Вінниця розгорнула 350 «ковідних» ліжок. Але лікарні вщент заповнені хворими

Вінниця розгорнула 350 «ковідних» ліжок. Але лікарні вщент заповнені хворими
  • У Вінниці з суботи хворих з коронавірусом почали приймати в ще одному відділенні міської лікарні №3, яке налічує 25 ліжок.
  • У неділю хворих приймала також перша міська лікарня, і на ранок понеділка вона була заповнена вщент.
  • З понеділка інфікованих приймає районна лікарня.

З кожним днем більшає людей з коронавірусом. З моменту початку пандемії у місті кількість «ковідних» ліжок зросла з 45 до майже 350. Роботи з розгортання додаткових ліжок продовжуються. 

У суботу, 11 жовтня, в міській лікарні №3 почали приймати хворих на ковід у ще одному відділенні, яке розраховане на 25 ліжок. Зараз в закладі є 85 ліжок, пристосованих для лікування пацієнтів, інфікованих COVID-19. Продовжується проведення кисню на другому поверсі лікарні.

У міській клінічній лікарні №1 монтують кисневу магістраль на четвертому поверсі в неврологічному відділенні на 30 ліжок, яке почало приймати хворих з коронавірусом минулого тижня. 

Також «ковідні» ліжка розгортають у відділеннях, де є технічна можливість централізованого забезпечення киснем. Серед них — пологовий будинок №1. Почали у вільних приміщеннях (на першому, четвертому поверхах і частині другого поверху) прокладати кисневу магістраль і облаштовувати 128 кисневих точок. 
 

Читайте також:

У Вінниці за добу ковід виявили у 33 людей. Цифри по районах на 12 жовтня

СOVID на 12 жовтня: на Вінниччині дві смерті та +68 за добу. Скільки в Україні?

Школи підуть на канікули раніше, а виші — на дистанційне. Чи підтримуєте? (ОПИТУВАННЯ)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (51)
  • Vinn Kanzal
    Статистику рисуют красивую - что б выборы провести.
  • Викторич Виктория
    То чого сюди з районів везуть? Хай в себе лікуються.
  • Dmytro Dragun
    уляне не забываем подякувать, а то что-то последнее время забываем.
  • Жора
    Закрыть нахуй  базары с пром товарами. С продуктами сделать время торговли    3 часа.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 21:01 На Вінниччину суне циклон: коли впаде температура та почнуться грози play_circle_filled 20:03 П’янючий водій вантажівки їздив вулицями Вінниці 19:32 Штраф за приховане майно і виправдання за 200 га землі: чим закінчилися суди депутата Мордванюка? Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустили соціальну ініціативу 19:08 Штраф у 510 гривень і майже 30 тисяч збитків: чоловік покарали за вирубку дерев 18:47 «Дитину можна було врятувати»: батьки звинувачують лікарів у смерті сина. А що кажуть медики? 18:04 У Вінниці переселенцям безкоштовно робитимуть стрижки: як записатися 18:03 Рекордний Etno & Food Fest «ТяжиLOVE»: у ліцеї №27 зібрали понад 450 тисяч гривень для ЗСУ play_circle_filled photo_camera 17:01 Захисник із Бершадської громади отримав одразу дві високі нагороди photo_camera 16:19 Скандал у Вінниці та події в Одесі: з яким «минулим» Іван Іщенко очолив поліцію Хмельниччини 16:05 Куди у Вінниці піти на курси: твоя нова робота (партнерський проєкт) 15:11 У Клембівці 14-річна дівчина на мотоциклі зіткнулася з Audi photo_camera 14:50 Сто років без Петлюри: як Вінниця стала столицею його боротьби photo_camera 14:07 У Ладижині літню жінку знайшли на підлозі у квартирі 13:07 Армія рф масовано атакувала Україну ракетами, авіабомбами та дронами photo_camera 12:04 Посадовицю з Немирівщини підозрюють у махінаціях із преміями та декларацією 11:26 Через одну СМС-ку можна втратити всі гроші. Як працює шахрайство із SIM-картками? 11:19 Дитину шукали кілька годин: у Хмільнику підліток потонув у річці 10:46 Через люк на дорозі BMW влетів у подвір’я в Козятині: водій у лікарні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up