Закривають цвинтарі та ринки. Нові карантинні обмеження у Вінницькій області

Закривають цвинтарі та ринки. Нові карантинні обмеження у Вінницькій області
Сабарівський цвинтар у Вінниці. Фото з архіву «20хвилин»
  • У Вінницькій ОДА повідомили, що на території області вводять нові карантинні обмеження.
  • Зокрема, поминальні дні переносять на 6 червня, забороняють торгівлю на ринках та запроваджують «зелені патрулі» в лісах.

Обласна комісія з питань безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про введення додаткових карантинних обмежень на території Вінницької області. Вони пов’язані з Великодніми святами і поминальними днями, про що передають на сайті Вінницької ОДА.

Так, обласна комісія вирішила:

  • Перенести поминальні дні з 25-26 квітня на Троїцьку поминальну суботу  (6 червня 2020);
  • Обмежити доступ громадян до кладовищ у період з 20 квітня по 03 травня 2020 року, крім здійснення обрядів поховання;
  • Припинити рух транспорту до кладовищ, крім вантажних автомобілів, спецтехніки та транспорту задіяного в обрядах поховання;
  • Заборонити відвідування населенням лісових масивів на території області у вихідні та святкові дні;
  • З 19 квітня 2020 р. заборонити функціонування роздрібної торгівлі з лотків і на ринках (продовольчих, непродовольчих та змішаних форм власності).

Також, у повідомленні йдеться, що на вихідні дні запроваджено патрулювання лісів. І з метою недопущення виникнення пожеж створять «зелені патрулі». Нові заборони діятимуть до скасування карантину або до його послаблення.

Відео дня

Водночас, міський голова Сергій Моргунов раніше прокоментував заборону роботи ринків:

— Останні три-чотири дні відбувається велика дискусія щодо закриття ринків. Вчора, була видана постанова головного санітарного лікаря України, якою було рекомендовано закрити ринки. Це питання вже розглядалося на обласній комісії з питань безпеки і надзвичайної ситуації, буде розглядатися й на міській комісії. 

На мою думку, закривати ринки не правильно. Це спричине сплеск стихійної торгівлі, розорення і втрати для дрібних фермерів, підвищення цін на продукти в супермаркетах. Але, на жаль, ми зобов’язані виконувати рішення центральної влади. І скоріш за все, з 19 квітня, ринки будуть закрити на території всієї області. У тому числі, й у Вінниці, — говорив Моргунов.

На Великдень, нагадаємо, вінницькі церкви будуть святити паски.

Опитування

Чи підтримуєте нові обмеження?

Читайте також:

Розповіли, чи закриють продуктові ринки у Вінниці через карантин

У Вінниці на Великдень зупиняють рух громадського транспорту. Чи підтримуєте?

Зранку вільно — в обід черга. Як перед Великоднем працює Центральний ринок

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (60)
  • Ван Ван
    Привіт зоопарку!!!!
  • Людмила
    З голоду не поздихаємо,трохи пояси перев"яжемо ,не будемо шикарно об"їдатися,а перетерпіти треба,краще впроголодь.але живими,а підприємцям не обов"язково викидати продукцію.є можливість віддати бідним хоч один раз.
  • Назар Яцко
    Все правильно,молодці!
  • Олег Кравець
    Дибили
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Горланив під час комендантської: на Пирогова затримали хулігана 20:03 Двоє у важкому стані: як почуваються вінничани, постраждалі внаслідок атаки дронів на Вінницю photo_camera 19:45 «Живий. Дома. Це найважливіше»: до Липовецької громади після полону повернувся Віталій Єлізаров 19:16 «Над головою літає, вибухає, а я паяю дроти»: колишній залізничник отримав «Хрест хоробрих» Від читача 23:57 Петиція про благоустрій дитячого фонтану на Тяжилові 18:06 Розшукали жінку, яка викрала квіти зі Скверу Пам’яті у Вінниці 17:31 У Зарванцях пес загриз онкохвору собачку Лу-Лу. Що розповіли господарі обох тварин? ОНОВЛЕНО play_circle_filled photo_camera 17:00 Де у Вінниці купити плитку та сантехніку: кращі магазини та салони міста (партнерський проєкт) 16:52 Швейцарський трамвай — з вінницьким апгрейдом: на маршрут вийде модель з низькою підлогою 15:45 Вінниччина отримала понад 14 тисяч LEGO-наборів для першокласників 14:26 «$2000 за бронь»: в Тульчинському районі спіймали на хабарі посадовця залізниці 13:48 У межах гуманітарної місії до України повернули тіла 1000 загиблих Героїв 13:20 Польща відповіла росії на атаку по заводу Barlinek у Вінниці photo_camera 12:47 Мільйонні махінації з землею у Вінниці: підозрюють директорку і оцінювачку приватної компанії 12:30 Ідеальний літній відпочинок чекає на вас! База «Нedonist» у 10 хвилинах від Вінниці (новини компаній) 12:14 «Наступив на дошку з цвяхами»: в Липовецькій громаді 14-річний хлопець травмувався біля ставка 12:04 Юлія Свириденко стала новою прем’єркою України 11:34 Заробляли на залежних: у Гнівані викрили «домашній» наркобізнес photo_camera 11:02 В Ободівці 31-річний мотоцикліст на Mustang врізався в легковик. Чоловік загинув на місці 10:35 «Забрала букети і сховала під одяг»: жінка обікрала Сквер Пам’яті play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up