В Україні зафіксували вже 645 випадків: головне про коронавірус за 31 березня

В Україні зафіксували вже 645 випадків: головне про коронавірус за 31 березня
Фото: @solodarv
  • В Україні 20 днів тому оголосили карантин через пандемію коронавірусу.
  • Ми зібрали важливі новини, які ви могли пропустити, але їх варто знати.

За даними ЦГЗ, станом на 22.00 31 березня в Україні 645 лабораторно підтверджених випадків COVID-19 ПЛР-дослідженням. Усього зафіксовано 17 летальних випадків від COVID-19 в Україні. Загалом 10 людей вже одужали — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10.00 в Україні було 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних (2 за останню добу), 8 пацієнтів одужало. За добу було підтверджено 69 нових випадки.

На Вінниччині 31 березня зареєстрували 36 хворих на коронавірус. За останню добу дослідили 184 зразків. Таку інформацію поширили ще вранці. До кінця дня оновлені дані на сайті Вінницького лабораторного центру МОЗ не розмістили.  

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації працює в цілодобовому режимі. Наразі відбувається перепрофілювання визначених медичних закладів для прийому та лікування пацієнтів першої хвилі в дві черги з випадками на тяжку респіраторну хворобу COVID-19.

Міністерство охорони здоров'я України оновило стандарти надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Стаціонарне лікування має обов'язково надаватися:

  • хворим з підозрою/підтвердженим COVID-19 у середньому й тяжкому стані, а також при ознаках пневмонії або дихальної недостатності;
  • пацієнтам, незалежно від тяжкості стану, які належать до групи ризику розвитку ускладнень.

А тим часом у Подільському регіональному центрі онкології захворіли на коронавірус медики та пацієнт урологічного відділення.

— На період карантину (орієнтовно до 24 квітня) ПРЦО призупиняє госпіталізацію планових онкологічних хворих до відділень хірургічного профілю. Водночас, відділення радіології, хіміотерапії, клініко-діагностичної лабораторії, радіонуклідної діагностики, АГЧ, а також рентгенологічне, ендоскопічне і УЗД-відділення, адміністрація закладу і поліклініка (за виключенням урологічного кабінету) працюють, як і працювали, — зазначає головний лікар Володимир Шамрай.

За його наказом, онкохворі з ознаками ургентних хірургічних станів будуть направлятися на лікування до Міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Вінниці та обласної лікарні імені Пирогова.

У зв’язку з карантином та з тим, що зупиняється економіка, втрати Вінницького міського бюджету будуть досить суттєві. Про це заявив мер Сергій Моргунов під час спільного брифінгу з очільником області Владиславом Скальським.

— Ми вимушені звернути багато програм капітального будівництва. Для нас найбільше завдання на сьогодні — це забезпечити потреби медичних закладів. Ми скасовуємо заходи святкування Дня Європи, навіть якщо буде відмінений на карантин, — повідомив Моргунов.

За його словами, гроші, які мали бути направлені на святкування Дня Європи направляють на медичну галузь міста.

 

Читайте також:

Коронавірус в області: 32 підтверджені випадки та 81 підозра

«Кожен може бути корисним. Як мінімум — сидіти вдома»: як карантин вплинув на життя волонтерки

Чому на блокпостах Вінниці немає медогляду та дезінфекції авто

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • vasa defrar
    Срочно куплю дачку :)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:42 Харківські сміттєвози і дніпровські модулі: до Вінниці привезли новинки спецтехніки та інновації для громад play_circle_filled 17:35 Протест у Гайсині: громада виступила проти підвищення тарифів на воду play_circle_filled photo_camera 17:12 Дитина бачила, як матір вбила батька сокирою за 2500 доларів заощаджень. Вирок за злочин play_circle_filled 16:07 15-річний на мотоциклі збив школярок у Ладижині Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 15:13 11 мертвих кабанів: небезпечний вірус виявили у Могилів-Подільському районі photo_camera 15:08 Через Вінниччину курсуватиме поїзд «Сакура» з японським настроєм photo_camera 14:07 Зеленський нагородив захисника з Вінниччини. Історія сили після поранення 13:38 Де у Вінниці буде ремонт доріг та скільки це коштує? Ми дізналися 13:13 Граната в руках, коли діти поруч. На Вінниччині чоловік прийшов до ексдружини з погрозами 12:10 Роботи майбутнього: у Вінниці діти змагались у технологіях photo_camera 11:14 Масштабні роботи на мережах — фахівці лагодять водогони та підстанції 10:14 Дорофєєва передала Instagram пілоту: бойовий льотчик з Вінниччини показав правду про війну в небі play_circle_filled 09:35 Дошколярик у Вінниці: кращі місця для навчання та розвитку вашої дитини (партнерський проєкт) 09:24 З передової — до улюбленої справи: історія ветерана, який знову ладнає вінницькі трамваї photo_camera 08:29 Сьогодні вітаємо Богдана та Артема. Історія та прикмети 29 квітня 21:07 Після серії нічних морозів до України прийде справжнє тепло 20:03 Календар іменин на травень 2026 року: хто та коли святкує День ангела 19:41 Інвалідність забрали — через суд повернули: хто і як із вінницьких посадовців відновлює групи? 19:13 Сказала «Так» перед усім строєм: зворушливе освідчення на випуску поліцейських play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up