На пішохідному переході в Немирові водій на смерть збив 28-річну жінку

На пішохідному переході в Немирові водій на смерть збив 28-річну жінку
  • Загинула на місці жінка, яку збив водій на пішохідному переході у Немирові.
  • Поліція розпочала розслідування через порушення правил дорожнього руху зі смертельним наслідком.

У Немирові 4 жовтня сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.

За інформацією відділу комунікації поліції Вінницької області, 26-річний водій Chevrolet збив 28-річну жінку, яка переходила дорогу на пішохідному переході. Внаслідок отриманих травм потерпіла загинула на місці.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною другою статті 286 Кримінального Кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого). Санкція цієї статті — до восьми років ув’язнення.

Відео дня

Того ж дня у Вінниці під час зміни смуги водій KIA не пропустив вантажівку Mercedes, через що сталося зіткнення. По інерції винуватець аварії зачепив автомобіль Skoda. Дивіться відео.

 

Читайте також:

100 тисяч кілометрів дорогами війни: як боєць зі Жмеринки рятує життя, ремонтуючи «еваки»

Коли переводимо годинники на зимовий час в Україні: точна дата та поради

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Анна Горобчук
    Жах …
  • Сергій Дзісь
    Якого х**** бігати б**** перед машинами
    Наташа Дячинська reply Сергій Дзісь
    Irina Melnychuk пішохід не може потурбуватись  про себе, а водій має передбачити усіх пішоходів, велосипедистів, собак, дітей на електросамокатах. Може все таки варто думати про себе, а не скидати відповідальність на інших
    Сергій Дзісь reply Сергій Дзісь
    Наші пішоходи хоч правила " пішохода" читали, а то лізуть де треба і не треба, а потім водії винні, бо воно" пішохід " хоч інколи машину можна і пропустити, а не лізти під колеса.
    Ви пішохід чи ви водій?
    Irina Melnychuk reply Сергій Дзісь
    Vladimir Pikanovsky я так і написала що і пішохід должен остановитися . і переходити тоді коли машини остановилися пропустити . але і машина повина передбачити що на пішоході можна ожидати всего . і бути готовим тормозити . а не щитати на небі ворон
    Vlad Imir reply Сергій Дзісь
    Irina Melnychuk , а пішохід може, перш ніж йти на дорогу, догадатися що відповідальність за своє життя несе саме він(пішохід) перш за все, а не водій, перехід, світлофор, і т.п.

keyboard_arrow_up