У Жмеринці та Гайсині безкоштовно вакцинуватимуть проти COVID-19

У Жмеринці та Гайсині безкоштовно вакцинуватимуть проти COVID-19
  • Цими вихідними, 19 та 20 червня, у Жмеринці та Гайсині розпочнуть роботу Центри вакцинації населення проти COVID-19. Отримати щеплення можуть тільки повнолітні.

— Вакцинація буде проводитися вакциною CoronoVac всім бажаючим старше 18 років, незалежно від того чи укладена декларація із сімейним лікарем. Надалі Центри вакцинації будуть працювати щовихідних для забезпечення доступності більшості населення територіальних громад,— зазначають на сайті ОДА. — Бажаючі вакцинуватися повинні при собі мати паспорт/ ідентифікаційний код та бути без проявів ознак гострої респіраторної інфекції.

Щеплення проводяться з забезпеченням усіх протиепідемічних заходів.

Адреси Центрів вакцинації:

  • м. Жмеринка: в приміщені Жмеринської міської ради за адресою: м. Жмеринка, вул. Центральна, 4з 10.00 по 15.00 год. Працюватиме дві мобільні бригади.
  • м. Гайсин: в приміщенні  Будинку культури з 10.00 – 14.00 год. Працюватиме дві мобільні бригади.

В ОДА додають, що наразі йде підготовка до відкриття Центрів вакцинації населення у м. Хмільник та м. Могилів-Подільський.

На вихідних у Вінниці працюватиме три центри вакцинації проти COVID-19

На вихідних у Вінниці, нагадаємо, працюватиме три центри вакцинації проти COVID-19.

У перший день роботи, а саме 12 червня, до Центру прийшли кілька сотень містян. Серед них був і наш журналіст. З власного досвіду розповідаємо, що на вас чекає, якщо підете робити щеплення. У цьому матеріалі ми покроково розказуємо, як виглядає шлях пересічного вінничанина до отримання вакцини.

 

Читайте також:

Хворіє 36 дітей та вісім медиків. Дані про COVID-19 станом на 18 червня

COVID-19 в Україні. Від ускладнень недуги померло майже 52 тисячі хворих

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 «Після повернення з позицій треба відновитися». Бійці вінницького 40-го полку показали свій побут на фронті photo_camera 20:22 Могла б стати моделлю, а лікує тварин: як 17-річна Каріна Земляна обрала незвичну професію 20:09 У семи громадах області відремонтували проблемні ділянки доріг. ВІДЕО 19:31 Volvo, Audi та мільйонні доходи: що задекларували за 2025 рік голови вінницьких судів Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 19:09 Наловив на понад 100 тисяч гривень. У Ладижині на Південному Бузі зловили браконьєра 18:06 У Вінниці Volkswagen вилетів на залізничні колії та перекинувся. Водій був п’яний і без прав 17:07 Понад 40 мішків сміття зібрали під час толоки на вінницькій набережній 16:03 Під час сварки мати напала з ножем на 17-річну доньку. Деталі 15:05 Як вінничани святкують день вишиванки: фоторепортаж photo_camera 14:02 Сім науковців Вінниччини отримають стипендії Кабміну за дослідження в аграрній, технічній та ІТ-сферах 12:55 Через негоду на Вінниччині падали дерева. Рятувальники двічі розчищали автошляхи 12:12 Бізнес у Вінниці: що він дає місту та скільки отримує натомість? 11:52 Побиття 15-річної дівчини у Крижополі — двом нападницям оголосили підозру 11:25 Чорна низь, «дрочило» та запікання ниток у тісті: чим унікальна автентична вінницька вишивка photo_camera 11:02 Село на Бершадщині засипало градом. Які ще сюрпризи готує погода 10:20 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 10:12 Серце на крилах гелікоптера: як донор з Вінниці врятував життя 13-річного хлопця 09:58 Ремонтні роботи на мережах Вінниці. Де 21 травня не буде води та світла 09:06 У Вінниці прощаються із 42-річним добровольцем Юрієм Кукурудзою, який загинув на Донеччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up