У Вінниці буде прозорий офіс, де скаргу на поліцейського приймуть вдень і вночі

У Вінниці буде прозорий офіс, де скаргу на поліцейського приймуть вдень і вночі

Кабінет, у якому можна буде в будь-який час доби поскаржитися на дії працівників поліції, планують зробити в управлінні на Театральній, 10. Про це сказав начальник обласної поліції Юрій Педос, коли звітував перед депутатами обласної ради про роботу.

- Ми хочемо зробити вартовий черговий прозорий офіс для громадян, - сказав він. - Що це таке? Кожного тижня мої заступники приймають громадян. Один в понеділок, другий у вівторок. Я приймаю в кінці місяця, тому що ще й по районах їжджу. І в мене є ідея, щоб цілодобово знаходився працівник поліції в кімнаті прийому громадян у головному управлінні Нацполіції. Мова не іде про те, що кожен буде бігти до нього, якщо вкрали телефон. Для цього є чергові частини у відділених. Мова про те, що з восьми ранку до восьми вечора працівник поліції в форменому одязі буде перебувати в прозорому кабінеті, до якого може звернутися будь-який громадянин з будь-якого регіону нашої області, якщо має бажання поскаржитися на працівника поліції чи не задоволений роботою якогось керівника. І цей громадянин одразу буде почутий - одразу ця інформація буде доповідатись мені особисто чи заступнику по напрямку.

Поліцейський прозорий офіс, як уточнили у відділі комунікацій обласної поліції, запланували відкрити найближчим часом - до кінця травня. Втім, чи саме так називатиметься ця цілодобова кімната прийому громадян й чи дійсно буде вона за склом, ще не знають.  

Також на зустрічі з депутатами Юрій Педос сказав, що вінницька поліція за результатами оперативно-службової діяльності займає п’яте місце в країні. Торік показник розкриття злочинів був 22%, а зараз – майже 35%. В порівнянні з минулим роком побільшало особливо тяжких злочинів. Тільки убивств було 15. Але, за словами головного поліцейського області, ці злочини усі розкриті, злочинці затримані.

- Багато осіб, які вчинили особливо тяжкі та тяжкі злочини, були звільнені з місць позбавлення волі за «Законом Савченко», - нагадав депутатам проблему, яку їхні політичні сили можуть вирішити, внесенням змін до Закону, Юрій Педос.

Що ще він розповів про роботу своїх підлеглих, дивіться на відео:


 

Читайте також:

Поліцейських з Вінниці заберуть на Євробачення. Чим ще навантажили «копів»?
Біля Західного автовокзалу буде поліцейський пост, не схожий на ДАІшний
Закон Савченко правлять. Але звільнених повернуть за грати тільки нові злочини
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Юрий Бондарук
    Де, де буде цей кабінет? І коли він почне функціонувати?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:06 У Вінниці через газовий котел спалахнула пожежа і ще вісім займань загасили в області photo_camera 13:04 Вінничанка на авторинку продавала фейкові довідки для ухилянтів 12:09 росія кинула на фронт тисячі дронів: де точаться найжорстокіші бої photo_camera 12:05 Від Полякової до Зіброва: топ-артисти, яких нам подарувала Вінниця photo_camera Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 11:06 Обкрадали дороги, лікарні та школи: викрили масштабні бюджетні схеми в області play_circle_filled 10:32 Знайшли у гаражі запал: у Вінниці через вибух постраждали троє дітей play_circle_filled 10:08 Чемпіонка України з легкої атлетики Ванда Школа виступатиме за клуб Munich Athletics photo_camera 10:01 Одразу дві смертельні загрози: медики лікарні Пирогова витягли пацієнта з того світу photo_camera 09:02 На тротуарі у Вінниці 21-річний хлопець електровелосипедом збив пенсіонерку photo_camera 08:01 Вітаємо Миколу та рибалок. Свято, іменини, заборони та прикмети 27 червня 21:01 Укрзалізниця переходить на літній графік: що зміниться для пасажирів 20:05 Руйнували дороги тоннами агропродукції: на Вінниччині заблокували три фури DAF 19:20 «Нехай буде літера «П»: як іноземців вразив текст, де всі слова з однакової букви 19:06 Двоє маленьких хлопчиків отримали травми через вибух у Вінниці play_circle_filled 19:04 Одна сітка на 137 тисяч гривень. На Ладижинському водосховищі піймали браконьєра 18:44 Троє бійців із Вінниччини повернулися з неволі в межах чергового обміну 18:28 Журналістські стандарти на висоті: «20 хвилин» залишається в Мапі рекомендованих медіа 18:15 Літо без паніки: з якими хворобами та травмами стикаються діти у Вінниці під час канікул 18:08 Чеський інструмент минулого століття: на митниці вилучили унікальний кларнет photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up