Ізраїль продовжив заборону на поїздки в країни з червоним рівнем COVID-19

Ізраїль продовжив заборону на поїздки в країни з червоним рівнем COVID-19
  • Влада Ізраїлю продовжила до 16 червня заборону на поїздки до семи країн із високим рівнем поширення коронавірусу COVID-19. У список потрапила й Україна.

За даними ізраїльського МОЗ, до «червоного» списку країн також увійшли Туреччина, Росія, Аргентина, Бразилія, ПАР, Індія, Мексика й Ефіопія.

Жителі Ізраїлю після повернення з цих країн повинні будуть піти на карантин навіть у разі, якщо вони пройшли вакцинацію від COVID-19 або вже перехворіли.

— Я купила квитки на 12 червня та сподівалась, що обмеження знімуть до цього часу. Тепер для того, щоб вилетіти, мені потрібно буде взяти дозвіл у міністерстві. Як і раніше потрібно оформити заявку та вказати причину вильоту. Якщо влада з'ясує, що це вагомі обставини — видадуть дозвіл, — розповідає вінничанка Олена.

Відео дня

Варто додати, що з 23 травня Ізраїль відновив туризм для обмеженої кількості туристів, які пройшли вакцинацію, — груп до 30 осіб. Так, напередодні до Ізраїлю прибула перша група туристів.

Очікується, що в країну до 15 червня прибуде близько 20 таких груп, зокрема зі США, Великої Британії та Німеччини. Туристи мають надати негативний тест на коронавірус до польоту в Ізраїль і зробити ще один тест після прибуття в аеропорт «Бен-Гуріон».

Як зазначають західні ЗМІ, ізраїльське Міністерство туризму в липні сподівається збільшити кількість груп іноземних туристів.

 

Читайте також:

Укрзалізниця вирішила відновити ранкову електричку «Жмеринка - Київ»   

ПЛР та ІФА: де і за скільки у Вінниці можна зробити тест на COVID?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Помер після п’яти днів боротьби: попрощалися з 22-річним воїном Сергієм Зябченком 20:04 Воду треба кип’ятити: фахівці назвали міста Вінниччини, де якість води не найкраща 19:17 Як подати документи на відстрочку по догляду за батьками з інвалідністю — розповідає адвокат 19:03 Гайсинська громада провела в останню путь захисника Андрія Грабовського photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 18:18 Де у Вінниці пропонують бронювання? Огляд актуальних вакансій 18:02 Судитимуть двох чоловіків, які за $20 000 допомагали ухилянтам потрапити до Молдови photo_camera 17:16 Запустили додаткові автобусні рейси на чотирьох маршрутах у Вінниці 17:02 Машина збила жінку на подвір'ї, легковик врізався в трактор, а ще один — у дерево photo_camera 16:51 «Я знайшла Квінту в сміттєвому баці». Біля лікарні Пирогова виявили мертвими трьох собак play_circle_filled 16:04 Одна смерть та 1200 нових випадків: COVID-19 повертається на Вінниччину play_circle_filled 15:01 Відновлюють обов’язкову звітність для бізнесу в Україні 14:12 Чоловік зарізав знайомого ножем під час п'янки у Хмільницькому районі photo_camera 13:13 Воїни України знищили понад 1000 окупантів та 360 дронів за добу photo_camera 12:49 6-річний хлопчик отруївся димом, граючись сірниками, у селі Торків photo_camera 12:12 У Вінниці понад 44 тисячі школярів. У якому закладі найбільше дітей? 11:50 Гігабітний інтернет: швидкість, що змінює правила гри — дізнайся, чому це важливо! (новини компаній) 11:22 Вінничан із восьми років запрошують на флаг-футбол 11:13 Після року розшуків. Повідомили про загибель солдата Владислава Мединського 10:17 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 17 вересня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up