Завтра у Вінниці – День Жалоби. У Будинку офіцерів прощатимуться з Раєчкою

Завтра у Вінниці – День Жалоби. У Будинку офіцерів прощатимуться з Раєчкою

У середу, 19 вересня 2018 року, у Вінниці приспустять прапори. Коли відбудеться прощання з Раєю Панасюк, читайте далі.

«У зв’язку з передчасною смертю Раєчки Панасюк завтра у місті буде оголошено День жалоби. Це непоправна втрата для всієї вінницької громади, для всієї країни», - написав мер Вінниці Сергій Моргунов на ФБ.

У Будинку офіцерів у середу, 19 вересня 2018 року, о 14 годині розпочнеться церемонія прощання.

«Попрощатись з Раєю усі - хто її знав, шанував та цінував цю неймовірно світлу людину - зможуть у Будинку офіцерів», - зазначає Моргунов.

Вічна пам’ять…

Довідка: Раїса Панасюк – Голова правління громадської організації «Гармонія», ініціатор та засновник однойменного центру реабілітації молоді з фізичними обмеженнями, натхненник проекту служби перевезення людей із візками, а з минулого року – уповноваженою з прав людей з інвалідністю Кабінету Міністрів України.

Народилася Раїса Панасюк в  с. Осична Хмільницького району Вінницької області. Батько працював механізатором, мати теж працювала у колгоспі.

Навчалась у Тульчинському санаторії та Цюрупинському інтернаті. Вищу освіту здобула Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті журналістики (2008). Друга вища освіта — Вінницький соціально-економічний інститут Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», спеціальність — психолог (2012). З 2016 року — аспірантка Вінницького державного педагогічного університету імені Коцюбинського.

18 серпня 2017 року рішенням Вінницької міської ради Раїсі Василівні Панасюк присвоєно звання Почесного громадянина Вінниці. 2017 р. присвоєно «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

Ще в 2003 році з ініціативи Раїси Панасюк у Вінниці вперше в Україні розпочали системну роботу щодо створення безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю. У 2008-му міською радою була затверджена перша муніципальна програма «Місто Вінниця - зручне для всіх». Її метою стало створення умов щодо безперешкодного доступу людей з обмеженими функціональними можливостями до об’єктів інфраструктури міста, в тому числі місць роботи та відпочинку, загального користування, лікувально-реабілітаційних, спортивних, культурних центрів, зупинок громадського транспорту тощо, а також до інших видів соціального сервісу та соціальних послуг.

Раїса Панасюк хворіла на онкологію. Минулого року перенесла операцію та пройшла реабілітацію за кордоном.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:05 Понад рік вважався зниклим безвісти — до Хмільника повертається Юрій Лецький 20:08 Два дні поєдинків і змагань — у Вінниці відбудеться турнір з козацького двобою photo_camera 19:15 Друге дихання «Інтегралу»: що чекає на занедбаний стадіон у Тяжилові 19:11 На ремонті доріг у Барі могли привласнити понад пів мільйона гривень Від читача 13:09 Свято Івана Купала для дітей: волонтери «Української команди» з Бершаді подарували малечі день радості та творчості 18:39 «Кохатися трипільці йшли в поле»: пам’ятник Богині МА — праматері людського роду встановили в Ольгополі 18:15 500 грамів наркотичного чаю знайшли у посилці вінничанина 17:02 Отримав дозвіл на вивчення надр, а видобув корисних копалин на 80 мільйонів збитків photo_camera 16:22 Їхав на самокаті «під градусом» — готуй 17 тисяч: як через власну необачність вінничани потрапляють на лаву підсудних 16:08 Суне грозовий фронт із сильним вітром та градом 15:54 Після демонтажу минув майже рік — у Вінниці просять повернути дитячий майданчик 15:45 Четверо людей постраждали в ДТП у Барі, серед них дві неповнолітні дівчини photo_camera 15:15 Що всередині вінницьких висоток на випадок пожежі: відповідає забудовник 14:17 Майже 2,2 мільйона гривень штрафів отримали перевізники на Вінниччині photo_camera 13:30 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 13:08 У Ворошилівці водолази кілька годин шукали тіло потопельника photo_camera 12:36 Більше пенсіонерів отримають по 1000 гривень від Вінниці: хто і як може оформити виплату 12:04 Горіли клініка у Вінниці та кафе в Стрижавці photo_camera 11:02 Пожежа у квартирі на Яна Засідателя забрала життя 30-річної вінничанки 10:29 Гарячу воду відключили на Єрусалимці, а на десятках вулиць не буде світла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up