У Вінниці всю ніч шукали 11-річного Микиту Іванова. Вже знайшли

У Вінниці всю ніч шукали 11-річного Микиту Іванова. Вже знайшли

Вчора, 20 лютого 2019 року, у Вінниці пропав хлопчик. Школяра бачили востаннє біля 14 години. 

Лише сьогодні, 21 лютого, його знайшли.

—  Щойно дитину розшукали. З ним все гаразд, — повідомляє прес-офіцер вінницької обласної поліції Анна Олійник. 

Нагадаємо, у середу ввечері поліція оголосила у розшук 11-річного Микиту Іванова, учня вінницької ЗОШ №9.

Нагадаємо, напередодні стався інцидент з дитиною. Заяву на чоловіка, який зняв з його сина шапку і манив йти за ним, написав Віталій Павловський. Про схожу історію, що трапилася з іншим хлопчиком, він почув від знайомої: якийсь чоловік забрав у школяра рюкзак і теж казав «якщо хочеш забрати, іди за мною». Про це читайте у публікації "Дорослі забирають речі в дітей на вулицях Вінниці. «Хочеш повернути, йди зі мною».

Читайте також:

Зв'язок обірвався: двоє хлопчиків з неврологічного санаторію заблукали в лісі

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (11)
  • Галина Лазорик
    Слава Богу.
  • Ксю Кицюня
    На центральному базарі знайшли
  • Max Sikret
    Малого знайшли на острові Бригантина, біля храму. Він ночував у покинутій машині. Він не захтів вертатись додому, через сімейний конфлікт з батьками.
    Max Sikret reply Max Sikret
    Його знайшли, біля центрального ринку. А сам малий ночував на острові Бригантина, біля храму. Спав у покинутій машині. Через сімейний конфлікт з батьками, не захтів вертатись додому.     Шановні батьки, вирішуйте свої конфліктні ситуації з дітьми мирним шляхом, і впевневшись , що конфлікт вирішений до кінця, і діти не мають на вас образи . Інакше таких випадків в майбутньому, не уникнути .
  • Надежда Зилинская
    Слава Богу що знайшли.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:21 Тільки через суд. Як цивільні дружини загиблих воїнів виборюють право на 15 мільйонів 12:04 У Центральному парку Вінниці дерево впало на жінку — її госпіталізували 11:35 Такою Вінницю вже не побачиш: архівні кадри святкування Дня Незалежності понад 20 років тому play_circle_filled 10:48 Ветеранку з Гайсина Людмилу Менюк нагородили орденом княгині Ольги III ступеня Від читача 10:48 У Вінниці відбулася важливий діалог у межах проєкту «Зустріч з Євгеном Магдою» — простору для відкритого діалогу про майбутнє нашої держави. 10:02 Водіям до уваги: на Івана Богуна частково обмежать рух до кінця листопада 09:37 Без води 24 серпня. Де у Вінниці ремонтуватимуть мережі 09:12 Захищав побратимів, будуючи фортифікації: на фронті загинув Олександр Петречук 08:06 Сьогодні — День Незалежності України. Історія, заборони та прикмети 24 серпня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 17 по 24 серпня, які ви могли пропустити 20:08 Від басейну до байка: які спортивні секції безкоштовно доступні дітям у Вінниці photo_camera 19:07 Вінницьких педагогів навчають грати у «Світ Громад», щоб потім навчати дітей photo_camera 18:27 На Вінниччині зросла кількість інфікованих через укуси кліщів photo_camera 18:01 Не чіпай і клич дорослих: дошкільнята у Вінницькій області вчилися діяти у небезпечних ситуаціях photo_camera 17:05 Вінницький краєзнавчий музей викупив роботи подружжя гончарів photo_camera 16:39 Скільки коштує гараж у Вінниці: від 3 тисяч доларів до майже 2 мільйонів гривень photo_camera 16:03 Ворог полював на переправи, він — на FPV: історія українського понтонера photo_camera 15:06 Нічні катання під час комендантської години: у Вінниці затримали п'яну водійку на Range Rover 14:27 Вінниця закуповує 2000 FPV-дронів для військових на майже 28 мільйонів гривень 14:03 Шоста вулиця за рік. Оновлюють перший провулок Гайдамацький photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up