В області за добу виявили 13 нових випадків COVID-19: дані по Вінниці та районах

В області за добу виявили 13 нових випадків COVID-19: дані по Вінниці та районах
фотО: favoritekherson
  • «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус в області станом на ранок 7 травня.
  • Наразі в області зафіксовано 485 випадків. +13 нових за добу.

— Станом на 11.00 7 травня 2020 року на території Вінницької області у 485 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 28 дітей (місто Вінниця — 16, Гайсинський райони — 4, Вінницький район — 2, Барський, Калинівський, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині), — йдеться у повідомленні. — Зареєстровано 5 летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих (місто Вінниця — 2, Калинівський — 2, Козятинський район — 1).

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:

  • місто Вінниця — 239,
  • Калинівський район — 73,
  • Вінницький район — 28,
  • Тростянецький район — 16,
  • Гайсинський, Погребищенький райони — по 13,
  • Барський, Жмеринський, Літинський, Немирівський, Томашпільський райони — по 10,
  • Козятинський район — 9,
  • Липовецький, Муровано–Куриловецький, Тульчинський, Хмільницький, Ямпільський райони - по 5,
  • Крижопільський, Могилів-Подільський, Оратівський, Тиврівський, Чернівецький райони — по 3,
  • Іллінецький район — 2,
  • місто Ладижин та Бершадський район — по 1 випадку.

За даними МОЗ, станом на 9.00 сьогоднішнього дня, 7 травня, в Україні 13691 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 340 летальних. За добу було зафіксовано 507 нових випадків.

 

Читайте також:

В Україні за добу виявили 507 випадків коронавірусної хвороби (НАЖИВО)

В області 6 травня 472 випадки COVID-19: дані по Вінниці та районах

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:05 Нагодувати дітей, втримати вчителів і не потонути у звітах: про що говорили освітяни Вінниччини 19:03 Сирійський паспорт і $3000 хабара: на Вінниччині чоловік намагався незаконно виїхати з України photo_camera 18:13 Вінничанин вирушив до Молдови вплав і без багажу, але його зловили у воді play_circle_filled 18:10 Земля під паркінг чи самоправство? Як на Ващука забирають гаражі за мовчазної згоди міськради play_circle_filled Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 17:08 Через палаючу стерню у Кирнасівці зайнявся будинок photo_camera 16:45 ТОП-7 смачних літніх рецептів від Олени Павлової photo_camera 16:08 Поєднує мануальну терапію та тілесні практики: як медикиня зі США відновлює воїнів у Вінниці photo_camera 15:02 Майже чотири з половиною роки в полоні: додому повертається захисник зі Стрижавки photo_camera 14:11 На Покровському напрямку під КАБами загинув 35-річний майор поліції Олександр Корнійчук 13:15 Військовий отримав ключі від нової квартири у Вінниці за донат у 900 гривень (Новини компаній) 13:13 росіяни знову масовано атакували дронами: що відбувалося на фронті photo_camera 12:21 Стадіон на Замостянській відремонтує «Брацлав»: вінницький клуб переміг у конкурсі photo_camera 12:07 Намагалася відкупитися за 30 тисяч: у Тиврові «безправа» водійка пропонувала гроші копам 11:50 Helvetas розширює роботу на Вінниччину: у Вінниці відбулася зустріч із представниками програми (соціальна реклама) 10:52 Вибухи пролунали на Вінниччині під час атаки реактивних дронів. ОНОВЛЕНО 10:45 Траса на Вінницю частково перекрита: у Селищі сталася автопригода з потерпілими 10:37 Вам відмовили в інвалідності? Не поспішайте здаватися, винним може бути лікар photo_camera 10:01 Де сьогодні у Вінниці не буде води та світла. АДРЕСИ photo_camera 09:31 Поліцейські на мотоциклах почали патрулювати вулиці Вінниці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up