Проект "Зможеш і ти": Констянтин Ревуцький

Проект "Зможеш і ти": Констянтин Ревуцький
«Зможеш і ти» – спільний проект засновника центру «Сенсей» Аліни Новинюк, фотографа Констянтина Ревуцького та медіа-корпорації «RІА»

Вік 30 років, вага 93, зріст 182 см

Фотограф, автор п’яти проектів всеукраїнського масштабу: "Ангели цирку", "Котовасія", "Кобзар", “З любов’ю до України” та “Гордість за”. Професійно займався боксом, футболом та настільним тенісом.

 

  • Я граю в футбол з п’яти років. Коли мені було сімнадцять, я зайняв перше місце на всеукраїнському турнірі по жонглюванню м’яча. Я набивав протягом 45 хвилин. При цьому не можна було торкатися м’яча  однією ногою два рази підряд.

 

  • Був курйозний випадок: я прийшов вперше чи вдруге на плавання та проплив стометровку брасом одразу на перший розряд, хоча як спортом плаванням я ніколи не займався.

 

  • Мені пощастило: я працюю в приміщені спортивного клубу, тож коли з’являється вільна хвилинка, я намагаюся вийти в спортзал побоксувати. Для мене бокс - це найкращий вид спорту з єдиноборств, начало начал. Боксом займався мій батько, сам я почав займатися боксом вже після сімнадцяти.

 

  • Мені було п’ять років, а я вже стояв на лижах. Пам’ятаю, раніше зими були більш сніжні. В дитинстві в нас с братами було близько двадцяти пар різних лиж – для спорту, ходьби по глибокому снігу. Хочу цього року поїхати в Карпати, спробувати покататися на лижах там.

 

  • В цьому році купив собі та дружині пару хороших велосипедів. Ми катаємося по лісах та полях. Вночі – з ліхтарем на лобі та купою ліхтарів по велосипеду. Вибираємося за околиці міста, іноді виїжджаємо геть на Хмільник. Кожних два-три дні накручуємо мінімум сорок кілометрів. Мій рекорд - 120 км по пересічній місцевості.

 

  • Кожна людина знає, що таке лінь. Буває, тобі не хочеться йти сьогодні в качалку. Натомість можна піти пограти в настільний теніс. Це буде краще, аніж не робити нічого: треба якось розряджатися.

 

  • Спорт відкриває очі та душу.

 

  • Лимон та спорт – найкращі ліки від хвороби. Коли я відчуваю, що починаю хворіти, то протягом дня намагаюся потягати гантелі, попрацювати на мішку 15-20 хвилин, віджатися від підлоги. П’ю багато чаю з імбиром. Через пару днів я почуваю себе набагато краще.

 

  • У спортзалі ми не стільки качаємо м’язи, скільки будуємо внутрішній стержень.
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 «Треба було арештувати чоловік 20-30»: що робив у Вінниці «гекачепіст» Бакланов? 21:01 У Вінниці дітей від шести років безкоштовно навчатимуть баскетболу photo_camera 20:20 Від Євгенії Кузнєцової до Донни Тартт: що почитати наприкінці літа та восени photo_camera 20:05 З полону повернули захисника з Погребища, який понад вісім місяців вважався зниклим безвісти Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 19:03 На Соборній завершили ремонт дороги та готують повернення зупинок 18:31 «Пакунок школяра» у Вінниці: скільки коштує зібрати першачка та чи вистачить 5 000 гривень? 18:03 Очисні споруди хочуть модернізувати, а «Ховрашів’ю» дати статус заказника: рішення облради 17:15 Модернізація очисних споруд у Сабарові: обласна рада затвердила договір про співпрацю (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:10 Дзюдо, пауерліфтинг та сумо: п'ята спортшкола запрошує дітей на безкоштовні тренування 16:15 Як підготувати дитину до школи без сліз та стресу: поради дають психолог і медик 16:01 Палали сухостій та пожнивні залишки у кожному районі області photo_camera 15:11 14-річна вінничанка представлятиме Україну на Юнацькій Олімпіаді-2026 photo_camera 14:09 У водойму під Вінницею зливають фекалії 13:47 На всю Вінниччину — 79 маршрутів. Куди їдуть автобуси і чого бракує області 13:17 Готуйтеся до погодних змін: що буде на Вінниччині найближчими днями photo_camera 13:13 Наші розгромили шість пунктів управління дронами росіян photo_camera 12:25 Новий подих традицій: Чому вишиваний одяг підкорює світ? (Новини компаній) 12:21 Сміттєпереробний комплекс у Людавці: інвестор керуватиме обʼєктом 50 років play_circle_filled photo_camera 11:12 За $9,5 тисячі допомагав залишити військову частину. У Вінниці затримали контрактника photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up