Біля Західного автовокзалу буде поліцейський пост, не схожий на ДАІшний

Біля Західного автовокзалу буде поліцейський пост, не схожий на ДАІшний
  • Вже погодили з чиновниками і починають організовувати постійний поліцейський пост біля Західного автовокзалу.
  • Керівник поліції говорить, що пост не буде схожий на ДАІшний.
  • Він стане місцем дислокації, яке зробить поліцію мобільнішою, а перехвати злочинців - оперативнішими.

Відкриття поліцейського посту на Західному автовокзалі анонсував начальник обласного управління поліції Юрій Педос, коли розповідав про перспективу створення патрульної поліції в прикордонному Могилеві-Подільському та інших стратегічно важливих райцентрах Вінницької області.

- Могилів обраний для створення патрульної поліції тому, що це прикордонна зона, - сказав він. – Мене дуже турбує питання, щоб там був порядок і ніхто не зміг провозити контрабанду чи вивозити з держави заборонені речі. Ми повинні мати спокій і упевненість в тому, що патрульна поліція буде за цим слідкувати. Мова іде не тільки про патрульних в місті Могилів-Подільському. Незабаром зробимо там додатковий пункт поліції, який зараз плануємо встановити в кінці Хмельницького шосе, навпроти автовокзалу.

Юрій Педос сказав, що вже погодив питання пункту поліції біля Західного автовокзалу із мерією. І пояснив, що цей пост не буде схожий на колишні пункти ДАІ:

- Задають питання: «Це знову буде просто працівник із жезлом у зупиняти автомобілі?». Ні, це буде пункт поліції, в якому будуть дислокуватися патрульні поліцейські та проводити більш ефективне патрулювання могилівської і хмельницької трас, об’їзної дороги. Наприклад, при отриманні інформації про те, що злочинець на тому-то автомобілі скривається в такому-то напрямку, такий пункт поліції зможе відразу відреагувати: перекрити місто в трьох напрямках і дати результат. Це підтверджує останній випадок, коли по введеному мною плану «Перехвату» була затримана злочинна група.

Минулої суботи, 11 березня, за інформацією по «102» про «домушників», які щойно скоїли злочин, поліція зуміла затримати гастролерів. Небайдужий сусід подзвонив надав інформацію, яка допомогла правоохоронцям спіймати злодіїв раніше, ніж вони виїдуть за межі області.

- На сьогоднішній день ми працюємо таким чином: вводиться план «Перехват», і поки із місць дислокації (з центру, зі Старого Міста, з колишнього приміщення ДАІ) поліцейські доїдуть до кінця міста і зможуть виставити патрульні автомобілі, щоб працювати по орієнтуванню, проходить до 20 хвилин. А буде такий пункт поліції – вони одразу зможуть виїхати і забезпечити перевірку автотранспорту, - говорить Юрій Педос. - Такий самий пункт поліції плануємо зробити в Могилів-Подільському, й не тільки там, а і по других регіонах, які мають стратегічне значення для Вінниччини та держави в цілому.

А вінницький пункт запрацює на Західному, як сподівається керівник поліції, до кінця цього року. Патрульну поліцію в Могилів-Подільському, нагадаємо, запланували створити до вересня.

       

Читайте також:

Палала машина депутата, а поліція все не їхала. Чому? Вже є пояснення

Поліцейські «по гарячих слідах» піймали «домушників», які втікали зі Стрижавки (ФОТО)

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (5)
  • Задунайский Торонтуй
    Махновщина. "Шо везеш?"
  • Vladimir Molotov
    опять блох пост
  • Anonymous
    Наша пісня, гарна нова починаєм її знову...як були мусора і даї, так і залишились, точно знаю за кого не буду голосувати на наступних виборах
  • Задунайский Торонтуй
    нагадаємо что?
    Задунайский Торонтуй reply Задунайский Торонтуй
    понял

    )
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:11 На Тульчинщині ВАЗ збив 67-річного велосипедиста. Потерпілий в лікарні 15:05 Комбайн загорівся під час жнив, а дитячі пустощі спалили 10 тонн сіна photo_camera 14:06 У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд 13:42 Майже 15 мільйонів на «плаваючі» люки у Вінниці: хто отримав підряд і чому місто відмовляється від старих Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 13:13 Не поставив вантажівку на гальмо: 19-річний водій загинув під власним авто 12:44 Сунуть грози з градом і шквалами. Коли буде вісім градусів та вируватиме негода? photo_camera 12:21 177 мільйонів витратять на ветеранів у Вінниці. На що підуть ці гроші до 2029 року? 12:04 Під тисячами російських дронів українські воїни відбили 261 атаку за добу photo_camera 11:00 П'яний 17-річний водій врізався в дерево: у палаючій автівці загинув 15-річний хлопець photo_camera 10:37 Квартири у Вінниці та майно на десятки мільйонів: ДБР оголосило підозру екслогісту Повітряних сил play_circle_filled photo_camera 10:06 Сергій Собко з Літина стане заступником Головнокомандувача ЗСУ — ЗМІ play_circle_filled 09:53 Воду у Вінниці обіцяють повернути лише ввечері 09:44 На вулиці Київська сталася серйозна аварія зі скутером. На місці працює поліція та медики 09:04 Після двох років у полоні додому повернувся воїн із Мазурівки Костянтин Горнічанський photo_camera 08:16 Вітаємо Левів й освячуємо кошики з яблуками. Історія, заборони та прикмети 6 серпня 21:01 Історичну браму храму Святого Флоріана у Шаргороді майже відреставрували photo_camera 20:07 П'янючий водій лаявся та кидався на патрульних вночі на Келецькій 19:22 «Ми побачили порожній і розорений Могилів»: знайшли 300-річні записи посла з Данії 19:13 Після +38 погода різко зміниться. Коли Вінниччину накриють дощі та грози photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up