Фото дня. До центру вакцинації проти COVID-19 стоїть величезна черга

Фото дня. До центру вакцинації проти COVID-19 стоїть величезна черга
  • Розпочали роботу центри вакцинації проти COVID-19. Нині їх три. 
  • До центрального, що на Соборній, утворилася велика черга.

Центри вакцинації населення від COVID-19 працюватимуть до 14 години 19 червня та розташуються за адресами:

  • вул. Соборна, 68, Експоцентр;
  • вул. Некрасова, 40, (школа № 32);
  • просп. Космонавтів, 32,  (школа № 23).

Вакцину можуть отримати  вінничани, яким виповнилося 18 років. Для щеплення доступна вакцина «Corona Vaс».

Станом на 11 годину на Соборній чимало людей. Нині у черзі стоїть наша колега. 

— Черга рухається дуже швидко. Охочих вакцинуватися багато, — каже Юлія та надсилає фото.

 

Читайте також:

На вихідних у Вінниці працюватиме три центри вакцинації проти COVID-19

У Жмеринці та Гайсині безкоштовно вакцинуватимуть проти COVID-19

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • fank franko
    Хай самі вакцинуються "короною"От коли будуть вакцинувати Пфайзером або Джонсоном і не дженеріком а оригіналом,от тоді можна і вацинуватися.
  • Вадим Дмитриев
    Депутатской псевдоэлите Pfizer. Простим кріпакам, а ля русские рабы - не сертифицированный в норм странах CoronaVac. Норм, че) Устрашает, что для кріпаків то є норм. І даж не мычат вот это вот все, случайное, малоросское населєніє. Где недовольство? Где протесты? Вот эти вот все достоинства где? Где все это вот? Достоинства, к которым электорат зеленского отношения, конечно же, не имеет. И это после всего разворованного и слитого с 2019. Делать нормальным людям тут нечего, бо цей простір ще буде пустим не одне десятиліття.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:04 Після вибуху у вінницькій школі батьків закликали перевіряти рюкзаки дітей 15:48 «Не кожен вчитель виховав доктора наук»: як Олесю Стасюк три рази звільняли за правду про Голодомор 15:30 Позика на труднощі: як насправді працює процес видачі, і чому цього не потрібно боятися (Новини компаній) 15:26 Хвиля кадрових змін у школах Вінниці. Хто претендує на посади директорів і як проходить відбір Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустили соціальну ініціативу 15:05 У Пеньківці 15-річна дівчина на мотоциклі врізалася у мотоблок photo_camera 14:38 Більше ніж утричі подорожчали «Муніципальні картки вінничанина». Чому так? 14:06 22 тисячі доларів за «відмазку» від служби: у Вінниці чоловік хотів заробити на військовому 13:13 Українські військові уразили пункти управління дронами та склади ворога photo_camera 12:08 У Вінниці 19-річну дівчину затримали з пів кілограмом PVP-солей photo_camera 11:22 Восьмикласник приніс до школи гранату: двоє дітей звернулися до медиків 10:20 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркетах «Грош», «Varus», АН «Благоустрій» та 51 актуальна пропозиція роботи у Вінниці (оновлено) 10:14 Де у Вінниці 26 травня не буде води, світла та гарячої води 09:28 У боях за Донеччину загинув 24-річний вінничанин Віктор Амір 09:25 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 08:25 Сьогодні в Україні відзначають День хіміка. Історія, заборони та прикмети 26 травня 21:15 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 21:01 На Вінниччину суне циклон: коли впаде температура та почнуться грози play_circle_filled 20:03 П’янючий водій вантажівки їздив вулицями Вінниці 19:32 Штраф за приховане майно і виправдання за 200 га землі: чим закінчилися суди депутата Мордванюка?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up