У Комаргороді вшанували пам'ять генерал-лейтенанта Петра Залізюка обласним шаховим турніром

У Комаргороді вшанували пам'ять генерал-лейтенанта Петра Залізюка обласним шаховим турніром

У Комаргороді (Томашпільський район) вперше відбувся обласний юнацький шаховий чемпіонат. Він був присвячений пам`яті генерал-лейтенанта, героя Другої світової війни Петра Залізюка, який народився саме в цьому селі. Змагання пройшли за підтримки сільського голови Комаргорода Володимира Шевчука, обласної федерації шахів і меценатів з торгового дому «Фінпром» і ТОВ «Зернопродукт-Липівка».

Грали у приміщенні Комаргородської школи. На старт вийшли 64 юнаків і дівчат різного віку – від молодшокласників до студентів. Вони представляли Томашпільський, Піщанський, Немирівський райони, Вінницьку ДЮСШ №6 та її філію – шаховий клуб «Романтик».

В командному заліку «пальму першості», як і передбачалося, здобула об’єднана команда обласного центру. Срібло в активі команди Комаргородської школи, де проводить тренування із шахів головний організатор турніру Володимир Павловський. Третє місце розділили команди Піщанського і Немирівського районів.

Спортсмени провели шість турів за швейцарською системою, після чого визначили призерів в особистому заліку. В підсумку перше та друге місця розділили вихованці шахового клубу «Романтик» і МДЮСШ № 6 Лев Кержнер і Богдан Станіславський.  Вони зіграли між собою внічию і набрали по 5,5 очок з шести можливих. Долю золотої нагороди визначив додатковий коефіцієнт Бухгольця. За цим показником чемпіоном в загальному заліку та серед юнаків старше 12 років став Лев Кержнер, який опановує шахи лише 1,5 роки. Срібло у цій же групі виборов Богдан Станіславський. А бронзу – молодший із братів Кержнерів – Даніель.

Відео дня

В заліку серед молодших юнаків (до 12 років) переміг Владислав Пюро - 5 очок. Разом із ним на «п’єдестал пошани» піднялися Ілля Голуб та Іван Крамаренко.  

Серед старших дівчат не було рівній Вікторії Швець, серед молодших – Анні Кавун. Всі ці призери переважно мали високі розряди та представляли Вінницю. Тому організатори передбачили кілька цінних подарунків й для гравців Томашпільщини.

Взагалі рівень організації змагань був непоганим. Недарма арбітраж забезпечили судді обласної федерації шахів на чолі із директором Вінницької МДЮСШ № 6 Миколою Боднаром. В перервах між турами юних гравців та їх наставників запросили за обідній стіл та запропонували взяти участь у товариському футбольному поєдинку.

Отже, Комаргород вдало прийняв естафетну паличку у інших населених пунктів Томашпільщини – Вапнярки та Благодатного, де раніше проходили аналогічні чемпіонати. 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 Пікнік у музеї Пирогова присвячують волонтерам: хто виконає роль видатного хірурга? 21:01 «Пироговський пікнік» збиратиме на роботизований комплекс для ЗСУ 20:11 Відбудеться благодійний забіг із перешкодами на підтримку бригади «Азов» play_circle_filled photo_camera 19:09 Вінничан запрошують долучитися до Всесвітнього дня прибирання Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 18:12 Відпочинок для «другого фронту»: у Вінниці запустять проєкт підтримки сімей військових 17:17 Найпопулярніші педіатри Вінниці: топ за кількістю підписаних декларацій 17:01 Вибоїни на дорогах Вінниці тепер виявляє штучний інтелект 16:35 «Вони зробили все, щоб він помер». Як халатність медиків забрала життя Олега Дмитрука, розповідає дружина play_circle_filled 16:01 Чоловіку, який неодноразово ґвалтував 10-річну дитину, загрожує довічне photo_camera 15:11 Контракт для молоді: у ЗСУ пропонують 120 тисяч на місяць операторам дронів photo_camera 14:21 Вінниччина прощається з Героями Анатолієм Безпрозваним та Юрієм Скрипником photo_camera 13:55 Вона тривала дев’ять годин: після ракетного удару по Вінниці Ромчик переніс 36-ту операцію photo_camera 13:53 «Пекло» на Покровському напрямку: ЗСУ відбили 69 штурмів ворога photo_camera 13:13 У Вінниці готують нові правила розміщення вендингових автоматів. Що це таке? 13:01 Навів ворога на своїх: суд виніс вирок військовому, який шпигував для росії 12:17 Збитки на мільйони. У парку «Кармелюкове Поділля» незаконно рубали дерева 11:09 Пішов за ножем, повернувся і вбив: кривавий фінал конфлікту у нічному клубі photo_camera 10:45 «Нива» приймає ФК «Лісне», за який виступають ексгравці збірної України 10:06 Лазня, гараж, сараї: у Вінницькій області за добу сталося чотири пожежі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up