Чемпіонат з тхеквондо: мудрість, смачна їжа та високі технології

Чемпіонат з тхеквондо: мудрість, смачна їжа та високі технології
Вінницька команда з тхеквондо тільки повернулася з Болгарії, де проводилися міжнародні збори з тхеквондо. На зборах приймали участь 140 спортсменів з 10 країн. Своїми враженнями поділилася ініціатор поїздки - засновник спортивного центру «Сенсей» Аліна Новинюк та її підопічні: Ярослав Карпенко та Вікторія Невесенко. Вони посіли призові місця!

Протягом восьми днів наші спортсмени з тхеквондо старанно тренувалися та на заключних змаганнях посіли призові місця. Команду України представляли спортсмени з Дніпропетровської, Вінницької та Івано-Франківської областей. З Вінниці на збори відправилися 11-річна Вікторія Невесенко та 12-річний Ярослав Карпенко. Вони отримали срібну та бронзову медалі.

 

Відео дня

Міжнародні збори дули дуже насиченими. Тренували чемпіони Європи, призери світу. Команди приїхали з Болгарії, Греції, Сербії, Македонії, Росії, Литви, ОАЕ, Білорусії, Молдови та України. Перше тренування починалося в 7.00, решта тренувань проводилися протягом дня аж до самого вечора. По перервах – басейн та відпочинок. Годували дуже смачно: на шведському столі були страви для найбільш привередливих їдоків.

«Спочатку ми тренувалися та відпрацьовували техніку. Потім відбувся турнір, - розказує 12-річний Ярослав Карпенко. – Я змагався зі спортсменами з Болгарії та Арабських Еміратів та посів треті місця. Там були сильні суперники. В них була висока техніка бою. Бувало, що ми навіть не знали деякі прийоми».

Тхеквондо побудоване на бою ногами, розказують спортсмени. В цьому його складність та привабливість. Адже ногою важче вдарити та захиститися, ніж рукою. Тренування націлені на те, щоб розвинути швидкість та хльосткість ударів ногами. Як кажуть тхеквондисти, щоб ноги «літали».

Previous Next

За словами тренера та засновника спортивного центру «Сенсей» Аліни Новинюк, в спортивній школі це перший виїзд закордон.

"Три роки назад я відкрила власний спортивний центр. На початку в мене було по 3 тренування в день, сім днів на тиждень. Я вкладала всі  сили на запуск своєї школи. Зараз в ній тренуються близько 250 учнів. Вже коли школа стабільно працює, я можу організовувати поїздки по світу та допомагати оплачувати проїзд найкращим учням. Щоб спортсмени були першими, треба постійно возити їх по світу. В кожній країні своя школа. Так вони набувають нового досвіду від майстрів з різних країн та напрацьовують свою майстерність. Треба постійно бути на гребні хвилі", - каже Аліна Новинюк. 

Тхеквондо – вид спорту, що постійно розвивається. Кожні півроку у правилах з’являється щось нове. Відповідно змінюються і шляхи заробляння балів для виграшу. Зараз це єдине бойове мистецтво, в якого з’явилися електроні системи – жилети та шоломи.

«Спочатку ми тренувалися в звичайних жилетах. Потім під час бою ми вдягали електронні жилети та шоломи. Коли наноситься удар, результати висвічуються на екрані. Це дуже справедливо», - розповідає 11-річна Вікторія Невесенко, що посіла на змаганнях 2-ге місце.

 

Загалом, спортсменам на змаганнях дуже сподобалося. Кажуть, що тхеквондо випромінює дуже дружелюбну атмосферу. Там немає національності. В якій би ти не був країні, це порядність, доброзичливість та прийняття.

Мати Віки Анжела Невесенко каже: «У вік комп’ютерів ми маємо підтримувати дитину в її розвитку. Тому треба намагатися брати участь в подібних заходах. Цей досвід не вимірюється в грошах. Це міг би бути інший вид спорту. Головне – це труд. По суті це був перший великий вихід на килим та  перший великий крок. Треба було подолати невпевненість та страх. Але бажання перемоги народжує сміливість. Треба зосередитися, зібрати всі свої вміння та відкритися. Потім така сміливість буде проявлятися всюди в житті». 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Дарья
    В мене знайомий водить свого сина 6 років на тхеквондо, і буквально малий його походив з 5 місяців і такі результати хороші показав, навіть переміг у поєдинку хлопчика з жовтим поясом. Все залежить від тренера. Такі результати за такий короткий проміжок часу. Я була в захваті.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:11 Реабілітація у Вінниці: які є послуги, кому і де їх надають? 11:00 У Вінниці очистять мозаїки на фасадах будівель photo_camera 10:01 Де у Вінниці 13 травня відключили воду та світло? Перелік адрес 09:30 Побачення у травні – як одягнутися, щоб справити гарне враження? (Новини компаній) Від читача 21:32 День відкритих дверей у ВНТУ! 09:00 На Вінниччині розшукують 15-річного Дмитра Рудчика 08:24 Сьогодні вітаємо Ірину та Тараса. Історія, заборони та прикмети 13 травня 07:40 Вакансії в «Грош», «Вінницькому заводі «Маяк»» та 93 актуальні пропозиції роботи у Вінниці 21:01 Від розпису зупинок до парку мрії: родина священника — ініціатор змін у Скитківці photo_camera 20:03 Як змінювалася Вінницька Вежа протягом століття: унікальні фото покажуть на виставці 19:19 Від «Росії» до «Миру»: куди зникли вінницькі кінотеатри минулого photo_camera 19:05 Завдяки школам Вінниці боєць «Монгол» отримав Starlink, шоломи та зарядні станції photo_camera 18:35 «Заселити сина, але аферистів не виселяти». Як невідомі не пускали у власну домівку сина захисниці 18:32 Ціни на гуртожитки можуть зрости: що кажуть у вінницьких вишах і в якому вони стані сьогодні play_circle_filled photo_camera 18:07 За добу на Вінниччині сталося вісім пожеж. Є потерпілий та майнові збитки 17:06 У Вінниці бізнесмени «кинули» навчальний заклад на пів мільйона 16:55 Залишок борошна від фотоконкурсу «Рецепт паски» передали волонтерам для ЗСУ (партнерський проєкт) 16:53 Створять незвичну витинанку «Мрія у всіх одна»: експеримент у Могилеві 16:16 На Вінниччині двох п'яних водіїв спіймали на спробі підкупу поліції 15:48 Як допомогти дитині пережити війну? На Вінниччині з’явилися три простори «Твій» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up