В області за добу виявили 18 нових випадків COVID-19: дані по Вінниці та районах

В області за добу виявили 18 нових випадків COVID-19: дані по Вінниці та районах
фото: guinee360
  • «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів, де та скільки є хворих на коронавірус в області станом на ранок 6 травня.
  • Наразі в області зафіксовано 472 випадки. +18 нових за добу.

— Станом на 11.00 годин 6 травня 2020 року на території Вінницької області у 472 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 28 дітей (місто Вінниця — 16, Гайсинський райони — 4, Вінницький район — 2, Барський, Калинівський, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони — по 1 дитині), — йдеться у повідомленні. — Зареєстровано 5 летальних випадки від коронавірусної інфекції у дорослих (місто Вінниця — 2, Калинівський район — 2, Козятинський район — 1). Одужало 219 осіб.

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані:

  • м. Вінниці — 230,
  • в Калинівському районі — 72,
  • у Вінницькому — 27,
  • в Тростянецькому — 16,
  • у Гайсинському та  Погребищенському районах — по 13.
  • У Барському, Немирівському та Літинському районах зареєстровано по 10 випадків COVID – 19,
  • в Козятинському, Жмеринському, Томашпільському — по 9.
  • в Тульчинському, Хмільницькому, Ямпільському, Мурованокуриловецькому та в Липовецькому районах області.  В Оратівському, Чернівецькому, Крижопільському, Тиврівському та в м.Могилеві-Подільському — по 3 випадки COVID – 19.
  • в Іллінецькому районі зареєстровано — 2 випадки,
  • в Бершадському районі та в м Ладижин — по 1 випадку.

За даними МОЗ, станом на 9.00 сьогоднішнього дня, 6 травня, в Україні 13184 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 327 летальних. За добу було зафіксовано 487 нових випадків.

 

Читайте також:

В Україні понад 13 тисяч випадків коронавірусної хвороби (НАЖИВО)

В області за добу від коронавірусу одужало 70 людей: дані по Вінниці та районах

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (14)
  • Ольга Фурсова
    і як завжди правду нам не кажуть! де фото палат пульмонології  хм.шосе з хворими по 6 чол.в палатах??
  • Sergej Kovalov
    Вначалі при іспанке всі ходили в масках,потім пішло на спад,всі люди зняли маски бо не вдобно і не гарно,в ітозі багато людей померло від вірусу!Пинціонери для внуків розносят вірус,щоб квартиру безплатно досталося...так як всі повимирают
    Ловец Снов reply Sergej Kovalov
    Ти жив в часи, коли була епідемія Іспанк, що розповідаєш про маски і як в них ходили?!
  • Sergej Kovalov
    в вінниці ,буде ипедемия ,Пинционери рознесуть кругом Короновирус!!!
    Ols Kat reply Sergej Kovalov
    хуже, буде пандемiя!
  • Sergej Kovalov
    в вінниці уже кожен 2 ходить з короновірусом на роботу
    Ols Kat reply Sergej Kovalov
    ну хоч щось на роботу приносять, не все ж з роботи тягнути
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:20 Вінниця сьогодні прощається з морпіхом Євгенієм Солодким 08:15 Цей день, 3 липня: яке сьогодні свято, заборони і прикмети 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 27 липня по 3 серпня, які ви могли пропустити 20:03 У Вінниці встановили нові пандуси та перевірили ветклініки. Як місто стає безбар'єрним photo_camera Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 19:04 У серпні частина вінничан отримає третю платіжку за газ. Кому доведеться платити 18:02 Ставка Герінга, аеродром і Козятин на старій плівці. Що зберегла кінохроніка часів Другої світової play_circle_filled photo_camera 17:25 За межею життя: розповідаємо про Центральне кладовище, яке зберігає історію Вінниці play_circle_filled 17:04 У 15 громадах Вінниччини активно ремонтували дороги. Що вже зробили play_circle_filled 16:19 Де заночувати з наметом неподалік Вінниці: 10 мальовничих локацій 16:10 Успіння Пресвятої Богородиці у 2026 році. Коли святкуватимуть в Україні та що варто знати 15:09 Яйця, хліб і м'ясо знову дорожчають. Які продукти змінять ціни вже у серпні 14:29 Вінницькі команди стартували у чемпіонаті України з футболу перемогами 14:12 П’ять років у організмі дитини залишалися магніти: вінницькі лікарі видалили дев’ять кульок photo_camera 13:53 «Він трохи не дожив до 110 років»: згадуємо найстарішого довгожителя Вінниці 13:07 Як охолодити квартиру без кондиціонера під час спеки. Прості способи, які справді працюють 12:31 Від 12,5 до 56,5 тисяч гривень: скільки коштує навчання у вишах Вінниці у 2026 році 11:56 Водію, який збив 13-річного мопедиста у Вінницьких Хуторах, повідомили про підозру 10:42 Моторошні кадри з місця смертельної ДТП біля Брацлава. Рятувальники завершили ліквідацію наслідків photo_camera 09:53 У Вінниці зафіксували рекордну спеку. Як уберегтися від перегріву
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up