У Вінниці безкоштовно навчають надавати домедичну допомогу. Як долучитися?

У Вінниці безкоштовно навчають надавати домедичну допомогу. Як долучитися?
  • Уявіть, що ви стали свідком того, як на вулиці людина знепритомніла. Чи знаєте ви, як діяти? А вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу до прибуття «швидкої» може відіграти вирішальну роль у порятунку життя. 
  • Для того, щоб отримати відповідні навички та у випадку надзвичайної ситуації мати змогу допомогти собі чи своїм близьким, вінничанам пропонують пройти курси першої домедичної допомоги. 

 

 

 

via GIPHY

Про безкоштовний курс «Перша допомога» дізнаємося на сторінці Центру Освіти Дорослих, що нещодавно відкрився у нашому місті. 

«Бути в безпеці та водночас вміти реагувати на непередбачувані ситуації — це важливі навички для сучасної людини. Спільного з Товариством Червоного Хреста України ми пропонуємо Вам відвідати курс «Перша допомога» в Центрі Освіти Дорослих», — читаємо у дописі. 

Як пишуть організатори, впродовж курсу ви дізнаєтесь алгоритм надання першої допомоги: огляд місця події, огляд потерпілого, правила виклику «швидкої допомоги», перша допомога. Крім того, вивчите, що таке відновне положення та як робити серцево-легеневу реанімацію. Дізнаєтесь, як діяти, коли людина задихається, та що робити при кровотечі, опіках, травмах та невідкладних станах. 

Для того, щоб потрапити на курс, потрібно заповнити коротку анкету. Проходити заняття будуть офлайн, у анкеті ви можете вказати зручний для вас час відвідування занять. 

Як читаємо на сайті МОЗ, за статистикою, допомога, надана протягом перших 4 хвилин, збільшує шанси на порятунок на 30%. Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події.

Опитування

А ви вмієте надавати домедичну допомогу?


 

Читайте також: 

Вінниця в Instagram. Кращі фото за останній тиждень зими

Якою запам’ятаємо цю зиму? Зібрали важливі події трьох останніх місяців

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:22 Хто тут головний? Вседозволеність підприємця в Будах вийшла за межі села 15:18 На Гніванському шосе збили дівчину: її госпіталізували 14:09 Ніж у голову за «не пий»: у Тульчині судитимуть жінку, яка зробила 12-річну дівчинку напівсліпою 14:03 «Гроші передам дядькові для ЗСУ»: 20 дітей полеглих Героїв отримали стипендії з Америки Від читача 08:20 Добровольці — це люди, які не чекали наказу. Вони одразу стали на захист України. 13:15 Рекордна навала дронів та пекельний Покровськ: як ЗСУ тримають небо й землю під шквалом вогню photo_camera 12:48 За сміття і зіпсовані лавки: у Вінниці виписали штрафів на 980 тисяч гривень photo_camera 11:11 До 129 тисяч гривень за одне робоче місце: як бізнесу отримати компенсацію 10:30 Готуйте павербанки і запас води: вінничан попередили про відключення 09:40 Час перевірити авто після зими: завітайте на кращі автосервіси Вінниці (партнерський проєкт) 09:32 Вінниця прощається з офіцером «Альфи» Олексієм Вербоватим 08:37 Сьогодні вітайте Олександра та Павла. Історія, традиції та заборони 16 березня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 9 по 16 березня, які ви могли пропустити 20:03 На ретро‑тур Гайворонською вузькоколійкою запрошують вінничан. Де купити квитки 19:40 Дівчинку визнали найкращою в чемпіонаті області серед юнаків 19:07 Переможець «МастерШеф-16» з Вінниці залишив кухню і доєднався до лав ЗСУ 18:34 Історія маєтку Сулятицьких: що відомо про старовинний палац у Привітному photo_camera 18:10 В Україну йде невелике похолодання — яку погоду чекати на Вінниччині 17:32 Герб Вінниці 1969 року на фасаді: що відомо про мозаїку в Тяжилові, яку визнали пам’яткою photo_camera 17:07 «Піду на пенсію, то святкуватимуть з музикою на весь Оратів» — як Лариса Бойко ловить крадіїв електроенергії play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up