Поліцейських з Вінниці заберуть на Євробачення. Чим ще навантажили «копів»?

  • Для патрульних поліцейських збільшилось навантаження.
  • І піших патрулів додають на літо, і на мостах чергують, і скоро частину працівників відправлять на Євробачення.
  • Чи впораються «копи» з усім одразу?
Поліцейських з Вінниці заберуть на Євробачення. Чим ще навантажили «копів»?

Рівно рік тому головний поліцейський міста Редван Усеінов обіцяв, що патрульні поліцейські будуть більше ходити, замість їздити по четверо в машинах. У квітні він анонсував початок роботи піших патрулів. Сказав, що з потеплінням у "Пріусах" залишать по два поліцейських, а решту відправлять ходити Соборною і Хмельницьким шосе на своїх двох, трійками поліцейські патрулюватимуть вулиці міста тільки в нічний час.

Зараз знову потепліло – редакція запитала вінничан в соцмережах, чи бачать вони патрульних поліцейських, які ходять пішки міськими вулицями. Люди, які відреагували на повідомлення із таким питанням, писали: «копів» поза машинами спостерігають лишень на мостах, де з початком ремонту Київського, вони регулюють рух.

Одна людина бачила патрульних, що стояли на Литвиненка. Ще кілька написали, що на центральних вулицях помітити людей у формі поліції можна часто, в основному - на Соборній. Було ще одне повідомлення: біля центрального автовокзалу бачать інколи патруль, але чи-то нацгвардійський, чи-то батальйону спецпризначення, не розібрали.

- Люди були точно не у такій формі, як поліцейські, і з собакою, - розказала мешканка Замостя.     

То чи працюють піші патрулі у Вінниці, якщо ні, то коли з’являться? Про це розповів комбат управління патрульної поліції Вінниці Дмитро Кисличенко. Він сам подзвонив журналісту, яка почала опитування, і сказав, що у Вінниці постійно працюють від трьох до п’яти піших нарядів патрульної поліції.

- Завжди працюють піші наряди на залізничному вокзалі та на Собрній, - сказав він. – Також патрулюють ніжками, а не на автомобілях, два наряди вулицю Келецьку і проспект Космонавтів. Будуть патрулі у парках та інших зонах відпочинку людей.

А в нічний час, як сказав Дмитро Кисличенко, маршрути піших нарядів складають, залежно від оперативної обстановки. Ще нагадав, що на мосту цілодобово працюють два патрулі і регулювальники.

Тим не менше, активісти, які моніторять роботу патрульної поліції, вважають, що місто оголили. Вони кажуть, що нестача «копів» особливо буде відчутна, коли частину працівників відрядять для роботи на Євробаченні.

- Працювати на Євробачення забирають 40 людей, - уточнив Дмитро Кисличенко. – Складно буде, але впораємося. Все буде нормально.   

Нещодавно під облрадою містяни два дні поспіль перекривали дорогу. Тоді дійсно місто залишилося «голе», з мінімальною кількістю патрулів, бо більшість нарядів мусіли працювати на Соборній.

- Коли пікетують, то шість наших екіпажів знаходяться в центрі, один на Вишенці і два на Замості, - розповів патрульний поліцейський.

Та поїдуть у відрядження на Євробачення не тільки вінницькі «копи». Працювати у столиці під час пісенного конкурсу будуть також співробітники Нацполіції.

Як розказав заступник начальника управління превентивної діяльності Руслан Петрунько, відрядять до столиці 107 поліцейських спецпризанченів – батальйон «Вінниця» та спеціальний батальйон патрульної поліції.

Разом з тим Руслан Петрунько також розказав, що вінницькі «копів» зараз мають ще один «вантаж» - стажерів:

- Ми проводимо навчання груп реагування патрульної поліції сільських районів, і вони зараз у нас перебувають і разом з патрульними заступають на чергування. Вони не заміщають їхніх людей, а спостерігають за роботою, здобувають практичні навички, навчаються комунікації. Було дві людини в екіпажі, а тепер три із нашим стажером.
Читайте також:

Редван Усеінов про застарілі закони, проблеми Соборної та роботу «по-совісті»

«Взагалі їх не бачу» та «Злочинності стало менше»: вінничани оцінюють роботу патрульних за рік 

Канадський слідчий Джон: «Українським полісменам треба ставати відкритими до людей»
 

Новини за темою
Коментарі (1)
  • Прокоповна Проня

    Это им не воров ловить...
keyboard_arrow_up