Забруднення річки Рось: оприлюднили оперативну інформацію

Забруднення річки Рось: оприлюднили оперативну інформацію

Оприлюднили оперативну інформацію щодо ліквідації наслідків забруднення річки Рось в межах Погребищенського району станом на 21 червня 2019 року.

—  Структурним підрозділом «ВОЛЦ МОЗ України» 19 червня відібрано та доставлено на дослідження 15 проб питної води із криниць с. Збаржівка та 2 проби води із сільського водогону. На сьогоднішній день матеріали знаходяться в роботі, — повідомляють у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Нагадаємо, у воді криниць села Збаржівка при попередніх дослідженнях виявили залишкові кількості пестицидів. Наразі автоцистернами  селянам щоденно підвозять питун воду.

Голові Погребищенської районної державної адміністрації та сільському голові с. Збаржівка радять провести ремонт та очищення криниць, в першу чергу тих, де виявлено забруднення, і споруд місцевого водогону с. Збаржівка, з подальшою їх дезінфекцією.

—  20 червня відбулась сесія Погребищенської районної ради, на якій заслухано питання щодо ситуації, що склалась в с. Збаржівка в зв’язку із хімічним забрудненням води відкритих водойм та джерел децентралізованого водопостачання. Зі сторони районного управління Держпродспоживслужби увагу присутніх акцентовано на необхідності виконання пропозицій, наданих службою органам виконавчої ради району та сільському голові с. Збаржівки, з питань подолання наслідків забруднення, — зазначають у відомстві.

Нагадаємо, вранці 9 червня зловмисники, які обікрали дві агрофірми, вивозили крадене на бусі. По дорозі вони потрапили у ДТП. Автомобіль з отрутохімікатами перекинувся у водойму в селі Збаржівка Погребищенського району та зайнявся. За останніми даними, до водойми потрапило близько 747 літрів різних гербіцидів.

Детально про інцидент читайте у матеріалах:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:51 Заступниця командира «продавала відпустки» підлеглим по 500 гривень за день 15:04 «Впізнання за татуюванням»: запустили онлайн-сервіс для пошуку зниклих безвісти 14:12 У полі на Вінниччині виявили бойову частину російської ракети Х-101, яка не вибухнула play_circle_filled 13:31 «Знайшов книги Шевченка, не знаю, що з ними робити»: як військовий врятував малюнки Кобзаря photo_camera Від читача 10:47 Попередження втягнення молоді у протиправну діяльність — надзвичайно важлива проблема сьогодення 13:08 Чоловік намагався провезти брендові сережки без декларації і попався на митниці 12:50 У Вінниці вшанували пам’ять Назарія «Грєнки» Гринцевича: на акцію зібралися сотні людей play_circle_filled photo_camera 12:13 На поїзді до Європи. Скільки коштують квитки з Вінниці? 11:04 Вдома зберігав гранату та погрожував дружині: у Вінниці взяли під варту 43-річного чоловіка 10:10 Вакансії в супермаркеті «Грош» та 14 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:10 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 10:07 Декрет лише 4 місяці? У Мінекономіки роз’яснили положення нового Трудового кодексу 09:42 Де у Вінниці 10 березня не буде води та світла: адреси 09:02 «На щиті» до Браїлова повертається захисник Олександр Сніжинський 08:14 Сьогодні — День Державного Гімну. Історія, традиції та заборони 10 березня 21:00 Помер колишній професор Вінницького торговельно-економічного інституту Володимир Власенко 20:07 Влаштували конкурс читання уривків творів Кобзаря, у яких описується природа 20:04 Автомат Калашникова, рушниці та понад 600 набоїв. На Вінниччині спіймали 32-річного торговця зброєю 19:15 На 15 років ув’язнення засудили агентів рф, які на Вінниччині підпалювали релейні шафи 18:38 Дорогами Кобзаря: як Тарас Шевченко відкривав для себе Вінниччину
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up