Звільненого за п’яну їзду начальника розшуку замінили на опера-відмінника

Звільненого за п’яну їзду начальника розшуку замінили на опера-відмінника
Андрій Дамзін був начальником відділу майнових злочинів, а тепер виконує обов'язки начальника карного розшуку поліції Вінниці
  • Звільнений начальник карного розшуку Вінниці, якого спіймали п’яним за кермом, може поновитися в поліції через суд.
  • Про це говорять зараз між собою поліцейські.
  • Та чи повернеться Кирило Доценко на ту ж посаду? Навряд чи.
  • Зараз у його кабінеті працює тимчасово виконуючий обов’язки.

Законодавство дозволяє запросто поновлюватися на роботі звільненим за негативом працівникам поліції. Це підтвердила атестація, після якої змогли повернутися на роботу в поліцію, звільнені за негативними рішеннями атестаційних комісій. Все тому, що накази та інструкції суперечать законодавству, а Закон має вищу силу. От суди і приймають рішення на користь звільнених.

Чи має намір оскаржувати у суді своє звільнення, яке настало після фіксації копами та активістами серйозного порушення правил дорожнього руху, тепер уже колишній головний розшуківець міста, побачимо із часом. Спроби журналістів 20minut.ua взяти у нього коментар після розголосу інциденту зі спробою втечі виявилися марними – він не відповів на телефон.

Тим часом дізнаємося, хто зайняв місце, яке звільнилось – посаду заступника начальника поліції Вінниці по криміналу.

Оперативника із обласного управління карного розшуку поставили тимчасово очолювати карний розшук міста. Про це сказали у відділі комунікацій обласної поліції.  Перевели із кабінету на Театральній, 10 та посади керівника відділу на місце заступника шефа поліції Вінниці Андрія Дамзіна.

Цей співробітник в управлінні карного розшуку Нацполіції Вінницької області був начальником відділу майнових злочинів. Він пройшов атестацію не просто успішно, а з рекомендацією на підвищення. Гарно склав тестування, достойно вів себе на співбесіді і комісія одностайно вирішала: заслуговує на більше. 

Під керівництвом Андрій Дамзіна, як відомо редакції 20minut.ua, в області та інших регіонах країни оперативники проводили кілька серйозних операцій із затриманням злочинців. Про одну із них можна прочитати у статті «Як поліцейські обдурили бандитів, які по-хитрому обкрадали ювелірні бутіки».

Як Андрій Дамізін коментував крадіжки з приватних будинків на околицях Вінниці, яких було багато минулого року, дізнаєтеся із матеріалу «Приватні будинки на околиці Вінниці чистять цілими вулицями хитрі злодії». Його декларація - ТУТ.  

Зазвичай тимчасово виконувати обв’язки замість звільненого керівника ставлять другу людину після чи безпосереднього заступника. Але у випадку зі звільненням Кирила Доценка бачимо, що нікому із його підлеглих не запропонували замінити начальника.

Раз на це місце поставили людину з управління, то, швидше за все, Андрія Дамзіна очікує призначення головним розшуківцем міста без приставки «т.в.о».

Нагадаємо, що з такою ж приставкою майже рік керував поліцією області Юрій Педос. Його призначили буквально днями.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Миронов Евгений
    Этот не опытный, и Доценку в подмётки не годится, для подчинённых не пример и не авторитет. Но Гимн поёт, наверное, эхо аж по Сабарову слышно. Реформы, настоящий патриот, ТАК ДЕРЗАТЬ.)))))

    А когда поймёт куда свою голову всунул. в какое болото, ещё похлеще запьёт.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:26 Вдарив та вигнав з дому: апеляція підтвердила вирок вітчиму за насильство над підлітком 18:13 Хто з вінничан зможе отримати по 1000 гривень щокварталу з нового року? Ми дізналися 17:42 Де шукати рибу в грудні? Докладний гайд для рибалок 17:10 Не всяка «штучна» безпечна: як вибрати ялинку без шкоди для здоров’я Від читача 19:07 KibOrg отримали доступ до серверів «АСКОН» — розробника ПЗ для російських ракет і танків 16:16 Кожен може долучитися: в Україні стартувала ініціатива на підтримку дітей Сумщини play_circle_filled 15:45 Будинок із минулого: як у Вінниці з’явилося Реальне училище photo_camera 15:38 Юні футзалісти Вінниччини визначили найкращих 15:25 Більше не просто QR: у «Резерв+» підтягуватимуться фото з біометричних паспортів 15:12 «Форсаж» під час комендантської години. П'яний на Mercedes намагався втекти від копів 14:49 Менше уколів, більше захисту. Новий Календар щеплень-2026 вводить комбіновані вакцини 14:14 Як змінилися показники лічильника за час відключення світла? Ми запитали вінничан 13:31 Вінниця отримала два сучасні автобуси та медикаменти від міста-побратима Карлсруе photo_camera 12:55 Домашнє насильство над дітьми. У Вінниці фахівцям дали чіткі алгоритми реагування 12:02 Хотіли лайків, а отримали протокол: на Соборній затримали підлітків-вандалів play_circle_filled 11:52 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 8 — 14 грудня photo_camera 11:10 Лікарям обіцяють 35 000 гривень, а пацієнтам — безоплатний скринінг після 40 років 10:03 Що носити взимку, щоб було тепло: поради від спеціалістів 09:17 Змінив ІТ-технології на захист неба. В останню путь проводять 41-річного Дениса Кузьменюка 08:33 Сьогодні вітаємо Дмитра та Анастасію. Історія, заборони та прикмети 14 грудня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up