camera 16:01 На велодоріжці водійка Peugeot збила 15-річну дівчину на електросамокаті 15:08 Вінницькі надзвичайники перевірили храми до Великодня play_circle_filled 15:00 Привітання Юлії Тимошенко та народного депутата від ВО «Батьківщина» Олега Мейдича (Пресслужба партії ВО «Батьківщина») 14:45 Жінка з парасолькою: розповідаємо історію скульптури біля готелю «Франція» 14:02 Біля Бродецького у ДТП загинув 84-річний мотоцикліст з Бердичева 13:13 Аварія біля Василівки: четверо людей у лікарні після зіткнення двох авто photo_camera 12:12 До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан 11:27 «Наречена» за 50 тисяч намагалася вивезти ухилянта. Це була її друга спроба 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 14 – 19 квітня photo_camera 10:01 Що не можна робити у Велику Суботу: традиції та заборони напередодні Великодня 09:06 На Великдень діятимуть обмеження на масові зібрання
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up