Про COVID-19 за 7 травня: додаткові апарати штучної вентиляції легень та пацієнт-втікач

Про COVID-19 за 7 травня: додаткові апарати штучної вентиляції легень та пацієнт-втікач
фото: m.chirka_
  • В Україні триває карантин через пандемію коронавірусу. З 11 травня його обіцяють послабити.
  • Ми зібрали важливі новини 7 травня, які ви могли пропустити, але їх варто знати.

— За даними ЦГЗ, станом на 9.00 7 травня в Україні 13691 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 340 летальних, 2396 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 507 нових випадків, — йдеться у повідомленні МОЗ.

«Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, що станом на ранок 7 травня в області зафіксовано 485 випадків. +13 нових за добу.

Перша міська лікарня сьогодні, 7 травня, отримала апарати штучної вентиляції легень. До медзакладу привезли шість апаратів з 20-ти замовлених. Обладнання розмістять у спеціальній «інфекційній» реанімації для хворих на COVID-19.

Також для медперсоналу відвантажили чергову партію у 16 тисяч захисних комбінезонів, яких пошили на вінницьких швейних підприємствах.

З лікарні Хмільника «втік» пацієнт з підозрою на COVID-19. У чоловіка також відкрита форма туберкульозу.

Як написав у фейсбук керівник Хмільницької РДА Максим Мазурик, лабораторно у чоловіка не підтверджено захворювання на коронавірус. Його уже повернули до лікарні, куди його доставила швидка.

— «Втеча» — це занадто гучно сказано. Він дійсно залишив медичний заклад без відома лікарів та повернувся додому за речами. Він не чинив супротиву коли його швидка забирала з місця проживання. Самостійно одягнув засоби захисту та був доставлений в медичний заклад. Але дійсно залишив територію лікарні. Цього ніхто не заперечує, — прокоментував наше запитання про втечу Мазурик.

У лікарні похрестили маленького Павлика, який здолав коронавірус. Недуга сильно вплинула на загальний стан дитини.

Є і позитивні новини цього дня — на Вінниччині одужали більше, ніж половина хворих на COVID-19.

 

Читайте також:

Про COVID-19 за 6 травня: кількість захворілих перейшла позначку у 13 тисяч

Виплати бізнесу під час карантину призначає служба зайнятості. Вже є 301 заявка

ДТП на карантині. Чи стало менше аварій у Вінниці під час пандемії

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Іллінецький кратер: що відомо про космічний слід, залишений понад 400 мільйонів років тому 20:07 Дітям полеглих Героїв Якушинецької громади вручили пам’ятні кулони «Батьківське серце» photo_camera 19:09 До +15° на Вінниччині, сонячно та тепло: прогноз погоди на вихідні play_circle_filled 18:31 Фірма на 7 мільйонів та дохід від Porsche: як депутат із Калинівки поясює неточності в декларації Від читача 19:25 Втрачено карту водія 17:42 У Козятині 31-річний чоловік поцупив Audi і продав її за 12 тисяч 16:27 Після атаки на ГЕС вода в Дністрі може бути небезпечною — що показали останні дослідження 16:10 Шукаєте плитку та сантехніку, але не знаєте де дивитися? Почніть з цих салонів у Вінниці (партнерський проєкт) 15:08 Під час хвилини мовчання на Театральній не дали маршрутці проїхати перехрестя та ледь не побили водія. ОНОВЛЕНО play_circle_filled 14:12 Тікали до Молдови через Дністер. Як ухилянтів ловили вночі на надувних матрацах play_circle_filled 13:55 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 13:30 Це ж було вже! Усе, що відомо про мобільні групи для вручення повісток 13:06 Кров у річці на Привокзальній: муніципали виписали штраф за забруднення 12:50 Медичний центр доктора Коваленка у Вінниці: коли спина болить, але терпіти вже несила (Новини компаній) 12:02 ТЦК не матимуть права силою забирати людей — у Раді зареєстрували законопроєкт 11:24 На Вінниччині готуються до масштабної весняної лісокультурної кампанії: висадять п'ять мільйонів сіянців 11:12 Депутат Могилів-Подільської райради «загубив» мільйон у декларації. За це отримав штраф 10:17 Вирубили дерева у «Кармелюковому Поділлі». На лаву підсудних підуть дев’ятеро, серед них — працівники лісництва 10:05 Через пошкодження контактної мережі біля «Урожаю» зупинились тролейбуси та трамваї play_circle_filled 10:00 Де замовити весняне прибирання у Вінниці: клінінг-компанії та хімчистки (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up