У Вінниці пропав 11-річний Микита Іванов. Хлопчика знайшли (ОНОВЛЕНО)

У Вінниці пропав 11-річний Микита Іванов. Хлопчика знайшли (ОНОВЛЕНО)

Сьогодні, 20 лютого 2019 року, у Вінниці пропав хлопчик. Школяра бачили востаннє біля 14 години.

— Поліцією  розшукується 11-річний  вінничанин Микита Іванов, учень  ЗОШ №9. Хлопчика бачили  сьогодні  близько 14:00 години   поряд з ЗОШ №32, — повідомляє прес-офіцер вінницької обласної поліції Анна Олійник.

Хлопчик одягнений в світло-блакитну куртку з білими смугами, чорні штани, чорну шапку, мав з собою червоний портфель.

Прохання до всіх, хто бачив дитину, телефонувати на 102.

Правоохоронці просять максимальний репост.

ОНОВЛЕНО: Сьогодні, 21 лютого, о 10 годині ранку повідомили, що Микиту знайшли. Подробиці читайте в публікації: У Вінниці всю ніч шукали 11-річного Микиту Іванова. Вже знайшли

Нагадаємо, заяву на чоловіка, який зняв з його сина шапку і манив йти за ним, написав Віталій Павловський. Про схожу історію, що трапилася з іншим хлопчиком, він почув від знайомої: якийсь чоловік забрав у школяра рюкзак і теж казав «якщо хочеш забрати, іди за мною». Про це читайте у публікації "Дорослі забирають речі в дітей на вулицях Вінниці. «Хочеш повернути, йди зі мною».

Читайте також:

Зв'язок обірвався: двоє хлопчиків з неврологічного санаторію заблукали в лісі
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (14)
  • АНОНИМ
    Он мой одноклассник.Только всех петехами называет и прогуливает школу.Это не первый раз и не последний
  • Володимир Борищук
    Дитина розшукана.
  • Мирослава Куртаніч
    Малого знайшли на центральному ринку
  • Олекса
    Кажуть, що знайшли  сьогодні зранку біля мясного павільону на ЦР.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:38 Чорний дим над Тяжиловом: на вулиці Складській горів недіючий автобус photo_camera 11:05 Аварія, що паралізувала об’їзну. Подробиці масової ДТП під Вінницею та стан постраждалих 11:00 Там, де час зупиняється: як мережа «Родинне гніздо» відроджує традиції українського релаксу (Новини компаній) 10:26 Де у Вінниці 19 червня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 09:54 Понад три роки боронив Україну: у Вінниці проводжають в останню путь Максима Кузьмука 09:42 Про війну, віру та силу любові: вінничан запрошують на зустріч з письменницею Оленою Чернінькою 09:15 Лікування без сліз і страху: зібрали в одну добірку кращі дитячі стоматології Вінниці (партнерський проєкт) 08:05 Вітайте фермерів і юних футболістів: Історія, заборони та прикмети 19 червня 21:19 Як виникли назви найбільших мікрорайонів Вінниці. І що цікавого є в цих місцинах photo_camera 21:00 Дворічна стипендія від президента — вінницький майстер Василь Слободянюк отримав державне визнання 20:04 Їхала п'яною на електросамокаті: вінницький суд оштрафував водійку на 17 тисяч гривень 19:12 Страшні злочини протягом 15 років. Судитимуть засновника реабілітаційного центру «Нове життя» 18:32 Вагітність, діти та військова служба: через що неповнолітнім дозволяють шлюби на Вінниччині 18:09 «До загибелі людей неможливо звикнути»: історія вінницького рятувальника Руслана Рябіщука 17:14 Без ліцензій та реєстрації. У Вінниці викрили підпільний пункт обміну валют 16:23 Строки оскарження рішень ТЦК та військових частин: чому вони різні та коли можуть бути поновлені 16:16 Юні вінничани поспілкувалися із військовими і оглянули зразки зброї 16:12 У Вінниці на три дні перекриють частину вулиці Миколи Ващука через ярмарок 15:02 Евакуйовані з Донеччини леопарди стали батьками. У Подільському зоопарку показали потомство
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up