Суд зобов`язав призначити чорнобильцю пенсію (ПРЕС-СЛУЖБА ВААС)

Суд зобов`язав призначити чорнобильцю пенсію (ПРЕС-СЛУЖБА ВААС)
Вінницький апеляційний адміністративний суд захистив права чорнобильця, зобов’язавши своїм рішенням управління Пенсійного фонду України призначити йому пенсію за віком.

Вінницький апеляційний адміністративний суд на чолі з головою суду Віталієм Кузьмишиним стоїть на захисті прав, свобод та інтересів незахищених верств населення, чим  в черговий раз демонструє свій європейський напрямок розвитку та вдосконалення адміністративного судочинства в Україні.

Судом встановлено, що громадянин звернувся до Управління Пенсійного фонду України із заявою про призначення йому пенсії за віком відповідно до Закону України "Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", але йому було відмовлено через те, що він не надав всіх потрібних довідок, в яких мало зазначатись, що виконання робіт відбувалось з особливо шкідливими умовами праці (за радіаційним фактором).

Розглянувши справу, суд зазначив, що відповідно до частини 2 статті 55 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", особам, які працювали з моменту аварії до 01.07.1986 року не менше 14 календарних днів або не менше трьох місяців протягом 1986-1987 років за межами зони відчуження на роботах з особливо шкідливими умовами праці (за радіаційним фактором), пов'язаними з ліквідацією наслідків аварії на ЧАЕС, що виконувалися за урядовими завданнями - пенсії призначається зі зниженням пенсійного віку на 2 роки. Крім того, громадянином був підтверджений факт надання ним всіх довідок, яких вимагав відповідач.

Відео дня

Тому суд дійшов висновку, що відмова УПФ в призначенні пенсії є незаконною та зобов’язав призначити пенсію за віком.

 

 

Коментарі (1)
  • Анонім
    Цим рішенням суду можна скористатись хіба-що в туалеті, оскільки виконавча служба такі рішення не виконує...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:12 У Серебринцях відкрили Алею Слави на честь земляків-героїв 09:55 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 09:40 На кількох вулицях не буде світла та води: оперативні дані про відключення 3 липня 09:08 Працівнику фастфуду в Калинівці, де отруїлися 29 людей, оголосили підозру Від читача 19:16 Лікування та реабілітації потрібні постійно 08:14 У цей день вітайте захисників неба. Іменини, заборони та прикмети 3 липня 20:48 Тульчинщина прощається з Героєм Віталієм Загороднюком, який загинув у ДТП на Київщині 20:23 Які переваги і недоліки додатку «Резерв +» для військовозобов’язаних? Запитали в адвоката 19:18 Потужний вибух біля Житомира. Трасу в напрямку Києва перекрили play_circle_filled 18:57 Скутери, самокати, мопеди: у Вінниці різко зросла кількість ДТП за участю дітей 18:06 Вінничани, тримайтесь — антициклон Bettina несе справжню спеку 17:04 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up