Україна готується до найгіршого: назвали три локації для коронавірусних госпіталів

Україна готується до найгіршого: назвали три локації для коронавірусних госпіталів
  • Коронавірус атакує. В Палаці спорту готуються розгорнути інфекційний госпіталь.
  • Верховна Раді пропонує накладати штраф 3400–5100 гривень для підприємств, підприємців, які пропустили людей без вдягнутих респіраторів або захисних масок.

Голова Комітету ВР з питань здоров’я нації Михайло Радуцький повідомив, що під час останньої наради у Президента України ухвалили рішення з боротьби з епідемію СOVID-19, зокрема:

  • Тимчасове переведення ВНЗ на дистанційне навчання.
  • Осінні канікули у школах мають розпочатись раніше. Дату початку канікул визначає місцева влада, але оптимально, якщо канікули стартують до 15 жовтня.
  • У червоних та помаранчевих зонах запроваджуються обмеження роботи закладів громадського харчування — ресторанів, клубів. З 22.00 заклади мають зачинятись. Це стосується і всіх масових заходів.

МОЗу доручили збільшити запаси засобів індивідуального захисту та медичних препаратів, які застосовуються при лікуванні ускладнень коронавірусної хвороби. Має бути встановлений незнижуваний запас препаратів, яких вистачить на тривалий час.

У Києві, Одесі, Маріуполі починається підготовка до розгортання великих інфекційних госпіталів на випадок перевантаження медичних закладів першої та другої хвилі. Закупається все необхідне обладнання для того, щоб нові госпіталі змогли почати роботу за лічені дні. Госпіталі планують розмістити в Києві у Палаці Спорту.

Відео дня

Президент доручив готувати відомчі лікарні та заклади, підпорядковані Медичній академії наук, до прийняття хворих на СOVID-19. Завдяки цьому рішенню значно збільшуємо кількість ліжкомісць.

Залучаємо інтернів та студентів старших курсів медичних ВНЗ до роботи в інфекційних відділеннях. Відповідні законодавчі зміни набули чинності ще влітку.

За наказом Президента МОЗ має збільшити кількість ПЛР-тестів з 30–35 тисяч до 50 тисяч на добу. Уряд надав 260 мільйонів гривень на збільшення кількості тестувань на коронавірус, з яких 100 мільйонів на контрактування приватних лабораторій, 160 мільйонів гривень на додаткову закупку реагентів та лабораторного обладнання.

Президент також доручив вирішити проблему із забезпеченням киснем. До кінця місяця місцева влада має обладнати 80% ліжкомісць з хворими на коронавірус подачею кисню. Для цього уряд виділив регіонам 572 мільйона гривень.

Єдина ефективна форма контролю за дотриманням маскового режиму — запровадження відповідальності власників приміщень. Верховній Раді пропонується розглянути зміни до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Зміни передбачають штраф 3400–5100 грн для підприємств, підприємців, установ, організацій, які пропустили в громадське приміщення чи громадський транспорт людей без вдягнутих респіраторів або захисних масок.

 

Читайте також:

МОЗ запропонував і уряд продовжив карантин до кінця року. Чи підтримуєте? (ОНОВЛЕНО)

Вінницьких школярів розпустили на канікули. Коли виходити на навчання?

Вінниця розгорнула 350 «ковідних» ліжок. Але лікарні вщент заповнені хворими

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Vitaliy Kukhar
    та для чого вам ті тести, ковіду ж нема
  • Саша Мойсеенко
    Мало
  • Віталій Мельник
    Вони хочуть залучити студентів-інтернів, щоб допомагати в лікуванні.
    А де ті випускники медичних вузів, які працюють в фарм компаніях. Тобто ті які працюють з вашими лікарями в поліклініках. А потім ваші лікарі призначають вам ліки за які отримали більший бонус, а не ті ліки що потрібно.
    Їх же потрібно залучити для лікування хворих. Вони мають медичну освіту, і на них має бути відповідальність, якщо щось не те будуть робити. А яка відповідальність з інтернів?. Вони ж ще вчаться.
  • Larisa Nikolaevna
    Якщо така критична ситуація , стільки хворих, можливо, виборів не варто проводити, це ж скільки ще людей захворіє.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 На Вінниччині посівна в розпалі: кукурудза, соняшник і гречка вже в землі 19:45 У Бабині на Вінниччині колишній палац Ярошинських перетворили на житловий будинок 19:27 Змагання присвятили Назарію Гринцевичу із позивним «Грєнка» та іншим загиблим «азовцям» photo_camera 18:17 Поблизу села Щітки сталася серйозна аварія. Водій ВАЗу загинув, ще п'ятеро — травмовані play_circle_filled Від читача 14:59 Регіональний форум «10 років. Пробація – майбутнє зараз» у Вінниці 18:03 Травень ллє дощем, а влітку — спека до +40°C: синоптики попереджають про погодні гойдалки 17:10 «Справжній патріот і тато з великим серцем»: у Сокільці попрощалися з Героєм Костянтином Плахотніком 16:03 У Подільському онкоцентрі відкрили нове онкогематологічне відділення 15:05 У Вінниці презентували поштову марку на честь українських матерів 14:09 Вінницькі рятувальники вдосконалюють навички розмінування з дронами 13:13 Сплав на каяках, йога та велопробіг: безплатні заходи у травні для ветеранів та їхніх родин 12:22 У Могилів-Подільському районі сімейна сварка ледь не закінчилась трагедією play_circle_filled 11:56 АРМА шукає управителів для двох спиртзаводів Жеваго на Вінниччині: хто зможе взяти на себе активи? 11:25 Під час пиятики в Шаргороді чоловік побив знайомого ногою по голові 11:11 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 09:55 Книжковий фестиваль у Вінниці: що пропонує VinBookFest play_circle_filled 09:15 Травень - місяць обізнаності про меланому: чому варто обстежити родимки і де це зробити у Вінниці (партнерський проєкт) 08:52 У Вінниці попрощаються з полеглим воїном Юрієм Білим 08:12 Сьогодні Всесвітній день руху для здоров’я. Історія, заборони та прикмети 10 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up