Завод HEAD, рекламні вивіски та інше важливе за 12 травня на 20minut.ua

Завод HEAD, рекламні вивіски та інше важливе за 12 травня на 20minut.ua
  • Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 12 травня. 
  • Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» минулої доби.

Будуть лижі «Made in Vinnytsia»! Новий завод почали будувати на Немирівському шосе

Будуть лижі «Made in Vinnytsia»! Новий завод почали будувати на Немирівському шосе
До майбутнього заводу мерія прокладає інфраструктуру. Зокрема, саме в Індустріальному парку буде перша в місті бетонна дорога / Фото: vmr.gov.ua

У Вінниці на Немирівському шосе почали будувати новий завод. Власником є австрійська компанія HEAD Group.  На підприємстві будуть робити спортивне спорядження для зимових видів спорту. Запустити виробництво обіцяють вже у 2023 році. Однак задовго до старту будівництва інвестор ледь не пішов з Вінниці. Не влаштувала сума за підключення до електромереж.

 

Центр стане охайнішим. Що робитимуть з рекламними вивісками?

Центр стане охайнішим. Що робитимуть з рекламними вивісками?

Відео дня

Фасади історичного середмістя мають стати охайнішими. «Кричущі» вивіски мають очистити, а натомість у міськраді запропонували, які рекламні вивіски підприємці можуть зробити.  Розповідаємо, де саме «очистять» місто від реклами та у які терміни. 

 

Які зарплати у керівників вінницьких «ЖЕКів»? Огляд декларацій

Які зарплати у керівників вінницьких «ЖЕКів»? Огляд декларацій

ЖЕКи Вінниці стали управляючими компаніями, але начальники в них ті, що і були. Оскільки ці люди керують комунальними підприємствами, то мають звітувати про свої статки. Які мають зарплати та що нажили за багаторічне перебування на посадах? Дивимось у їх декларації.

 

Перекриття дороги та перевірка документів. СБУ попереджує про навчання

Перекриття дороги та перевірка документів. СБУ попереджує про навчання

У Вінниці СБУ проведе масштабні антитерористичні навчання. Заплановані дії відбудуться на Вишеньці.

— Масштабні тренування відбудуться у м. Вінниця (вул. 600-річчя, 17), в умовах максимально наближених до реальних, — повідомляють у відомстві.

Служба безпеки України просить жителів та гостей міста із розумінням поставитися до можливих незручностей, утриматись від перебування у зазначеному районі та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.
 

Читайте  також:

Учаснику ООС потрібна операція за 100 тисяч гривень. Родина благає про допомогу

У горах травмувався 33-річний турист з Вінниці. Подивіться відео, як його рятували

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 За «закладки» — 10,5 років тюрми. Суд покарав вінничанина за торгівлю амфетаміном 20:08 Каяк, весло і кошик для пікніка: полтавчанин намагався втекти за кордон через Дністер 19:43 Як знайти нові сенси й адаптуватися до життя: психолог про роботу з ветеранами війни 19:09 Вінницька закладчиця отримала вирок за торгівлю PVP-солями Від читача 12:23 Фейкові виплати по 9600 гривень: українців попереджають про нову схему шахрайства 18:32 Намагаються приховати сліди? Відбувався суд щодо знищення доказів у справі про отруєння собак photo_camera 18:06 Після теплих вихідних — різкий контраст: Вінницю накриє холод 17:25 Вода і баланс рідини в організмі: чому питний режим впливає на здоров’я (партнерський проєкт) 17:10 Чоловік та жінка опинилися в небезпеці під час пожежі у будинку на Пирогова photo_camera 16:46 Проректорку ВНАУ підозрюють у корупції: що приховала Світлана Лутковська у декларації 16:06 Чоловік загинув у ставку села Верхівка 15:15 Запас енергії вдома: що треба знати про зарядні станції та які є на ринку 15:07 Кабмін скоротив опалювальний період через економію ресурсів 14:25 «Ти корейців бачив?»: як гандболіст з Вінниці став добровольцем і пройшов війну від Херсона до Курщини 14:04 Одна смерть і п'ятеро травмованих: підсумки вихідних на дорогах області photo_camera 13:13 Покровськ вистояв. На найгарячішій ділянці фронту українські воїни зупинили 46 штурмів photo_camera 12:11 Рибалка заплатить 30 тисяч гривень за 17 карасів і одного судака 11:15 Угода на 400 млн грн: у Тульчинському училищі створять Центр професійної досконалості (Пресслужба Вінницької обласної ради) 11:07 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 13 жовтня 11:04 Невиправний оптиміст і професіонал: Вінниця проводжає в останню путь розвідника 159-ї бригади
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up