Меморіал Козловського: вперше із електронною системою визначення результатів

Меморіал Козловського: вперше із електронною системою визначення результатів

Шостого квітня у вінницькому Лісопарку провели традиційний весняний крос пам’яті заслуженого тренера України, професора ВДПУ Юрія Гнатовича Козловського.

Перед стартами спортсмени доєдналися до акції «White Card» із підняттям білої картки з нагоди цього свята. Таким чином вони висловили своє бажання жити та сприяти миру, здоровому способу життя, фізичній і інтелектуальній активності та загальному розвитку нації.

Змагання пройшли під патронатом НОК України. Підтримало їх і профільне Міністерство.

– Кожен масовий старт є вагомим для розвитку та популяризації легкої атлетики в Україні. Чудове місце проведення змагання – в парковій зоні. Зараз біжать всі категорії – від дітей до ветеранів, – сказав провідний фахівець з легкої атлетики Міністерства молоді та спорту України Віктор Ласточкін.    

Стартували 305 учасників із 17-и команд. Це були вінничани, а також представники Житомирської і Кіровоградської областей. Переважно бігли молоді і зовсім юні спортсмени.

– Я вже рік займаюся легкою атлетикою. Подобається багато бігати, після цього добре себе відчуваю. Я маю другий юнацький розряд. Вдруге беру участь у меморіалі Юрія Козловського. Стартувати просто неба – дуже приємно, – розповіла 12-річна Марта Сьотка.

Спостерігали за стартами відомі спортсмени, серед яких був й учасник Олімпійських ігор Михайло Книш.

– Рівень проведення меморіалу Юрія Козловського. піднявся. Радує і масовість (багато спортсменів із районів), і непогані результати наших бігунів, включаючи ветеранів, – каже Михайло Книш.

В командному заліку перемогла збірна Вінниці. Далі – Жмеринка і Козятинський район. У перегонах на 3 км серед жінок тріумфувала Олена Китиця (Житомирська область), на 4 км серед чоловіків – Ілля Сосницький (Вінницька СДЮСШОР), на 1 км серед дівчат до 16 років – Єлизавета Лисяна(Вінницька СДЮСШОР), на 2 км серед юнаків до 16 років – Андрій Ярошевський (Вінницька СДЮСШОР), на 2 км серед дівчат до 18 років – Світлана Щасллива (Вінницька область), на 3 км серед юнаків до 18 років – Роман Войтюк (Вінницька МДЮСШ № 1).      

– Змагання пройшли на найвищому рівні. Бо на них вперше була задіяна система із використанням електронних чипів на стартових номерах (з метою точного визначення результатів), що полегшує роботу суддів, – каже президент Вінницької обласної федерації легкої атлетики Олена Бех.

За словами Віктора Ласточкіна, чиповані номери використовують переважно на офіційних всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Із таким обладнанням Вінниця претендуватиме на проведення чемпіонатів України з кросу, яких у нас ніколи не було. Лише неодноразово проводилися всеукраїнські перегони на стадіоні ЦПКіВ.     

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Сепар Торонтуй
    Легенда советской физкультурной школы. Факультет с той поры называется козлофак).
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:55 Збірна України з індорхокею, основу якої складали вінничани, на Євро в Осло здобула срібло photo_camera 21:00 У Вінниці відмовилися від нічної роботи пунктів незламності 20:03 «Збережи та розкажи»: у Вінниці стартує конкурс рецептів для гастрономічного путівника Поділля 19:07 Wellboy виступив для поранених захисників у реабілітаційному центрі Вінниці photo_camera Від читача 18:23 ГО «Захист держави» подала офіційне звернення до Гайсинської міської ради з пропозиціями щодо покращення благоустрою та якості життя в громаді. 18:46 «Борщ, у якому ложка стоїть»: як дегустатори з ЮНЕСКО просили добавки вінницького борщику 18:04 Де на Вінниччині можна пройти реабілітацію? Перелік медцентрів і лікарень 17:33 Від 8 тисяч гривень щомісяця: як діє програма «єЯсла» і чи покриє вона няню або садочок у Вінниці 17:10 Суне антициклон із Сибіру: якою буде погода на Вінниччині на вихідних 16:16 Світла майже немає: як Вінниця та сусідні регіони переживають найжорсткіші відключення за всю війну 15:25 «Магія Різдва» у дитячих серцях: як у Вінниці відбувся святковий фотоконкурс від «20 хвилин» (партнерський проєкт) 15:04 Через несправну піч у Іллінецькій громаді загинув пенсіонер photo_camera 14:18 Водій на Mercedes врізався в Nissan і втік, бо був п’яний 13:36 У Тульчині продовжили зимові канікули для школярів через мороз 13:19 На Вінницьких Хуторах люди скаржаться на маршрутку №19Б. У чому проблема? 13:12 Судитимуть 20-річного вінничанина, який намагався підпалити Український інститут національної пам’яті 12:28 Будинки з електроопаленням тепер у критичній інфраструктурі. Світло там не вимикатимуть 11:22 Обережно на дорогах: що роблять комунальники і чому не варто ставити авто вздовж проїзду 10:45 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 10:12 Ветерани з інвалідністю можуть отримати компенсацію за інвертори та акумулятори. Як подати заявку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up