У Вінниці просять привести до ладу парк біля лікарні Ющенка

У Вінниці просять привести до ладу парк біля лікарні Ющенка
  • У Вінниці пропонують провести благоустрій паркової зони на території лікарні ім. Ющенка, зокрема посадити там нові дерева, та відремонтувати дорогу по вулиці Юківка.

На сайті міської ради з’явилась петиція від Світлани Навитанюк. Жінка пише, що старі сухі дерева у парковій зоні на території лікарні Ющенка становлять небезпеку для людей, які гуляють у парку. А також для майбутніх школярів нової школи, яка розташована неподалік. Тому Світлана пропонує привести до ладу цю територію та висадити молоді дерева.

— Мікрорайон Поділля щодня розростається, жителів більшає. Восени відкриття нової школи. Збудовано безліч житлових об’єктів, в тому числі комплекс на місці колишнього саду біля госпіталя ветеранів війни й лікарні ім. Ющенка та таунхауси «Дрімтаун». Проте дорога, що веде до лікарні, нової школи та будинків зовсім не впорядкована, а тротуари просто знищені, — читаємо у петиції.

Станом на 25 травня петицію підтримали 69 вінничан. Для того, щоб її розглянули у міській раді, необхідно зібрати 350 підписів. Підтримати петицію можна за посиланням.
 

Читайте також:

До чого призведе послаблення карантину? Пояснює епідеміолог

«Не збідніє рука, що дає...»: як наш журналіст вирішив стати донором і пішов здавати кров

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (21)
  • Наталия Пеньшина
    Лікарня своїми силами лавочки поробила, доріжки, дерева насадила, а вони обломують все і ніхто з мамочок зауваження не робе своїм діткам.
  • Наталия Пеньшина
    Нехай ті мамочки що там гуляють зберуться і поможуть довести все до ладу, а не просити в когось і скинути на лікарню все. Ще хай навчаться памперси дитячі не під лавки розкидати і сміття а в урну кидати.
  • Андрей Залман
    Этот парк хотят уничтожить застройщики кста. Я больше 30 лет живу в этом районе и всегда там деревья были здоровыми и не падали. Когда пришло подолье очччень много деревьев начало сохнуть и падать. Странно да... В прошлом году очень много деревьев срезали причём срезали именно здоровых сухие так и остались. А про то что подолье уничтожил прекрасный яблучный сад под свои элитные курятники я ввобще молчу. То же будет и с парком!
    Андрей Залман reply Андрей Залман
    P. S. Кстати так называемой '' элите'' подолья очень не нравиться соседство с психбольными и что они по утрам гуляют и убирают парк. Бедным душевно больным людям уже негде погулять даже. А ведь больница специально строилась в тихом и прекрасном месте как раз для душевного покоя больных что очень важно для их выздоровления. Но нет все засрем совковыми безвкусными коробками в которых будуть жыть сельские жлобы которые превратят все вокруг в помойку...
  • Алексей Степанчук
    Попросите Моргунова!!! Бедодлага хоть денег поднимет
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:19 Судитимуть трійцю, що за $14 000 допомагала ухилянтам. Серед фігурантів — місцевий депутат 15:35 Де працювати у Вінниці під час блекаутів: добірка комфортних просторів з генераторами 15:06 У Вінниці через залишений зарядний пристрій ледь не згорів будинок photo_camera 14:10 Загинув водій, троє людей у лікарні. Під Гайсином зіткнулися KIA і Ford Від читача 15:22 ПДФО громад Вінниччини — гроші, які мають працювати на розвиток області 13:24 Як вінницькі ОСББ можуть отримати кредити від міста? Ми дізналися 12:35 Після суду у дисбат відправили працівника ТЦК. Що він накоїв? 12:11 Посадовець вимагав пальне, щоб «допомогти» з відстрочкою від мобілізації 11:10 У темряві теж є світло: сьогодні — день людей, які «бачать» серцем photo_camera 10:02 У Вінниці сьогодні без води кілька вулиць — комунальники лагодять мережі (адреси) 09:25 GTM: Українська техніка для будівництва майбутнього (новини компаній) 09:12 Вінниця проводить в останню путь «Таксиста» — захисника Олександра Грищука 08:46 Сьогодні вітаємо Іванів. Історія, прикмети та забобони 13 листопада 08:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які годині сьогодні без електроенергії 21:01 Ветерани діляться бойовим досвідом із молоддю у Вінниці photo_camera 20:20 Любов лікує рани: ветеран Євген Олійник про втрату, підтримку і нове життя після війни photo_camera 20:04 Міськрада відсудила мільйони за зірвану поставку товарів для військових 19:32 Ремонт арки на Космонавтів планувався за 700 тисяч гривень. Чи вклалися в суму? 19:03 Вінницька грація підкорила Варшаву. Лейла Юсіфзаде виборола два золота на міжнародному турнірі play_circle_filled 18:25 Відмінності у поняттях «утримання», «постійний догляд» та «опіка». Що підходить для відстрочки?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up