У Вінниці на Великдень зупиняють рух громадського транспорту. Чи підтримуєте?

У Вінниці на Великдень зупиняють рух громадського транспорту. Чи підтримуєте?
  • З 18 до 19 квітня у Вінниці зупиняють рух усього громадського транспорту. Керівникам підприємств рекомендують змінити графік роботи.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила у Вінниці з 18.00 18 квітня до 11.00 19 квітня призупинити роботу всього громадського транспорту (трамваїв, тролейбусів, муніципальних автобусів та маршрутних таксі).

— У зв’язку з цим, керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, які відносяться до об’єктів критичної інфраструктури, рекомендовано переглянути графіки роботи підпорядкованих об’єктів, — зазначають у вінницькій мерії.

 

Опитування

Як ставитесь до такого рішення?

 

 

Читайте також:

Великдень вдома: розповіли правила пасхального богослужіння (ВІДЕО від священиків)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (153)
  • Леонид Дунский
    Здоровья перш за все
  • Алла Ленкова
    Мы все на велосипедах !👍и спорт и на свежем воздухе 👌
    Irene Zozulya reply Алла Ленкова
    Алла Ленкова У нас вже теж багато їздять.
  • МАША
    великдень - слово походить з язичництва. котики ставити в хаті і пекти кекси - звідти ж. і ніде в світі, крім східної європи, християни не кроплять нічого свтою водою і не пишуть писанок. це суто наш місцевий фольклор, на який церква закриває очі, щоб тільки носили гроші. Це називається проституція, а не релігія, підлаштовуватись за гроші
    Крюк Крановой reply МАША
    Слово,, язычники ,,тоже придумали для унижения традиционных до христианских религиозных культур , а так же произвели конформацию большинства праздников . Большинство христиан не знают какой и чей пейсах они празднуют .
  • Любовь
    Люди добрые, одумайтесь! На улице короновирус. Подумайте о своем здоровье и  здоровье окружающих. Мозги то еще работают или в отключке?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Сирський нагородив 21-річного вінничанина «Хрестом військової честі» 20:23 «Але ж ми заплатили!» У Вінниці з родини з інвалідністю вимагають 33 тисячі за гарячу воду 20:05 Двоє волонтерів з Вінниччини отримали відзнаку «Золоте серце» від президента photo_camera 19:01 Вступ-2026: відсьогодні вінницькі абітурієнти можуть реєструватися на НМТ Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина — легенди рідного краю» 18:05 6 березня у Вінниці з’являться нові комплекси фіксації ПДР 17:09 У Вінниці відбудеться «Файна Здибанка»: ярмарок, книги та зустрічі з письменниками photo_camera 16:16 Майборода, Сухомовський, Гринцевич: на честь кого названі ліцеї у Вінниці 16:10 Вінничан просять не лякатися звуків вибухів. Буде гучно, але це за планом play_circle_filled 15:49 Батько архімандрита Філарета з Вінниччини повернувся з російського полону 15:09 Сім захисників із Вінниччини повернулися з ворожого полону photo_camera 14:14 Громади Вінниччини отримують трагічні звістки: стало відомо про загибель ще 12-ти воїнів 13:40 Понад сотня зіткнень: ворог тисне під Покровськом та Костянтинівкою photo_camera 13:37 Вінниця мала більше 8 мільярдів гривень у 2025 році. На що їх витратили? 12:07 На вулиці Мазепи під час пожежі знайшли тіло чоловіка 10:36 Солодкий дим із гірким фіналом: судитимуть жінок за нелегальну торгівлю рідинами для вейпів 10:31 Де у Вінниці сьогодні можуть вимкнути воду, світло та гарячу воду 10:00 Релакс, драйв чи театр? Куди піти у Вінниці на 8 березня (партнерський проєкт) 09:06 Навічно 49: сьогодні Вінниця проводить у вічність оборонця Дмитра Джигириса 08:38 У цей день вітайте Марка та Давида. Історія, заборони та прикмети 5 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up