На Вінниччині на кір захворіли 7 дітей. Четверо з них госпіталізували в лікарні

На Вінниччині на кір захворіли 7 дітей. Четверо з них госпіталізували в лікарні

Станом на останню п’ятницю, понад 8 тисяч дітей до 10 років на Вінниччині залишись не провакциновані від кору. Свіжа офіційна інформація про найгучнішу тему останнього часу.

«З початку року на території Вінницької області зареєстровано 13 випадків кору, в тому числі 7 випадків серед дітей. Госпіталізовано 9 осіб, із них 4 дитини. Випадки захворювання реєструвались на 8-ми адміністративних територіях. Спалахів та летальних випадків не реєструвалось», - повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Станом на 19 січня 2018 року в цілому по області було повністю вакциновано 20273 дитини. Залишилось вакцинувати 8926 дітей віком до 10 років.

Варто зазначити, що всього підлягає щепленню 29199 дитини.

Виконуюча обов'язки Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що за станом на сьогоднішній день немає сенсу говорити про епідемію кору в Україні. Але в уряді радять негайно вакцинувати своїх дітей.

Кір легко передається від людини до людини, поширюється під час кашлю, тісних особистих контактах. Вірус залишається активним і живе у повітрі або на інфікованих поверхнях протягом двох годин. Спочатку хворий відчуває ознаки звичайної застуди: нежить, підвищення температури, кашель. Приблизно через тиждень з’являється висип (спочатку на голові, потім – на верхній та нижній частинах тулуба). Серед ускладнень, які викликає кір, – ураження нервової системи – енцефаліт, втрата зору, отит та пневмонія.

Нагадаємо, що почастішали випадки захворювання на кір на Вінниччині.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 «Дайте птахам спокій»: експерти пояснили, чому не треба рятувати лебедів на кризі 20:06 Мешканка Калинівки отримала фах тракториста і вже працює на вулицях міста photo_camera 19:25 Для збереження рівноваги і запобігання сказу: вперше за 4 роки дозволили відстріл хижих тварин photo_camera 19:03 Мазутні плями після атак на ТЕС. Що зараз коїться на Ладижинському водосховищі photo_camera Від читача 19:38 Великий Воїн та командир 18:09 Продавав гранати та ховав наркотики. Суд відправив рецидивіста з Хмільника у в'язницю photo_camera 17:42 Вінниця попрощається з добровольцем Дмитром Гриневичем photo_camera 17:33 На два маршрути у Вінниці вийшли нові газові автобуси Solaris photo_camera 17:03 Через потужний циклон, що суне на Вінниччину, розгортають оперативний штаб photo_camera 16:03 На Корнелюка рятувальники винесли з палаючої квартири двох дітей photo_camera 15:14 150 км/год замість 50. У Якушинцях 20-річний водій BMW влаштував гонки з поліцією 14:14 Ціна підготовки до НМТ: скільки коштують послуги репетиторів у Вінниці? 14:09 Четверо дітей у лікарні за 30 хвилин: на одній вулиці у Хмільнику сталися дві дорожні трощі photo_camera 13:13 Житло пошкодила росія. На яку допомогу можна розраховувати від Вінниці? 12:07 Циклон на підході: будьте обережні на дорогах і зарядіть телефони 11:26 Робіть запаси. Пів Вінниці без води через зупинку станції «Вишенька» 11:04 Вибух котла у Махаринцях: молоду жінку з травмами госпіталізували photo_camera 11:00 Чому не варто орієнтуватися лише на колір антифризу (Новини компаній) 10:03 Без води та світла. Адреси, де 7 січня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 08:47 Сьогодні з професійним святом вітаємо програмістів. Історія, заборони та прикмети 7 січня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up