Аліна ВОРКУЄВА
Аліна ВОРКУЄВА
0637827517
Аліна ВОРКУЄВА - Всі Статті (22)

Вінницькі тхековондисти отримали нові перемоги. Спортсмени віком від 9 до 13 років на цьому тижні взяли участь у відкритій Спартакіаді у Києві. Вінницю представляли одинадцять юних спортсменів. У здобутку команди – вісім срібних медалей.

Вінницька команда з тхеквондо тільки повернулася з Болгарії, де проводилися міжнародні збори з тхеквондо. На зборах приймали участь 140 спортсменів з 10 країн. Своїми враженнями поділилася ініціатор поїздки - засновник спортивного центру «Сенсей» Аліна Новинюк та її підопічні: Ярослав Карпенко та Вікторія Невесенко. Вони посіли призові місця!

До студії вінницького фотографа Констянтина Ревуцького заходять багато відомих людей. Вони поділилися своїми побажаннями вінничанам в рік мавпи :)

Цього року грудень поб’є всі рекорди. Такого теплого грудня не було з початку метеорологічних спостережень 1944 року. Середньомісячна температура вище норми на чотири градуси.

На жмеринському вокзалі у неділю виступали місцеві творчі колективи, на пероні замість лавок з’явилися «12 стільців», а поряд розташувалася резиденція Дідуся Мороза. Організатори проекту «Плану Z» кажуть: Жмеринка вийшла зі своїх рамок, а майбутнє – за маленькими містами.

«Зможеш і ти» - спільний проект засновника спортивного клубу «Сенсей» Аліни Новинюк, фотографа Констянтина Ревуцького та медіа-корпорації «RIA».

Новорічна спека. Йдемо в Європу – починаємо з зими. Українська сніжна зима все більше стає схожою на європейську. Теплою та з невеликим снігом. Чи стане це нормою та як на нас вплине?

«Зможеш і ти» – спільний проект засновника центру «Сенсей» Аліни Новинюк, фотографа Констянтина Ревуцького та медіа-корпорації «RІА»

«Зможеш і ти» – спільний проект засновника центру «Сенсей» Аліни Новинюк, фотографа Костянтина Ревуцького та медіа-корпорації «RІА»

Рожевоволоса красуня затишно примостилася в глибокому кріслі, позаду – ялинка та камін. Вінницький фотограф Костянтин Ревуцький створив нову новорічну локацію. Спеціально до відкриття приїхала співачка Лілія Кіш – підопічна дяді Жори, екс-учасниця гурту «Бігуді».

keyboard_arrow_up