Захворівших на кір у Вінниці та області стає все більше. Як уберегтися?

Захворівших на кір у Вінниці та області стає все більше. Як уберегтися?

На території Вінницької області розпочалось чергове циклічне зростання захворюванності на кір.

Про це повідомляють на сайті вінницької ОДА.

«Протягом минулого року було зареєстровано 106 випадків кору, що склало 6,6 випадків на 100 тис населення, з них 78 — у дітей або 21,7 випадків на 100 тис дитячого населення», - йдеться в повідомленні.

Випадки реєструвались в 15 районах області. Зокрема, в Вінниці зареєстрували 24 випадки.

На щастя, летальних випадків не зареєстровано.

Усі лікарні Вінниччини  забезпечені вакциною для проведення щеплення проти кору. Наразі, за останніми даними, є  26 194 доз вакцини.

Нагадаємо, що після Нового року різко зросла кількість хворих, серед яких більшість дітей. У Міністерстві охорони здоров'я визнають, що ситуація складна ще з минулого року. Адже хворих на кір було в 70 разів більше, ніж в 2016-му.

Як уберегтися від цієї хвороби та що робити, якщо є підозра на кір, дивіться в сюжеті:

 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (13)
  • Анна Федорова
    Логічно!Якщо була б якісна вакцина то всі робили б прививки ,а так якісну хочеш то купляй а іноді і її немає.
  • Виктория Магдин
    Хватит бить панику!!! А кто проверяет, можно ли ребенку делать вакцинацию? Моей дочери нельзя... и сестру у меня не прививали по показаниям!!! И все нормально!!! 28 лет уже!!!
  • Ольга Юдина
    Так, кору, а не корі, й на фото  дитина хвора на вітряну віспу, не на кір. Через подібні публікації мамочки й не хочуть вакцинувати дітей :(

    Відповідь, що робити, якщо вакцинована дитина захворіла на кір - лікувати й радіти, що своєчасно зробили щеплення. Перебіг захворювання у щепленої дитини набагато легший.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 30 березня по 6 квітня, які ви могли пропустити 20:02 Скільки служить бойлер і коли його потрібно міняти 19:35 Який стосунок до центрального парку мала родина Грохольських? Відповідь дали краєзнавці photo_camera 19:20 Психологи, техніка та творчість: як за 15 років змінилися підліткові клуби Вінниці Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 18:57 У півфінальній серії вінницька команда «Добродій» обмінялася перемогами з «Буковинкою» 18:02 У трамвайне депо потрібні слюсарі та електрики для виготовлення нових секцій до Tram 2000 photo_camera 17:27 Більше не смердить: у селах Луги та Бондарівка нарешті прибрали «терикони» зі сміття photo_camera 17:01 Весна на тарілці: п’ять легких рецептів страв від гастроблогерки Олени Павлової 16:19 Не купуй — прихисти: у Вінниці десятки собак шукають дім photo_camera 15:36 Як наші бійці «мінусують» живу силу ворога за допомогою FPV. ВІДЕО play_circle_filled 15:07 Один з найважливіших антиоксидантів. Що ще потрібно знати про вітамін С? 14:13 Вінницькі лікарі повернулися з Польщі. Які медичні новинки чекають на пацієнтів громади? 13:40 У Калинівці безкоштовно ставлять кришталики пацієнтам навіть із Києва та Одеси photo_camera 13:13 Українські бійці тримають позиції під масованими атаками photo_camera 13:09 Погода різко зміниться: коли чекати снігу та заморозків у Вінниці 13:05 Результати аналізу Дністра після витоку нафти: чи безпечна вода для людей? 12:10 Вінниччина у вогні: рятувальники гасили гектари полів та палаючі магазини photo_camera 12:03 Ексучасниця «Супермоделі по-українськи» Вікторія Маремуха розлучилася з чоловіком-французом 11:45 Без зайвої солі та жиру: поради вінницьких фахівців, як зварити ідеальний суп photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up