Вінничани на "Холі-фесті" фарбували себе з ніг до голови та стрибали у піні

Вінничани на "Холі-фесті" фарбували себе з ніг до голови та стрибали у піні

В Центральному парку сьогодні, 14 серпня вінничани розважались на фестивалі яскравих фарб "Holi 2016".

Свято "Holi" має індійське походження. Головне завдання учасників – розфарбувати один одного усіма кольорами райдуги. Вважається, чим сильніше ти забруднений фарбою, тим більше добрих побажань отримав.

- Купили пакетів з п’ять,  мабуть дуже хотілось бути якомога яскравішим, - каже вінничанин Едуард Семенович. 

Previous Next

Пакетик фарби коштує 40 гривень. Як кажуть організатори, вона вироблена з харчових складників, нешкідлива і добре змивається зі шкіри і відпирається з одягу.  Кому за дорого витрачатись на фарбу, може просто постояти у натовпі і чекати, поки його хтось не розфарбує.

Залишитись чистим, не підходячи впритул до учасників розваги неможливо.  Більшість журналістів і фотографів у гонитві за яскравими кадрами теж підуть сьогодні додому розфарбовані. Хмари фарби летять на присутніх з усіх боків. У програмі фестивалю дискотека, бої фарбами та вперше на «Холі-фесті» пінна вечірка.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Анонім
    а организаторы этой акции парк отмывать будут ? а то все краской загажено
  • Анонім
    40 гривен пакетик краски, которому себестоимость 20-50 копеек. Хороший навар организаторам этого горе-праздника. Кроме денег их ничто не интересует.
  • Анонім
    А как по мне норм. Молодёжь развлекается, почему бы и нет...
  • Анонім
    Папуасы
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Туга за СРСР довела до суду: на Вінниччині викрили пропагандиста комунізму 20:04 Вінниця без «солей» та «фенів»: чим закінчився масштабний рейд проти наркореклами photo_camera 19:37 Чи можуть вилучати мотоцикли з «прямотоками» на користь ЗСУ через шум? Пояснили в патрульній поліції 19:02 У Вінниці затримали 25-річного розповсюджувача «солей» photo_camera Від читача 08:20 Добровольці — це люди, які не чекали наказу. Вони одразу стали на захист України. 18:59 Конгрес, що змінює закони: лідерки України з’їдуться до Вінниці заради нових стратегій стійкості 17:48 «Десять років захищав країну, а поховали без почестей»: як ексзаступник Генпрокурора допомагає родині воїна 17:45 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 17:37 5,6 мільйона з бюджету лікарні: як вінницький посадовець та бізнесмени «нагріли» державу photo_camera 16:32 Апартаменти за 160 тисяч доларів у Буковелі: чому НАЗК перевірить статки ексчлена ВЛК з Вінниччини 16:25 ТОП-10 найпопулярніших терапевтів Вінниці: хто вони і де приймають 16:14 Як заробити на ухилянтах і потрапити за ґрати: історія провалу вінницького махінатора photo_camera 15:54 Підозрюваному у вбивстві школярів у Шаргороді продовжили арешт: нові деталі справи play_circle_filled photo_camera 15:05 Березнева аномалія: коли саме на Вінниччині випаде сніг і чи надовго він затримається 14:09 У Соболівці вогонь із сухої трави ледь не спопелив житловий будинок photo_camera 13:13 Пекло на фронті: окупанти застосували понад 9600 дронів-камікадзе за одну добу photo_camera 12:49 Кукурудза домінує. Що вінницькі фермери вирощували протягом 2025 року? 12:37 17 ножових: у Мурованих Курилівцях пасинок жорстоко розправився з вітчимом 12:17 Міг здетонувати будь-якої миті:у полі на Вінниччині знайшли бойову частину «шахеда» photo_camera 11:13 Чорні дні для громад. Вінниччина вшановує пам'ять 12 воїнів, що повернулися «на щиті» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up